Bursa'da Düğün Mekanı

canım benim de temmuzda düğünüm var :teytey: biz çevreyolunda saygın kır düğünü diye bi yer var orayı tuttuk 4 farklı yerleri var istediğini seçebiliyosun tabi farklı farklı bizimki havuzlu olan çok hoş bi yer yani bana göre tabi :dance: herşey içinde pasta içecekler kuaför (tabi o sana kalmış bişi) fotoğraf falan filan işte 3,5 - 4 gibi tuttu tam fiyatını ben bilmiyorum şimdi kampanya yapmışlar hafta içi düğün 1000 tl diye :dance: hatta biz kına içinde orayı tuttuk ama farklı yerini

Saygın kır düğününün yerini tam olarak anlatabilirmisin.hiç duymadım 4 ayrı farklı yer olmasıda hoşuma gitti.Bide havuz başı demişsin.bu fiyata bence çok uygun.internet sitesi varmı.

bence moralini bozma,her işte bir hayır vardır derler yaaa... kafanda bi fikir oluşabildi mi bari yazılanlardan sonraa...?bir de nişanlın ne düşünüyo?O bursadaysa daha rahat ayarlayabilirr...:sm_confused:

moral bozukluğu ile kac gündür siteye bile bakmıyordum:KK43:
nişanlım askerde, o yüzden onunda elinden pek birsey gelmiyor. haftaici olması benim acımdan cok kotu olacak, bir kac yere daha sormaya calısıyorum ama bir sonuc alamadım, bursayıda bilmediğim icin zor oluyor. ornegin sehriyarda haftasonu icin yer vardı, bence fiyatıda oldukca uygun (özellikle burası ile karsılastırınca) fakat yeri oldukca uzakmıs ben bunu sonradan ogrendim. bır arkadas "saygın dugun" diye bir yerden bahsetmıs internet adresini bulamadım yardımcı olursa cok sevinirim

aydi sen onlıne sın ne düşünüyosun gördünmü SALON ROYALI?

canım günaydınnn
akşam görmemişimm yazdıklarını da şimdi hemen cevaplıyayım dedimmm...salon royali görmedim ama bizim tuttuğumuz yer de ankara caddesine bakıyoo..adliyenin karşı arasında gold...biliyorsundur belkii..
sen ne tazr bi düğün düşünüyosunn?açık hava,salon,yemekli,yemeksiz?? bir de tarih konusunda muhtemelen haftaiçi olabilir diye düşünüyorumm...biz ekimde ayarlamıştık o zaman bile yer yoktuuu....

moral bozukluğu ile kac gündür siteye bile bakmıyordum:KK43:
nişanlım askerde, o yüzden onunda elinden pek birsey gelmiyor. haftaici olması benim acımdan cok kotu olacak, bir kac yere daha sormaya calısıyorum ama bir sonuc alamadım, bursayıda bilmediğim icin zor oluyor. ornegin sehriyarda haftasonu icin yer vardı, bence fiyatıda oldukca uygun (özellikle burası ile karsılastırınca) fakat yeri oldukca uzakmıs ben bunu sonradan ogrendim. bır arkadas "saygın dugun" diye bir yerden bahsetmıs internet adresini bulamadım yardımcı olursa cok sevinirim

saygın düğün diye bir yeri ben de hiç duymamıştım daha önce,burda öğrendimmm...ama ulaşımı kolay bir yer olmasını istiyorsan orası da pek uygun değil bence... çevre yolu sonuçta yaniii....
YALİD royal diye bi salondan bahsediyo...orasıyla bi görüş istersennn...

hayır canımmm holiday inn değil...Gold teras için o fiyata anlaştıkk...gerçi holiday için de pek bi fark kalmadı arada ama merkeze uzak olduğu için orayı tercih etmedik...:eek:

nasıl yani bu şartlar için holiday inn'den buna yakın bir fiyat mı aldınız? yine aparatif yiyecekler, bu sayıda insan, müzik, süsleme vs. dahil ve acık havada???:uhm:

nasıl yani bu şartlar için holiday inn'den buna yakın bir fiyat mı aldınız? yine aparatif yiyecekler, bu sayıda insan, müzik, süsleme vs. dahil ve acık havada???:uhm:

