Bursa'da Düğün Mekanı

2008'de merinos tarihi tren istasyonunda yapmıştım düğünümü.benden sonrada arkadaşlarımında bir kısmı orda yaptı.mekan görüntü itibariyle güzel gözüküyor.eş dost herkes düğünün çok çok güzel geçtiğini söyledi.ferah ve yeşil bir alan.fiyat olarak o dönemde yemeksiz 3000 tl civarıydı.şimdi nekadar oldu bilmiyorum.ama slayt gösterisi servis vs..güzeldi.muzisyeni ise çok iyi değildi.bence düğünden önce tuttuğunuz salonda düğüne katılın.değiştirmek istediğiniz yada uyarıda bulunmanız gereken şeyleri geç olmadan halletmiş olursunuz.ayrıca çok geç bir tarihede kalmayın.yazın evlenecekseniz ocak ayında falan insanlar çoktan tutmuş oluyorlar..yeni gelin adaylarına duyrulur:KK34:

Bu arada çalışkan düğün salonu ile ilgili fikri olan varsa, orafa bir düğüne katılan ya da kendi düğünü nişanı olan varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum kızlar...

Merhaba canım çalışkanı ne kadara tuttunuz acaba?Hayırlı olsun bu arada da:KK34:

Ben düğünümü Sarper de yaptım çoooook ta güzeldi.Kesinlikle tavsiye ederim...:KK66:

Merhaba canım çalışkanı ne kadara tuttunuz acaba?Hayırlı olsun bu arada da:KK34:
Merhaba, çalışkanı hafta içi ikram olarak sadece yaşpasta ve meşrubatlı 2500 tl'ye tuttuk canım, diğer ikramları dışardan getiririz diye, ama vazgeçip sonradan dahil edersek (çerez, kurupasta, poğaça gibi..) 3000-3500ü buluyor canım. Haftasonu daha pahalı tabi, ama bize tek uygun gün perşembeydi.. Size de hayırlı olsun bu arada, düğün içinmi düşünüyorsunuz? ne zaman kısmetse? Bu arada bu fiyatın içinde kuaför hizmeti de var.

Ben düğünümü Sarper de yaptım çoooook ta güzeldi.Kesinlikle tavsiye ederim...:KK66:
Sarper, katlı otoparkın en üstü değil mi?

Merhaba, çalışkanı hafta içi ikram olarak sadece yaşpasta ve meşrubatlı 2500 tl'ye tuttuk canım, diğer ikramları dışardan getiririz diye, ama vazgeçip sonradan dahil edersek (çerez, kurupasta, poğaça gibi..) 3000-3500ü buluyor canım. Haftasonu daha pahalı tabi, ama bize tek uygun gün perşembeydi.. Size de hayırlı olsun bu arada, düğün içinmi düşünüyorsunuz? ne zaman kısmetse? Bu arada bu fiyatın içinde kuaför hizmeti de var.
Cevabın için sağol canım bizim daha 1 seneden fazla var ön araştırma yapayım dedim:KK34:senin mesajını okuyunca çalışkana baktım çok hoşuma gitti fiyatıda iyiymiş gerçekten.haftasonu çok fark oluyomuş,bence hiç gerek yok,perşembe ve cuma çok mantıklı.mutluluklar dilerim canım :KK71:

Son düzenleme:
Cevabın için sağol canım bizim daha 1 seneden fazla var ön araştırma yapayım dedim:KK34:senin mesajını okuyunca çalışkana baktım çok hoşuma gitti fiyatıda iyiymiş gerçekten.haftasonu çok fark oluyomuş,bence hiç gerek yok,perşembe ve cuma çok mantıklı.mutluluklar dilerim canım :KK71:
Rica ederim canım, ahh biri de bana cevap verse çok sevineceğim walla:KK1:
Zevklerimiz uyuyormuş demek ki..
Ben sana beğendiklerimden birkaçını daha yazayım fiyatlarıyla birlikte, istersen oralara da göz atarsın. Salon bulmak gerçekten kolay olmuyor çünkü.
Atalay Prens'in Dilara salonu, 700-1000kişilik, haftaiçi 2000, haftasonu 4000tl.
Gold Düğün salonunun Şayan-ı gold salonu, 450 kişilik, haftaiçi 2000-2500, haftasonu 4000-4500tl
Gold Düğün salonunun Teras katı da çok güzel, 700kişilik fln, ama tam fiyatını bilmiyorum.
Esentepe taraflarında yıldırım düğün sarayı var, 2 katlı, ben üstteki salonu daha çok beğendim. Tabi zevk meselesi yinede. 500kişilik. 2500tl civarıydı.
Beyazıt mahallesinde Salon liva, 750 kişilik, haftasonu 1900tl. Müthiş bi salon ama çok fazla direk var. ben direkler yüzünden tutmadım orayı. Direk beni rahatsız etmez dersen, çok güzel, yeni, bakımlı, modern ve aşırı temiz bir yer.
Bir de beşyol'da armoni düğün salonunun terasını ve As merkezin oradaki Grand salonu çok beğendim.
Ama bana en uzak çalışkan olmasına rağmen orayı tuttum, İnşallah pastası, kuaförü, orkestrası, fotoğrafçısı ve servisi de salon kadar iyidir...
Şimdiden salon bakmaya başlasanız iyi edersiniz. 2012 temmuz ayı için bile rezervasyonlar yapılmış durumdaydı ben salon bakarken:26::44:

Ay canım sağol valla çok makbule geçti,atalay prens,gold bize yakın yerler ilk oralara bakarım zaten.
Beyazıttaki salon livaya gittim canım bir tanıdığın kınası olmuştu,gerçekten çok şık ve çok nezih.
As merkezin ordaki de şahane netten bakmıştım:KK16:
Elagence düğün salonu var canım kanal boyunda orasıda fena değil baktınmı?
Bu arada sarper düğün salonu otaparkın üstünde canım:KK61:

Ay canım sağol valla çok makbule geçti,atalay prens,gold bize yakın yerler ilk oralara bakarım zaten.
Beyazıttaki salon livaya gittim canım bir tanıdığın kınası olmuştu,gerçekten çok şık ve çok nezih.
As merkezin ordaki de şahane netten bakmıştım:KK16:
Elagence düğün salonu var canım kanal boyunda orasıda fena değil baktınmı?
Bu arada sarper düğün salonu otaparkın üstünde canım:KK61:
rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana... çünkü ben ramazan boyunca hergün işten çıkıp tek tek bu salonları gezdim, zor oluyor. Birinden duyup da gidince daha farklı oluyor.. Elagansa da baktım,ama netten baktım. çok büyüktü orası, biz nişan yapacağımız için gerek yok die düşündüm ve açıkçası pahalı geldi bana, bence çalışkan oradan daha güzel ve daha ucuz. Tabi başkasına göre de elegans güzeldir, zevkler görecelidir, di mi tatlım?:KK34:

Son düzenleme:
Sen bayağı emek vermişsin zaten canım,ne güzel ama o bile bambaşka bir heyecan,karar aşaması vs:KK69:En önemli unsur yakın olması ve fiyatı:nazar:Birde gönlüne yatmışsa bundan sonrasında düğünde bol bol keyfini çıkarmak düşer,mutluluklar tekrar:KK3:

Sen bayağı emek vermişsin zaten canım,ne güzel ama o bile bambaşka bir heyecan,karar aşaması vs:KK69:En önemli unsur yakın olması ve fiyatı:nazar:Birde gönlüne yatmışsa bundan sonrasında düğünde bol bol keyfini çıkarmak düşer,mutluluklar tekrar:KK3:
walla çalışkan bize çok uzak, erkek tarafına hele daha da uzak:KK1::KK1: ama ben orayı beğendim, napiim ya:KK69: zaten neresi olursa olsun bi taşıt kullanılacak. Arabaya bindikten sonra o araba oraya da gider. Hem metro durağı salonun hemen önünde, yani arabasız gelenller için ulaşım kolay.. ben kendimi böyle avutuyorum walla:KK1: çalışkanı gördükten sonra hiç kimseyi dinlemedim walla uzak fln dienleri. Kınamda da goldu tutmayı düşünüyorum, içimde kalmasın, çünkü eskiden beri oranın hayalini kurardım ben:97::KK31:
Çok sağol canım, sana da şimdiden bol şans, mutluluklar diliyorum...

merhaba;

bende 2012 gelinlerinden olucam. kına için salon bakmaya başladım şimdiden. benim düğünüm tekirdağ' da olucağı için bursa da ki kınamıda düğün konseptinde yapmayı düşünüyorum. atalay grupun slonlarını gezdim benim ki hafta için olucağı için nisan ayına 2500 tl fiyat verdiler. gold teras kokteylli düğüne 3500 tl dedi. salon liva önce 1250 dedi telefonda yerine gittim sahibi yoktu elemanı 1500 lira dedi akşama kadar sahibinin gelmesinin bekledim 2200 dedi. kime ne yutturabilirsek yani.. çalışma prensiplerini hiç beğenmediğim için var geçtim ordan...

