Pnömokok aşısının eczane fiyatı nedir ???

avebru

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
1.154
20
Merhaba arkadaşlar sabahtan beri pnömokok aşısının eczane fiyatını arıyorum.. Özel hastanede 120 YTL'ye yapıyorlarmış aşıyı. Eczanede daha uygunsa doktora yazdırıp ana sağlıkta ücretsiz yaptırmayı düşünüyorum bebeğim henüz küçük olduğu için toplamda 4 doz yapılacak..

canım özel hastanede olsa vurulmasına ücret vermiyosun ki. Ben de bebğimi özel hastaneye götürüyorum. Özel aşılarını da orda yaptırıyorum. Rotavirüs ve pnomokok. İkisini de eczaneden alıp doktorumuza götürmüştüm. Rotavirüsü 125 e pnomokoku da 109 ytl ye aldım.Zaten ayda bir doktorda muayenesi var.Aşılarını da muayene günlerine denk getirdiğimiz için muayene ücreti haricinde aşı vurma parası vermiyorum.Kısacası özelde de yaptırsan ana sağlıkta da yaptırsan eczaneye aşı parası haricinde doktorlara herhangi bir ücret vermiyosun.

özelde yaptırınca eczaneden aşı alıp götürmeye gerek yok zaten hastanede aşı vardır. Biz daha yaptırmadık ama sanırım iki çeşit aşı varmış yerli ithal diye netten bi araştır istersen canım yada güvendiğin bi eczaneye sorarsın fiyatı onun için farklı gelebilir sana

özelde yaptırınca eczaneden aşı alıp götürmeye gerek yok zaten hastanede aşı vardır. Biz daha yaptırmadık ama sanırım iki çeşit aşı varmış yerli ithal diye netten bi araştır istersen canım yada güvendiğin bi eczaneye sorarsın fiyatı onun için farklı gelebilir sana

canım hastane ve eczane fiyatları farklı
o nedenle eczaneden alıp hastaneye götürülüyor zaten
hastane eczanenin üstüne koyup fiyatlandırıyor

doğrudur öbür aşılar sağlık ocaklarında ücretsizmiş bizim hastanede 50ytl. daha pnomokok yaptırmadık bende bi araştırıyım özel aşı olduğu için sağlık sigortası karşılamaz belki.
Zaten özel sağlık sigortası çıktı hasteneler neyden para alacaklarını şaşırdı..

valla arkadaşım ben özelde yaptırıyorum doktorumuz bana aşının adını yazıyo bende doktora gittiğim gün eczaneden alıp ona götürüyorum.

bizde geçen ay yaptırdık önce 120 ytl ye almıştık ikincisini 109 ytl ye aldık...doktorumuz aşının fiyatının düştüğünü söyledi..............

arkadaşlar BCG verem aşısı sağlık ocaklarında ücretsiz özel hastanede ücretlimi yoksa ssk karşılıyormu?? ücretliyse ne kadar? bilgisiolan varmı?

p://ticker.7910.org/an1cCxiB0360010Nzc3NTlvZHw4NjU2NDMyZG F8SE9TR0VMRElOIERVTllBTUEgRE9HVUtBTlwnSU0gSw.gif

doğrudur öbür aşılar sağlık ocaklarında ücretsizmiş bizim hastanede 50ytl. daha pnomokok yaptırmadık bende bi araştırıyım özel aşı olduğu için sağlık sigortası karşılamaz belki.
Zaten özel sağlık sigortası çıktı hasteneler neyden para alacaklarını şaşırdı..

canım pnömokok aşısını saglık ocaklarında zaten yapıyorlar
okadar para vermenıze gerek yok

X