Hamilelikte tavşan eti yemek

agxuxl

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
139
1
ARKADAŞIM HAMİLE TAVŞAN ETİ YEMİŞ HERKEZ BİRŞEY SÖYLÜYOR DİYE ÇOK MORALİ BOZUK BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VAR MI NEDEN YENMEZMİŞ YADA YENİRSE NE OLURMUŞ BİLENLER LÜTFEN BİRŞEY SÖYLESİN:emir_bebek:

ne olur eder bilmiyorum ama midem bulandı :KK43:
netten buldugum kadarıyla böyle imiş(kendi düşüncelerim değil googlede arastırdım oyle cıktı)
Hamile kadın;. - Tavşan eti yemez, yerse çocuğun dudağı mırık (açık) olur
Bir kadın hamileyken tavşan eti yerse çocuğun sakat olacağı inancı vardır.

Son düzenleme:
Böyle şeylere inanmam asla , arkadaşınız da moralini bozmasın..
Ama tavşan eti de yiyemem doğrusu, bana hep kediyi hatırlatır..

Yani kedi yiyormuş gibi..

o tavşan dudaklı yani yarık dudaklılar folik asit eksikliğinden oluyor bence bir ilgisi olmazda bence tavşanlar regl oluyorlar bende midye ve tavşan gibi kanamalı hayvanları ağzıma süremem tavşan etinin bi sakıncası olacağını sanmıyorum onlar batıl inanç bence..

aman ya yemıs işite kız oyle hergun yememiş ya hıc bısey olmaz korkmasın zehır olsa kımse yemezdı yenır bıseykı yenmıs ona bakarsan kokrec de yememek lazım haksızmıyım kı kokorec delısıyım
madem kı boyle hurafeler var bır daha yemez oyle bır kere yedı dıye bısey olmazzzzzzz
oyle olsa bılmeden ılac kullanılıyor onlardan daha kotu bısey oldugunu sanmıyorum.....
arkadasım bılmeden hamıle oldugunu 3 ay boyunca epilepsı hastası oldugu için haplara devam ettı delıler aldır cocugu soyle olur boyle olur vallo koc gıbı maşallahhh hoplaya zıplaya dolanıyor okula basladı sınıf bırıncısı............

Son düzenleme:
merhaba konu yıllar önce açılmış ama merak ettim arkadaşınizın bebeği nasıl acaba ? umarım sagliklidir

X