:) evettt... 1000 tl daha verip aynı şartlarda orada bir düğün yapabilirdikk...ama bizim için verilen fiyatta tabii ki indirim söz konusuydu...

aydii:

cok iyi bir fiyatmıs gercekten, bursadaki fiyatlar gercekten ankara göre oldukca uygun; sakıncası yoksa bırsey soracaktım: bu indirim bir tanıdıktan falanmı kaynaklıydı yani ben gitsem cokmu abartı bir fiyat verirler?

bu arada arkadaslar benim hic bir fikrim yok ve gorusmedim henuz ama "yol ustu cafe ve ızgara" diye bir yer buldum internette arastırırken, kır düğünleri yapıyorlarmıs sitede oyle diyor yeride mudanya yolunda bademli kavsagında sanırım (bursa'da adını bildigim ender yerlerden:) ilgilenen olursa bir bakabilir, internet adresi:
Yolüstü Kafe & Izgara

aydii:

cok iyi bir fiyatmıs gercekten, bursadaki fiyatlar gercekten ankara göre oldukca uygun; sakıncası yoksa bırsey soracaktım: bu indirim bir tanıdıktan falanmı kaynaklıydı yani ben gitsem cokmu abartı bir fiyat verirler?

canım sana ne gibi bi fiyat çıkarırlar bilemiyorum ama bu kadar düşüreceklerini de pek sanmıyorummm...
otel müdürü kayınpederimin çok yakın bi dostu olduğu için böleee bi fiyat çıkardılar bize dee...kaydirigubbakcemile

bu arada arkadaslar benim hic bir fikrim yok ve gorusmedim henuz ama "yol ustu cafe ve ızgara" diye bir yer buldum internette arastırırken, kır düğünleri yapıyorlarmıs sitede oyle diyor yeride mudanya yolunda bademli kavsagında sanırım (bursa'da adını bildigim ender yerlerden:) ilgilenen olursa bir bakabilir, internet adresi:
Yolüstü Kafe & Izgara

ben orayla da birebir görüştüm..ekim ayıydı sanırım ve orayı yeni devralmışlardı...sorduğum soruların hiçbirine tam olarak yanıt alamadım ve bu da bende bi güvensizlik yarattı açıkçası..organizasyonun tam olarak yürüyeceğinden pek emin olamadım.
gerçi yeni devraldıkları için de belki böyle bişeyle karşılaşmış olabilirimm,önyargılı da olmak istemiyorum ama..
bir de mekanın sahipleri oldukça tutucu kişilerdi..(benimle toka dahi yapmadılar) yemekli organizasyonlarda dahi içki olayı da kesinlikle olmuyormuşş..
yine de bi görüşün yüz yüze derimmm...:lepi:

canım sana ne gibi bi fiyat çıkarırlar bilemiyorum ama bu kadar düşüreceklerini de pek sanmıyorummm...
otel müdürü kayınpederimin çok yakın bi dostu olduğu için böleee bi fiyat çıkardılar bize dee...kaydirigubbakcemile

anladım, acıkcası cok sasırmıstım bu fiyata:)
bu düğün yeri bulmma olayından dolayı ilk kez bu sekilde bi foruma uye oldum ve takip ediyorum, ama gercekten cok faydalı oluyor benim icin birbirine yardımcı olmaya calısan arkadaslara gercekten cok tesekkur ediyorum, gercekten bu paylasımların cok faydası oluyor:teselli:

arkadaslar club hemgen diye bir yer duydununz mu? internet adresi varmı? cok pahalımıdır?

arkadaslar club hemgen diye bir yer duydununz mu? internet adresi varmı? cok pahalımıdır?

bahsettiğin yeri bikaç kişiden duymuştum ama hiç gitmedim canımmm... nasıl gidiyor araştırmalar? aklına yatan bi yer var mı?

