Bursa'da Düğün Mekanı

M

merral

Ziyaretçi
Bursalı arkadaşlar Bursa'da güzel düğün mekanı olarak nereleeri tavsiye edersiniz.Kır düğünü,havuz başı,açık hava düğün istiyorum.Yazın düğünüm ve milleti kapalı mekana tıkmak istemiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bursa'dan güzel mekan bilen yok mu?Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Benim dugunum 10 Agustos da CHA CHA da oldu Carrefour un arka tarafinda cok guzel bir yer. Yemekli oldu kir dugunu tarzinda oldu ve herkes cok memnun kaldi. Bence dusunmelisin

canım ben bursalı değilim ama haziranda bursadaydım bir arkadaşımın düğünü için buski de oldu açıkhavada ortam olarak gayet güzeldi ama ben servisi pek beğenmedim açıkçası

Canım benim düğünümde Club AltınCeylan da olmustu havuz bası ! Tavsiye ederim...

Cha,altınceylan ikisiylede görüştüm.Altın ceylan biraz pahalı geldi.Yemekli kişi başı 45,50 ytl dediler.Bayıldım tabi altınceylana ama bütçemizi aşacak sanırım.Sana altınceylan ne kdar fiyat vermişti.Ya hiçbiride pazarlık yapmıyor.Sinir oluyorum

Evet heybeliyi gördüm.Şimdilik heybeli cha cha olabilir diye düşünüyorum.Hem bütçemize uygun hemde kır düğünü.

Kızlar bende kır düğünü için yer arıyorum ama bu söylediklerinizin hepsi uçuk fiyatlarda. yemek siz bir yer lazım bana... benneyaptımki

Merinos nikah salonunun bahçesi var biraz küçük ama geçen yıl orada bir arkadaşım düğün yapmıştı çok da güzel olmuştu. İstersen bir bak belki hoşuna gider. Hatta orası eskiden istasyonmuş, birde eski bir vagon restore edilmiş çok da şirin bir ortam olmuş. Ben yazın evlenecek olsaydım tercih edebilirdim orasını:1rolleyes:

oksijen kır düğünü diye bi yer var. internette kendi siteleri var. harika bi yere benziyor. bence orayada bi bakın :CüvCüv:

mudanya yolunda tam tepede Kasikara diye bir restaurant var...

Bende Bursada havuz basi arastirirken buldum...

Yeri manzarasi cok güzel... Internet sitelerinde tanidimlari var bi bak... Bence cok hos bir yere benziyor...

Tabi fiyatlarini bilmiyorum

http://www.kasikara.com.tr/dugun.html

ps. sitedeki müzik cok hos degil mi??? :-)

oksijen kır düğünü diye bi yer var. internette kendi siteleri var. harika bi yere benziyor. bence orayada bi bakın :CüvCüv:

nde bu konuyu çok ararştırdım...oksijeni çok beğenmiştim taa ki gidip görene kadar öle göründüğü gibi büyük bi yer değil benim içime hiç sinmemişti 5000 ytl düğün ama isteklerinize göre fiyat artıyo mesela 3 dk lık havai fişek isterseniz bu fiyat birden 6500 oluyor kaydirigubbakcemile3
kaşıkara gerçekten güzel ama fiyatlarıyla ilgili bi bilgim yok...
heybeli de bu yaz ağustos ayında bi düğüne gittim ağustos ayıydı fakat resmen dondum biraz yüksekte kaldığı için acaip serin oluyo gece ve eğer üst bahçede oılursa çok kötü oynayanları görmek için yerinzden kalkıp bakmanız gerekiyo hihoyyyt

Kaşı kara yı mudanyada giderken hep görüyordum ama gidip görmedim.Müsait olduğum bi vakit gidip bakacağım.

Butcen uygunsa CHA CHA da israr ediyorum sekerim. Oksijen ayni anlatilan gibiydi ben de ilk internetten gordugumde cok begenmistim ama gidip gorunce hayal kiriklgina ugradim. Internetten gorsen bile gidip kendi gozlerinle gormelisin bence. ekstra lar eklendikce fiyat yukseliyor dogru. Ben de CHA CHA da havai fisek istemistim ancak bir hayli yuksek fiyat verdiler cunku usulune uygun yapiyorlarmis gosteri sirasinda bir itfaiye araci ve bir ambulans duruyormus 350 ytl emniyet e harc yatiriliyormus fln. havai fisek gosterisi istediginde bu yuzden fiyat birden artiyor. Kolay gelsin canimm

evet dsi bahçesi güzel kaplıkayada şehriyar diye bir yer var orasını arkadaşım çok beğendi.ama işletmesi el değiştirmiş şimdi çamur içinde bakımsız bir yer olmuş.benim düğünüm altınceylan da oldu ve bir organizasyon firması ile anlaştım süper uygun fiyatları vardı ve eksiksiz herşeyi yaptılar çok memnun kaldım.reklam olarak algılanmasın lütfen firmanın adresi bu çok yardımcı oluyorlar her konuda fikir ve tavsiye alabilirsiniz size yardımcı olacaklardır mutlaka çok iyi ve çok uygun fiyatlara bu işi yapıyorlar...adresleri bu reklam olarak algınlamasın önemle rica ediyorum arkadaşlar fikir almanız açısından...

Asude Düğün Davet organizasyon

Son düzenleme:
oksijen e bende gitmişdim orada bi bayan vardı acayip şeyler söyledi ve başka insanlardan da duydum servisi hizmeti çok kötüymüş ve dışarıdan yemek almıyormuş.kır düğünü için bence en güzel alan ya dsi olur yada şehriyar olur.şehriyarda yemekli düğün 800 kişilik 5 milyar gibi bir rakam ve giydirmesi herşeyi var 5 milyar içerisinde sanatçı ersan tekin de var pasta vs herşey dahil uygun fiyatı hafta sonu ve akşam fiyatı mekan çok güzel otopark sorunuda yok benim orada oldu dsi de olacak diyorsanız eğer orası için organizasyon firması ile anlaşmanız şart. altıncyelan çaça fiyat olarak çok yüksekler.

slm arkadaşlar ben şuan araştırma durumdayım.
cha cha yagittim.ordaki bayan biraz sinir bozucu diyeyeim.vaz geçtim.mudanya yolu kaşakaraya gittim çok beyendik fiyat 32,000 ancak gelen misafirlere bence uzak.buzz parka gittim 4000 salon parası 25000 yemek ücreti istiyolar havuz başı.ama biraz küçük ve soğuk geldi.merinosa gittim gün kalmamış.fiyatları ötekinlere nazaran daha uygundu.bitek oksijene gitmedik burgün orayada gideceğim.bide sizden şehriyarı duydum orayada bakayım.
açık hava yada havuz başı istediğimden çok seçenek yok.
ölesine yeni açılan karlıtepeye baktım kapalı normal bir düğün salonu hiç güzel değil.onlarda 4 ytl salon parası istiyolar yemekleri 15000 den başlıyor ama ben oraya hiç para vermem.gittiğimde baya gün alanda vardı yaniii neyse.bakalım gine yazarım

altin ceylana baktin mi???

birde Kasikaranin yaninda hemen Kahvebeyaz var orayada sorsaydin. Havuz yok sanirim orda ama acik hava. Ama uzak demistin.... pardon

merinosa bende gittim gün kalmamış.bu arada yemeklimi düşünüyorsun.birde nilüfer asia diye bi yer var.havuzbaşı güzel bi yere benziyor.

X