düşük yaptım düşük yapanlar düşükten ne kadar zaman sonra hamile kaldınız

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
takib edenler varsa bilir düştü düşüyo derken en sonunda düştü benim sorum düşükten ne zaman sonra hamile kaldınız

Çok geçmiş olsun.Sanırım aynı anda hamile kaldık.Ne kadarlıktı?Allah en kısa zamanda yeniden nasip etsin inşallah.

4 .5 haftalık falandı kese üstten bakıldığında görünüyordu acaba ne kadar sonra hamile kalırım onu merak ediyorum bide bu kanama ne kadar sürer senin bebeğin iyi dimi allah tamamına erdirsin

Biz de keseyi gördük.Ama daha bebeği göremedik.Doktor erken dedi.Birde içerde ufak ufak kanamalarım olmuş.İğne yaptırdım bir tane.Folik asitle aspirin verdi.Bneim kese üsten bakıldığında görünmüyor ama.Sıkma canını allah en kısa sürede tekrar nasip eder inşallah.Moralini yüksek tutmaya çalış.İyi düşün.

bende ocak ayında 5 haftalık düşük yaptım. yaklaşık 4,5 ay sonra tekrara hamile kaldım şimdi 3 aylık hamileyim.benim kanamam 1 hafta sürmüştü.

kendini toparlamaya çalış.moralini bozma herşeyin hayırlısı.unutma doğru zamanda gelecektir bebeğin.

amin canım inşallah tedaviyle hamile kalmıştım doktor gene aynı ilacı kullanmamı tavsiye etti gebe kalman iyi bişey en azından kalabildiğini gördük dedi ama moralim çok bozuk 8 senedir istiyordum ikinciyi

düşük yapınca nasıl bişey düştü sizden benden küçük zar gibi et parçası geldi 3 kere

canım şubatın 8inde bebeğimi doğurdum.kalbi durmuştu.kalan parçalarda kürtajla alındı.
2 adet dönemi korundum.
sonraki 2.ayda hamile kaldım.:nazar:
Allahım sanada nasip etsin inşallah:Saruboceq:

aminn inşallah bende hemen hamile kalırım çok sevinmiştim bebeğim olucak diye neler düşünmüştüm onun için ama yarım kaldı hayallerim inşallah hemen peşinden olurda teselli ederim kendimi sağlıklı sıhhatli bi şekilde dünyaya getirirsiniz yavrularınızı inşallah darısı başıma dua edin benim için

düşük yapınca nasıl bişey düştü sizden benden küçük zar gibi et parçası geldi 3 kere

aynene bendende et parçası düştü. tek parça olarak.
acı hiç hissetmedim.sadece hafiften belim be karnım ağrıdı o kadar.

canım benim hikayeni belki okumuşsundur benim bebegimde 4.5 aylık kalbi durmuştu ama dr anlamadı ve bebegim karnımda çürümüşdü düşük yaptım evde ilk parça sanki tavuk kalbi olur ya küçük aynıydı zannedersem bebegimin kalbiydi ben peçeteyle silinmiştim wc hemen hastaneye gittik dr görünce şok oldu sonra serum takıldı gece lavaboya gittigimde orada tamamen düştü bebegim sonra kalıntılar temizlendi 2 hafta sürdü kanamam sonra 3 ay sonra kızıma hamile kaldım 40 gün ilişki yasagı vardı aynı dogumda oldugu gibi nasip degilmiş canım bundan sonraki daha saglıklı bir gebelik olur senin için

inşallah ben tedaviyle kalmıştım inşallah gene kalabilirim ama baya bi yıprandık hem maddi hem manevi yönden baya bi heveslenmiştik dicek bişey bulamıyorum

iki adet donemi gecince eger hersey yolunda ise sagligin falan tekrar deneyebiliyorsun.insallah ayni aciyi birdaha yasamazsin.

midem bulanıyo çok halsizim uykumda var kanamamda devam ediyor sizede böyle oldumu kendimi çok güçsüz hissediyorum

benimde 4 haftalıktı düşk yaptığımda küçük bir zar parçasına sarılı kan pıhtıları gelmişti ve ben bir ay sonra hamile kaldım bende tedaviyle gebekalmıştım şimdiki hamileliğimde hiç bir ilaç kullanmadım ama neyse ki hamilyim allah sana ve tüm isteyenlere nasip etsin arkadaşım.....

ben pcoluyum hap ve iğnelerim vardı onları kullanmıştım peki sen

klomen kullandım sadece son ayda içmemiştim bi anda kaldım gene olurmu şüpeliyim bi tesadüf oldu ama

sadece klomen mi kullandın onu ben ilk ay kullandım iğneyle bereber olmadı ikinci ay gonaphene ve iğne kullandım oldu kese sağ taraftaydı ve düştü dr dinlenelim dedi bizde olmaz diye hiç korunmadık ve şuanda 10 haftalık hamileyim ya kafana takmıcaksın ben dr sordum nasıl oldu bu diye stres yapmağın ay hamile kalırsın dedi stres başlı başına düşman sakın kafanı yorma ve akışına bırak......

zaten o ay ilaç kullanmadığım için hiç düşünmedim hamile kaldım şu an bu durumun sağ sağlim geçmesini istiyorum iyiydim ama şu an o kadar halsizimki anlatamam niye acaba sanada olmuşmuydu böyle klomeni ilk kullandığım ay yumurtlamadım ikinci ay yumurtladım ama olmadı doktor adetinin ilk günü gel demişti o ay gidemedim ilaçta almamıştım bekliyorum adet olmayı olmadım 12. gün test yapmıştım gebe çıktım sonuç hüsran bakalım zaman ne göstericek

X