ben orayla da birebir görüştüm..ekim ayıydı sanırım ve orayı yeni devralmışlardı...sorduğum soruların hiçbirine tam olarak yanıt alamadım ve bu da bende bi güvensizlik yarattı açıkçası..organizasyonun tam olarak yürüyeceğinden pek emin olamadım.
gerçi yeni devraldıkları için de belki böyle bişeyle karşılaşmış olabilirimm,önyargılı da olmak istemiyorum ama..
bir de mekanın sahipleri oldukça tutucu kişilerdi..(benimle toka dahi yapmadılar) yemekli organizasyonlarda dahi içki olayı da kesinlikle olmuyormuşş..
yine de bi görüşün yüz yüze derimmm...:lepi:

aydii
sen bu yol üstü cafe'yi gidip gördün sanırım, mekan nasıldı geniş ferah mı bahçe falan güzelmi?

araştırmalar daha iyi gidiyor enazından haftasonu için birkaç alternatif buldum, yolustu cafe var birde heybeli restaurant var ve haftasonu yer var ama bilemiyorum:uhm:

araştırmalar daha iyi gidiyor enazından haftasonu için birkaç alternatif buldum, yolustu cafe var birde heybeli restaurant var ve haftasonu yer var ama bilemiyorum:uhm:

yol üstü mekan olarak gerçekten hoş bi yer,fiyatları da oldukça uygun...orada beni düşündüren tek şey işletmeyi yeni devarlmış olmalarıydı..bi de biz yemekli yaptığımızda düğünü alkol de olacaktı ama orada buna kesinlikle karşı çıktılar... o yüzden de bi antipati oluştu bende...
Yoksa mekan gayet güzel,geniş,ferah, vilların arasında hoş bi bahçe...benim okuluma da çok yakın ayrıca... küçük gölet gibi şeyler var...masalar ve genel anlamda istediğin şekilde süsleme yapabileceklerini söylemişlerdi bana...

heybeli de tam olarak yol üstü'nün karşısında..oranın da 2 ayrı kısmı var...üst bahçeyi asla tavsiye etmiyorum...tamamen zeytinlikk...:) geçen yaz bi arkadaşımın kınası olmuştu orada üst bahçede,kat kat bölümlere ayrıldığı için pisti herkes aynı derece rahatlıkla göremiyor...
ama alt bahçesi çok hoş oranın da
ayrıca oranın fotoğrafçısı dış çekim de yapıyor diye biliyorum,hoş kareler çekinebilirsiniz...:)

heybeli de tam olarak yol üstü'nün karşısında..oranın da 2 ayrı kısmı var...üst bahçeyi asla tavsiye etmiyorum...tamamen zeytinlikk...:) geçen yaz bi arkadaşımın kınası olmuştu orada üst bahçede,kat kat bölümlere ayrıldığı için pisti herkes aynı derece rahatlıkla göremiyor...
ama alt bahçesi çok hoş oranın da
ayrıca oranın fotoğrafçısı dış çekim de yapıyor diye biliyorum,hoş kareler çekinebilirsiniz...:)

yardımların için gerçekten cok tesekkur ederim aydi kaydirigubbakcemile3
bunlar cok ise yarıyor benim için.
bizim yemekli olmayacak ve alkolde olmayacak, beni dusunduren sey servis, hizmet vs. bildigim kadarıyla heybeli tanınmıs guzel bir yer dolayısıyla hizmet gibi konularda iyidir diye dusunuyorum ama bahcenin kat kat olduğunu ve misafirlerin bu nedenle bi kısmının uzakta ve ayrıymıs gibi kaldığını bende duydum ve bu tereddut ettiriyor:uhm:

heybelinin bir tek üst bahçesi kat kat...altta öyle bi sorun yok canımm...ama fiyat olarak muhtemelen yolüstü'den daha farklı bişey çıkarmışlardır...

heybelinin bir tek üst bahçesi kat kat...altta öyle bi sorun yok canımm...ama fiyat olarak muhtemelen yolüstü'den daha farklı bişey çıkarmışlardır...

biraz fiyat farkı var aslında ama anlattıkların doğrultusunda eger alt bahce için olursa alasılabilir orası ile diye dusunuyorum.
yolustunde boyle bir organizasyon yapan varmı diyecegim ama soylediğine gore bu yıl devralmıslar ve henuz boyle bir organizasyon yaptıklarını ve bu konuda referans olabilecek orada bu yeni sahipleri ile düğün vs. yapan birileri olduğunu sanmıyorum

X