Çocuk Hastalıkları bebeklerin çişi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

abuaslxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
159
0
36
kıslar kızım bugun tam dort aylık oldu bır haftadır ıkı uc gunde bır cıs yapıyor ama kabızlık felan yok kucuk cısını gayet gusel yapıyor sutumunde az oldugunu sanmıyrum aranızda boyle olanlar varmı.bebegınızın kılo alımı normal gıdıyormu.

kıslar kızım bugun tam dort aylık oldu bır haftadır ıkı uc gunde bır cıs yapıyor ama kabızlık felan yok kucuk cısını gayet gusel yapıyor sutumunde az oldugunu sanmıyrum aranızda boyle olanlar varmı.bebegınızın kılo alımı normal gıdıyormu.

ewet canım benimde bebişin büyüğünde azalma var ama zaamanla azalıyormuş zaten amaan azalsın artık yani bez dayanmıyordu valla:roflol:
kilo alımıda ii şükür bir roblemimiz yok..

çiş derken kaka demek istiyorsun heralde
ben şimdi bu konu hakkında bir başlık açacaktım
bugün tam 4 gün oldu kaka yapmayalı
ama herhangi bir sıkıntısı falan da yok
4 gün kaka yapmamak için uzun bir süre değil mi ama?

evet uzun bir zaman ama başka arkadaşlarımında aynı sizinkinin ayında aynı problemler yaşadılar.

4 gun gercekten cok uzun bır sure.sadece emıyor mu yoksa ek bırseyler verıyor musun?yenı vermeye basladıgın bırseyden kaynaklanıyor olabılır,kabız mı yaptı acaba?

arkdaşlar benim de öyle dediğiniz gibi 3 günde 1 defaydı ama ara ara bazen değişiyor gündede yaptığı oluyo 3,4 günede yaptığı oluyor doktorlar 1günde 7 defa, 7 günde 1 defa yapmasını normal diyolar onun için telaşlanmayın

sadece emiyor...mama falan yok
gecen gün sadece bir çay kaşığı şeftali suyu verdim o mu yaptı?1 çay kaşıgı da bişi yapmaz bence

canları biz doğduğundan beri 2-3 günde bir yapıyoruz zaten
bünyeye göre değişiyormuş
o yüzden problem sayılmaz ...
bebişlerimizee sağlık versin allah...

bizimde çok düzensizleşti son haftada. eskiden düzenli olarak her sabh günde bi kere olmak koşuluyla yapardı kakasını ama bir haftadır 24 saate hatta 48 saate bile çıktığı oluyor . ben verdiğim ek besinlere bağlıyorum durumu

tskler arkadaslar rahatladım vallaha kılo alıyor gıbı goruyorum seftalı suyundan da olacagını sanmam canım bu ayda oluyor demekkı sonra duzene gırer ınsallah bak benımkınınde bugun ucuncu gunu tık yok yaanı beklıyoa dort gozle:1shok::1shok:

X