Bursa'da Düğün Mekanı

as merkezin ordaki Grand Salonda düğüne katılan varmı aranızda... çok merak ediyorum kafam çok karıştı :S ya Gold Teras yada Grand Salon diyorum kafam allak bullak :KK43: gold'da ki ikramlar bana çok cazip geldi grand'da pasta meşrubat var sadece ama grand'ın salonu çok çok güzel.. ama müzik hakkında bilgim yok inş en hayırlısı olur hepimiz için:44:

cnm geçen hafta eşimin kuzeni evlendi grand düğün salonunda as merkezin arkasındakine gittik salon gayet şık güzel ışıklar süper beğendim tek beğenmediğim servis tabakları pek şık değildi yani salona yakışmamış müziklerde güzeldi haftayada gold terasta çok yakın arkadaşlarımız evleniyor orayı bilmiyorum görünce düğünden sonra yazarım cnm :KK49:

cnm geçen hafta eşimin kuzeni evlendi grand düğün salonunda as merkezin arkasındakine gittik salon gayet şık güzel ışıklar süper beğendim tek beğenmediğim servis tabakları pek şık değildi yani salona yakışmamış müziklerde güzeldi haftayada gold terasta çok yakın arkadaşlarımız evleniyor orayı bilmiyorum görünce düğünden sonra yazarım cnm :KK49:

çok rahatladımm tşkler dilşad.. eğlendirior yanii müzik o zmn :)yemekliydi sanrm düğün kuzeninin..

as merkezin ordaki Grand Salonda düğüne katılan varmı aranızda... çok merak ediyorum kafam çok karıştı :S ya Gold Teras yada Grand Salon diyorum kafam allak bullak :KK43: gold'da ki ikramlar bana çok cazip geldi grand'da pasta meşrubat var sadece ama grand'ın salonu çok çok güzel.. ama müzik hakkında bilgim yok inş en hayırlısı olur hepimiz için:44:
Düğüne gitmedim ama salona bakmaya gitmiştim nişan için.
Salon güzel ama sadece pasta ve meşrubat var. Bir de masalardaki o kocaman vazoları beğenmemiştim ben, onun yerine şık şamdanlar koysalar süper olurdu bence.. goldun terasına gitmedim ama diğer 2 katında herşey süperdi, müzik de ikramlar da.. heralde teras da aynıdır:26:

Kızlar mudanya yolundaki çalışkan balo salonuna düğüne giden var mıııı? Tekrar soruyorum ama belki görmeyen olmuştur:26:

Kızlar mudanya yolundaki çalışkan balo salonuna düğüne giden var mıııı? Tekrar soruyorum ama belki görmeyen olmuştur:26:

geçen hafta gittim düğüne ama havalandırma sorunu vardı inanılmaz sıcaktı mahvolduk hepimiz.. müzik idare eder ama benm içime pek sinmedi orası..

geçen hafta gittim düğüne ama havalandırma sorunu vardı inanılmaz sıcaktı mahvolduk hepimiz.. müzik idare eder ama benm içime pek sinmedi orası..
hadi yaa, orkestra eğlendiremiyor muydu?
ee servis nasıldı? ikramlar falan nasıldı? evlenme düğünümüydü? gelin damat çıkışı fln nasıldı?

Kızlar bütün düğün salonlarını gezdimm.Büyük ihtimalle Sarper i tutacağım. Sarper de düğüne giden var mı?Gerçi ben çok beğendim.