zafer plazanın karşısında ki atlantik düğün salonu hafta içi herşey dahil düğün paketini 1800 tl dedi. sanırım orda karar kılıcam. sizlerin ve yakınlarınızın atlantikte düğünleri oldu mu? tavsiye eder misiniz? müziği organizasyonu nasıldı diye bir danışayım dedim. yardımcı olursanız çok sevinirim. :KK68:

merhaba;

bende 2012 gelinlerinden olucam. kına için salon bakmaya başladım şimdiden. benim düğünüm tekirdağ' da olucağı için bursa da ki kınamıda düğün konseptinde yapmayı düşünüyorum. atalay grupun slonlarını gezdim benim ki hafta için olucağı için nisan ayına 2500 tl fiyat verdiler. gold teras kokteylli düğüne 3500 tl dedi. salon liva önce 1250 dedi telefonda yerine gittim sahibi yoktu elemanı 1500 lira dedi akşama kadar sahibinin gelmesinin bekledim 2200 dedi. kime ne yutturabilirsek yani.. çalışma prensiplerini hiç beğenmediğim için var geçtim ordan...

zafer plazanın karşısında ki atlantik düğün salonu hafta içi herşey dahil düğün paketini 1800 tl dedi. sanırım orda karar kılıcam. sizlerin ve yakınlarınızın atlantikte düğünleri oldu mu? tavsiye eder misiniz? müziği organizasyonu nasıldı diye bir danışayım dedim. yardımcı olursanız çok sevinirim. :KK68:
canım benim bir tanıdığımın atlantikte düğünü olmuştu ama bundan 15-20 yıl önce... şimdi kendini baya bir yenilemiş atlantik, ama organizasyon, hizmet fln nasıldır bilemiyorum bence en yakın zamanda hangi gün düğün varsa orada öğren ve izlemeye git.. ancak öyle fikir edinebilirsin:KK34:
atalay ve goldda düğünlere gittim, gold da ikramlar bol bol, hizmet süper.. salonda güzel tabi.
atalayda salonlar ve hizmet güzel ama ikramlar biraz kıt:26:
Allah yardımcın olsun canım, inşallah gönlüne göre biyer bulursun

canım benim bir tanıdığımın atlantikte düğünü olmuştu ama bundan 15-20 yıl önce... şimdi kendini baya bir yenilemiş atlantik, ama organizasyon, hizmet fln nasıldır bilemiyorum bence en yakın zamanda hangi gün düğün varsa orada öğren ve izlemeye git.. Ancak öyle fikir edinebilirsin:KK34:
Atalay ve goldda düğünlere gittim, gold da ikramlar bol bol, hizmet süper.. Salonda güzel tabi.
Atalayda salonlar ve hizmet güzel ama ikramlar biraz kıt:26:
Allah yardımcın olsun canım, inşallah gönlüne göre biyer bulursun

deryaw benim düğün goldda olacak ben hiç orda bir düğüne gitmedim bana bilgi verirmisin pişman olamam dimi ?
Müzikler falan nasıl hizmet aynı zamanda çok merak ediyorum ya bilgilendirirmisin canımm

deryaw benim düğün goldda olacak ben hiç orda bir düğüne gitmedim bana bilgi verirmisin pişman olamam dimi ?
Müzikler falan nasıl hizmet aynı zamanda çok merak ediyorum ya bilgilendirirmisin canımm
hayırlı olsun yadhacım, goldun hangi salonunda?
ben hizmeti ikramı çok beğendim, ben orada 3-4 düğüne fln gittim. ikramlar hep bol bol geliyor, aa ben sana pasta verdim 2.ye vermem olayı yok, isteyene istediği kadar. ve tabaklardaki pasta miktarlarıda şimdiye kadar gittiğim düğünlerin hiçbirinde görmediğim kadar çoktu. dondurma dağıttılar mesela, isteyene 2-3 tane verdiler. içecekler de öyle. Benim gittiklerimde masada ortada tuzlu poğaçalar, kurabiyeler, bardakta limonlu salatalık-havuç ve çerez de vardı... garsonlar güler yüzlüydü, kibarlardı..
piyanistte güzel eğlendirdi walla. hatta bi kınaya gitmiştim bikere giriş katta, bayan piyanist vardı, süper eğlendirmişti, aynı zamanda kadın kendisi de çok eğleniyordu. insanın onu görünce oynamayası varsa bile kalkıp oynar yani, çok hoşuma gitmişti benim:KK1: merak ettiğin şeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım...

