Bursa'da Düğün Mekanı

Kızlar daha önce mudanya yolundaki Çalışkan Teras balo salonunu herkese sormuştum, nişan için tuttum ama hiç düğüne gitmedim orada, nasıldır fln die bütün topiklerde sordum, pek yorum alamamıştım...

Yaklaşık 2 hafta önce nişanım oldu...
Şimdi benim yorumum belki başkalarına yardımcı olur...
nişanım rüya gibiydi, herşey çok güzeldi:KK69:
Salonu sadece görsel olarak beğenip tutmuştum ama kesinlikle pişmanlık yaşamadım...
Yaşadığım tek pişmanlık o günün telaşıyla terasta ve gelin masasında aşkımla birlikte bir foto çekinmemiş olmamdı sadece:KK1:
Biz hiç bir detayı düşünmek zorunda kalmadık, sağolsunlar salon görevlileri bizi çok güzel yönlendirdiler..
Salonun anlaşmalı kuaförüne de gittim, ondan da memnun kaldım..
Ama fotoğraflar için bizden ekstra bir ücret istediler, o biraz canımı sıkmıştı ilk başta, ama çok da problem etmedim... Çünkü herşey o kadar güzel oldu ki, hiç bir şey mutluluğumu bozamadı:KK69::nazar: Sadece siz sözleşme yaparken dikkatli olun, bütün detayların belirtilmesini isteyin...
Bu salonla ilgili sorusu olanlara yardımcı olabilirim...
Herkese mutluluklar:KK16:

dilşadcım slm benımde dugunum hazıranda gold terasta olucak fakat aklıma takılan 2 sey war 1.si içerisinin ışık yönünden zayıf olması ve orkestrası yani canlı olucağı için nasıl söylüyorlar bilmiyorum düğünden bilgi verirsen sevinirim....
melike hayırlı olsun.. gold terasta hiç düğüne gitmedim ama diğer 2 katına gittim, müzik gayet güzeldi.. Gittiğim 3 düğün de çok güzel olmuştu..

Kızlar hiç mi KESTEL PLAZA'da düğüne katılan yok aranızda? Lütfen fikirlerinize ihtiyacım var?
Bir de düğününde nişanında kınasında organizasyon şirketiyle çalışan olacak mı ya da oldu mu hiç?
Fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı? Süsleme için?

slm arkadaşlar benimde haziranda düğünüm olacak biz kır düğünü düşünüyoruz rumeli kır düğün salonu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. biz gidip baktık sundukları içerik güzel ama ben orada düğünü olan yada düğüne katılan birinden nasıl olduğu hakkında yorumunu almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

merhaba;

bursada gök bahçe kır düğünü mekanına da bakabilirsin.dobruca da detaylı bilgilendirmeyi asude organizasyondan öğrenebilirsiniz.fiyat olarak uygun olduğunu biliyorum

slm arkadaşlar benimde haziranda düğünüm olacak biz kır düğünü düşünüyoruz rumeli kır düğün salonu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. biz gidip baktık sundukları içerik güzel ama ben orada düğünü olan yada düğüne katılan birinden nasıl olduğu hakkında yorumunu almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim...
hayırlı olsun, dün ben de gittim rumeliye ama yetkili kimse yoktu, bilgi alamadık.. fiyatlar nasılmış acaba, bilgi verebilir misin?

Merhaba kızlar,2013 gelinleri oralardaysanız neler yaptınız salon araştırması yapanlar varmı?

selam kızlar;benim düğünüm istanbulda olacak ama ağbimin düğünü bursada oldu geçen yıl elite parkta çok güzeldi yemekli oldu.çok memnun kaldık.çokta pahalı değil.

Hayırlısı olsun canım mutluluklar dilerim şimdiden.Biz kır düğünü düşünmüyoruz,kapalı bir düğün mekanı kafi gözüküyor şu anda:KK34:
Kına için de düğün içinde şimdiden fikir edinmek istiyorum

merhaba kızlar, benimde nisan sonunda olacak inşallah düğünüm.. çekirge istasyon da kır düğünü yapmak istiyorum. bir bilginiz var mı.. ilgili ve güvenilir olmaları önemli.. orası biraz uygun göründü.. ama havalar yeterince ısınmamış olabilir diye düğün salonuda araştırıyorum.. makul bütçeli ve estetikten ödün vermeyen yerler, çok şey mi istedim acep :KK1:

yardımmmm lütfen :2:

Kızlar Bursada derebahçede nişan veya düğün yapan veya nişanda bulunan var mı?:44:

kızlar 2015 haziran için ipek düğün salonunu tuttum orada düğünü veya sünnet cemiyeti olan varmı ben sünnet cemiyeti için yemekli tuttum.bayada fiyatı uygundu kafamda bir sürü sorular var inşallah mutlu bir şekilde ayrılırım salondan:KK14:

kızlar 2015 haziran için ipek düğün salonunu tuttum orada düğünü veya sünnet cemiyeti olan varmı ben sünnet cemiyeti için yemekli tuttum.bayada fiyatı uygundu kafamda bir sürü sorular var inşallah mutlu bir şekilde ayrılırım salondan:KK14:

Bahsettiginiz yer ipek koza mi? Yoksa sadece ipek mi?

ipek koza değil bursa ankara yolundaki ipek düğün salonu.bilgisi oolan varmı

Kızlar
Bende oğullarım için araştırmaya girdim.
Inşallah bu yaz onlara Sünnet düğünü düşünüyorum aslında acık mekan arıyorum kır, bahçe , havuzbaşı gibi...
Cok Pahalı sanırım her yer
Buzzpark
Karlıtepe
Cha cha
Gold bize yakın olan mekanlar var mı fikir verebilecek olanlar

çok güzel düşünmüşsün tatlım yazın açık hava düğünleri vazgeçilmez oluyor, hem insanlar rahatça haraket edebiliyor üstelik ferah bir ortam söz konusu, fakat benim düğünüm kış' a denk gelmişti o yüzden haliyle kapalı bir düğün salonu ile anlaştıık adı da yonca düğün salonu , gayet memnun kaldım sağolsunlar, zaten ümraniye düğün salonları arasında en önde gelen salonlardan biri

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelllll

Kızlar bursada 2016 yazı için Düğün mekanı araştırıyorum
Konuyu Güncelleyelim dedimm
2015 ye düğününü yapıp memnun kalanlar mekanlarını yazabilir miii..

Kızlar yaaaa 2015 de kendi düğününü yada Sünnet düğünü yapıp memnun kaldığınız mekanları yazar mısınız koskoca sitede kimse mi evlenmedi ayoll :/
Fiyatları bazılarının öğrendim ama sizlerde bildiğini yerleri fiyatları ile yazarsanız cok sevinirim ....
Özellikle kır düğünü mekanı arıyoruz

X