Doğuma Hazırlık arkadaşlar kararsızım en kullanışlı beşik hangisi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merhaba kızlar,
ben ilk aylarda kullanabilmek için (yatak odamda fazla yer yok) PİERRE CARDİN-Sallanır Sepet Beşik almayı düşünüyorum. port bebe olarak da kullanılabiliyormuş, sizce iyi bir fikir mi?

canım 3 veya 4 ay kullanıcaksın taş çatlasın 150 ytl vericeksin sonra başka beşik alıp yine para vericeksinn..120 150 arası çok şık ve kullanışlı park yataklar var sen bilirsin tabi ama bence park yatak daha uygun olurr..

destina haklısıs zaten beşik alınacak, ama ilk aylarda bebeğin yatak odamda olması gerek ve yatak odasına beşiğin sığmasına imkan yok, ya odamı terk edeceğim ya da başka bir yol bulmam gerek.

valla kızlar ben park yatak aldım hepsini inceledim pierre cardin ve chicco dışındakileri bakmaya değer bulmadım biraz diğerlerine göre pahalılar ama sağlamlık konusunda bence en iyileri bunlar ben 250 ytlye chicconun park yatağını aldım şimdi sadece kızımı bekliyorum incelediğinizde sizde hak vereceksiniz iskeleti ve kumaşı güzel bir ürün

arkadaşlar beşik almayı düşüyorum sizce sepetmi yoksa mobilyamı daha kullanışlı?bebek hangisinde daha rahat uyur?

oada yapmayıp sadece besık alıcaksanız park yatak alın bence daha uzun surelı kullnaırsınız

oda yapıppta bı sure yanımda kalsın dıye dusunuyosanız pıer cardının sepetlerı var port bebelı onları tavsıye ederım
ben odamda bı sure kalmasını ıstedıım ıcın onu almıstım ve cok rahat kesınlıkle tavsıye ederım

valla kızlar ben park yatak aldım hepsini inceledim pierre cardin ve chicco dışındakileri bakmaya değer bulmadım biraz diğerlerine göre pahalılar ama sağlamlık konusunda bence en iyileri bunlar ben 250 ytlye chicconun park yatağını aldım şimdi sadece kızımı bekliyorum incelediğinizde sizde hak vereceksiniz iskeleti ve kumaşı güzel bir ürün

bu arada arkadaslar park yataklarıda cok guzel susuluyolar bende kızıma chıccnun park yatagını almıstım ama seyahat amaclı
onu aldıgımda ogrenmıstım
tabı susletırsenız pratıklıgı gıdıyor bıldıgınız yatak oluyormus

arkadaşlar bende park yatak aldım rengarenk çok spor duruyo şeğer bu siteyle tanışmamış olsaydım klaik mobilya beşik alacaktım .

canım resmini gönderirmisin park yatağının bende çokkarasızım nasıl bir yatak almak konusunda!
kocaelide nerden aldın canım=?kaç haftalık hamişsin?a.s.

canım resmini gönderirmisin park yatağının bende çokkarasızım nasıl bir yatak almak konusunda!
kocaelide nerden aldın canım=?kaç haftalık hamişsin?a.s.

canım ben bu resim atamıyorum bu siteden sana site adı vereyim oradn bak aynısını aldım xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx JENNİY sallanabilir oyuncaklı park beşik yazıyor yeşil kırmı mavi renklerinde.kocaeli devlet hastanesinin karşısında bebe mağazasından aldım çok uygun fiyata.benim iki haftam kaldı yani 38 hafta bitti.sen kaçıncı haftadasın?

Son düzenleyen: Moderatör:
canım negüzel bebişini alcaksın kucağına azcık kalmış benim daha 2ayım var 30haftadayım.
neyse sağlıklı gelsinlerde bekleriz.
normalmi olcak doğumun canım=?,
dediğin mağazayı biliyorum canım.
doğumu nerde yapcaktın?

canım negüzel bebişini alcaksın kucağına azcık kalmış benim daha 2ayım var 30haftadayım.
neyse sağlıklı gelsinlerde bekleriz.
normalmi olcak doğumun canım=?,
dediğin mağazayı biliyorum canım.
doğumu nerde yapcaktın?

seninde az kalmış 2 ay dediğin öyle çabuk geçiyorki anlamassın.doğumu doktor normal dedi bakalım son anda aksilik olmassa.kontrollerimi merkez polikliğinde yaptırıyorum .doğumu alikahyada yapıcam .sen ne düşünüyosun doktorun kim?

valla en son beşik alanlardanım bende.ve park yatak aldım.daha kullanışlı diye düşünüyom.çok gezdim araştırdım en iyisi park yatak oldu.çocuk büyüyünce kafasını çarpma vurma diye bişey yok yani.ben kiracıyım oradn oraya bebek odası o yüzden hiç düşünmedim karyolada.bebeşim büyüsün o zamn alırım artık.bende internetten sipariş verdim nukoland dan aldım.babymoon aldım çok da güzel valla turunculu grili...

valla en son beşik alanlardanım bende.ve park yatak aldım.daha kullanışlı diye düşünüyom.çok gezdim araştırdım en iyisi park yatak oldu.çocuk büyüyünce kafasını çarpma vurma diye bişey yok yani.ben kiracıyım oradn oraya bebek odası o yüzden hiç düşünmedim karyolada.bebeşim büyüsün o zamn alırım artık.bende internetten sipariş verdim nukoland dan aldım.babymoon aldım çok da güzel valla turunculu grili...

canım seninki cibinlikli olan galiba bende gördüm mağazalarda seninkide güzel.birde park yatakların en kullanışlı tarafı alt bölümüne bebeğin bezini pikelerrini falan koydum,bebişim büyüyene kadar kullanırım o bölümü.

Bende oğluşuma chicco nun park yatağını aldım eşimde heryeri talan ettik resmen ve en iyisini chicco olduğuna karar verdik sağlamlığı ve dokusu çok önemliymiş çünkü içinede park yatak şiltelerinden aldık çok güzel oldu ve en güzel tarafı katlanınca az yer kaplamaları park yatakların 2.bebiş düşünenler için de çok avantajlı bence :)

seninde az kalmış 2 ay dediğin öyle çabuk geçiyorki anlamassın.doğumu doktor normal dedi bakalım son anda aksilik olmassa.kontrollerimi merkez polikliğinde yaptırıyorum .doğumu alikahyada yapıcam .sen ne düşünüyosun doktorun kim?

canım bende orda yapıcam doğumumu inş.
dr inci çavuşoğlu yürüyüş yolunda özel muaynanesi var oraya gidiyorum memnunum.
bebeğimde şuanda normal doğum pozisyonunda inş değişmezde normal yaparım.a.s.

canım bende orda yapıcam doğumumu inş.
dr inci çavuşoğlu yürüyüş yolunda özel muaynanesi var oraya gidiyorum memnunum.
bebeğimde şuanda normal doğum pozisyonunda inş değişmezde normal yaparım.a.s.

ya ben inciye bir kere gittim polikniğindeki dr normal deyince bi daha gitmedim sence gerek varmı gideyimmi birde sezeryan olursam ilgilenmi?

ya ben inciye bir kere gittim polikniğindeki dr normal deyince bi daha gitmedim sence gerek varmı gideyimmi birde sezeryan olursam ilgilenmi?

ben olsam gitmezdim canım.
normal demiş zaten az vaktin kalmış
sana sadece sancılanmayı beklemek kalmış gibi geliyor bana ama sen bilirsin.hayırlısı olsun inş.
:1hug:

X