hayırlı olsun yadhacım, goldun hangi salonunda?
Ben hizmeti ikramı çok beğendim, ben orada 3-4 düğüne fln gittim. Ikramlar hep bol bol geliyor, aa ben sana pasta verdim 2.ye vermem olayı yok, isteyene istediği kadar. Ve tabaklardaki pasta miktarlarıda şimdiye kadar gittiğim düğünlerin hiçbirinde görmediğim kadar çoktu. Dondurma dağıttılar mesela, isteyene 2-3 tane verdiler. Içecekler de öyle. Benim gittiklerimde masada ortada tuzlu poğaçalar, kurabiyeler, bardakta limonlu salatalık-havuç ve çerez de vardı... Garsonlar güler yüzlüydü, kibarlardı..
Piyanistte güzel eğlendirdi walla. Hatta bi kınaya gitmiştim bikere giriş katta, bayan piyanist vardı, süper eğlendirmişti, aynı zamanda kadın kendisi de çok eğleniyordu. Insanın onu görünce oynamayası varsa bile kalkıp oynar yani, çok hoşuma gitmişti benim:KK1: Merak ettiğin şeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım...

çokk sağol canım 2. Kattaki salon hestia da olucak düğünüm tiramisu dondurma çerez içecek şeklinde anlaştık umarım güzel olur düğünden 15 gün önce arayıp prova yaptıkcaklarmış falan biz profosyoneliz diyorlar sürekli ama bende bilemiyorum tabi daha önceden hiç orada bir düğüne katılmadım bana vakir yazdığın için tşk ederim tatlımm

çokk sağol canım 2. Kattaki salon hestia da olucak düğünüm tiramisu dondurma çerez içecek şeklinde anlaştık umarım güzel olur düğünden 15 gün önce arayıp prova yaptıkcaklarmış falan biz profosyoneliz diyorlar sürekli ama bende bilemiyorum tabi daha önceden hiç orada bir düğüne katılmadım bana vakir yazdığın için tşk ederim tatlımm
rica ederim canım, yardımcı olabildiysem ne mutlu.. Ama gittiğim düğünlerin birinde tiramisu vardı, ben pek beğenmemiştim, normal yaş pastası daha güzel goldun. Tabi damak zevki görecelidir. İmkanın varsa önceden gidip bir düğün görmeni tavsiye ederim, hem pastanın tadına da bakarsın:KK34:
Peki sen mudanya yolunda Çalışkan balo salonu var, oraya düğüne gittin mi hiç? Hamitler metro istasyonunun hemen yanında.?

rica ederim canım, yardımcı olabildiysem ne mutlu.. Ama gittiğim düğünlerin birinde tiramisu vardı, ben pek beğenmemiştim, normal yaş pastası daha güzel goldun. Tabi damak zevki görecelidir. İmkanın varsa önceden gidip bir düğün görmeni tavsiye ederim, hem pastanın tadına da bakarsın:KK34:
Peki sen mudanya yolunda Çalışkan balo salonu var, oraya düğüne gittin mi hiç? Hamitler metro istasyonunun hemen yanında.?

malesef canım gitmedim senin düğün mü olucak eğer öyleyse as merkezın arkasındakı grand salonu çok güzel diye söylüyorlar aklında olsun

malesef canım gitmedim senin düğün mü olucak eğer öyleyse as merkezın arkasındakı grand salonu çok güzel diye söylüyorlar aklında olsun
yok canım benim nişanım olacak orada, tuttuk zaten, ama hiç düğüne gitmedim oraya, merak ediyorum. kime sorduysam da pek bilen çıkmıyor:KK50:
granda ben bakmaya gittim canım, güzel ama ben çalışkanı daha çok beğendim walla:KK69:

yok canım benim nişanım olacak orada, tuttuk zaten, ama hiç düğüne gitmedim oraya, merak ediyorum. kime sorduysam da pek bilen çıkmıyor:KK50:
granda ben bakmaya gittim canım, güzel ama ben çalışkanı daha çok beğendim walla:KK69:[/QUO

BEĞENDİYSEN İÇİNE SİNDİYSE SORUN YOK TATLIM ÖNEMLİ OLAN SENİN BEĞENMEN

BEĞENDİYSEN İÇİNE SİNDİYSE SORUN YOK TATLIM ÖNEMLİ OLAN SENİN BEĞENMEN
mekan olarak bayıldım ama, hizmet nasıl, ikramlar, orkestra fln.. yani düğün ortamını merak ediyorum canım yaa:26::44:

Son düzenleme:
X