Kızlar bütün düğün salonlarını gezdimm.Büyük ihtimalle Sarper i tutacağım. Sarper de düğüne giden var mı?Gerçi ben çok beğendim.

cnm hevesını kırmak ıstemem ama sarperın nesını cok begendın ondan cok daha gusel salonlar var bursada

Hiraa ben sarper de yaptım düğünümü çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim 2 gece önce ordaydım çok değişikliklerde yapılmış dahada güzel olmuşşş bence özellikle servis, orkestra harika.balkonuda çok güzel.mutfağına bile girdim inanamayacağın kadar temiz adnan bey de çok ilgili.seçim sana kalmış tabi ki.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

elegance düğün salonları hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar,

elegance düğün salonları hakkında bilgisi olan var mı?

cnm ben sadece en ust kattakı salonu ıle ılgılı bısıler duydum. hafta sonları o buyuk salonu yemeksız davetlere vermıyolarmıs. yemeksız olarak sadece hafta ıcı yapabılıyomussun ve fıyatları bıraz ucukmus yanı yemeksız dugun 9 bın tl gıbı bısı duymustum ben. yınede yanıltmak ıstemem gıt bı gorus derım ben sana

cnm ben sadece en ust kattakı salonu ıle ılgılı bısıler duydum. hafta sonları o buyuk salonu yemeksız davetlere vermıyolarmıs. yemeksız olarak sadece hafta ıcı yapabılıyomussun ve fıyatları bıraz ucukmus yanı yemeksız dugun 9 bın tl gıbı bısı duymustum ben. yınede yanıltmak ıstemem gıt bı gorus derım ben sana
ewet ben de tlf edip sormuştum, yemeksiz düğünler için günlerine göre 7-8-9binlerden bahsetti bana. ama gidip görüşmedim, tlfda konuştum sadece:KK50:

ewet ben de tlf edip sormuştum, yemeksiz düğünler için günlerine göre 7-8-9binlerden bahsetti bana. ama gidip görüşmedim, tlfda konuştum sadece:KK50:

biz görüştük üst kat güzel ama fiyat yüksek malesef.
Alt katta gümüş ve pınar salonların fiyatları daha uygun.
pınar hoşumuza gittik belki orayı düşünebiliriz.
orada düğün yapan ya da düğüne katılan var mı diye merak ettim. düğünler nasıl geçiyor diye

arkadaşlar biz hem bursada hem istanbulda bir şeyler yapmak zorundayız sanırım. o yüzden bursada nikah ve sonrasında 100 kişilik yemek düşünüyoruz, bir yer bilen var mı güzel? lokomotif ihtimaller arasında çünkü merinosta olacak nikah. ve düğün ocakta çok az kaldı acayip panikledim!!!!!!!!!

arkadaşlar biz hem bursada hem istanbulda bir şeyler yapmak zorundayız sanırım. O yüzden bursada nikah ve sonrasında 100 kişilik yemek düşünüyoruz, bir yer bilen var mı güzel? Lokomotif ihtimaller arasında çünkü merinosta olacak nikah. Ve düğün ocakta çok az kaldı acayip panikledim!!!!!!!!!

lokomotif süper fikir:128:

arkadaşlar biz hem bursada hem istanbulda bir şeyler yapmak zorundayız sanırım. o yüzden bursada nikah ve sonrasında 100 kişilik yemek düşünüyoruz, bir yer bilen var mı güzel? lokomotif ihtimaller arasında çünkü merinosta olacak nikah. ve düğün ocakta çok az kaldı acayip panikledim!!!!!!!!!

bızım bı arkadasta bu yaz sadece nıkahla evlendı canım sonrasın da oda asagı yukarı yuz kısılık bı eglence yaptı yemeklı. hatta o kadar gusel bı organızasyondu kı resmen dugun gıbı oldu gece 8 den 12 ye kadar delı gıbı eglenmıstık butcen nasıl bılmıyorum ama 2000 tl yada 2500 tl ye bole bısı yapabılırsın belkı

Muradiye'de Darüzziyefe, nikah sonrası yemek için çok şık bir yer, gidip görün derim ben...

dilşadcım slm benımde dugunum hazıranda gold terasta olucak fakat aklıma takılan 2 sey war 1.si içerisinin ışık yönünden zayıf olması ve orkestrası yani canlı olucağı için nasıl söylüyorlar bilmiyorum düğünden bilgi verirsen sevinirim....

X