Doğuma Hazırlık arkadaşlar kararsızım en kullanışlı beşik hangisi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
park yataklar hem cok kullanisli,uzun sure 3 yasina kadar rahat kullaniliyor. hem bebek icin guvenli.bugune kadar park yatak kullanipta memnun olmayan gormedim.
ama cocugun cok şık bir odasi dolabi yatagi sifonyeri takim olsun diyorsaniz,o zaman park yatak pek uygun degil,ama park yatakli odayida zevkle dosemek sizin elinizde..

park yatak aldım oda biraz büyüyünce birçok kişi oda alıp park yatakta almış benim hoşuma gitti kullanışlı bişeye benziyo

offf...tüm mesajları okudum .kafam çok karıstı.ben de başta park yatak almayı düşünüyordum ama eşim en başından beri mobilya taraftarı.park yatakta 3-4 yaşına kadar yatar deniliyor ama eşim çocugun en hareketli zamanları olacak 2 günde parçalar bu park yatakları dedi.dayanıklı olmadıgını düşünüyor.mobilyaya da çarpma vurma riski var bana göre..park yatagı işimiz bitince katlayıp kaldırırız.ama mobilya öyle degıl.ikisinin de avantajları ve dezavantajları var.ne yapsam bilemedim..

Bende park yatak alıcam, mobilyayı bebek büyüyünce kadıramassın ama park yatağı kaldırabilirsin 2. çocuk için.Ablamın 3 tane çocuğu oldu 3 de mobilya yatakta yatmadılar, bi arkadaşımda bebek odası hazırladı ama çocuk uyumuyor yatakta.

Biz de hem oda takımı aldık hemde 4-5 aylık olana kadar odamızda yatırabilmek için şu süslü beşiklerden aldık. Allahtan odasını oğlumun anneannesi aldı da bize pek bişey kalmadı. :) İlk çocuk bir de her iki ailenin de ilk torunu olunca kimsenin gözüne batmıyor. Ama yine de kararsızım acaba mobilyalı yatakta yatabilecekmi, sağa sola vururmu bitaraflarını?

arkadaşlar bende oda takımı almayı düşünüyor gibiyim oda takımı alırsam yatak odama nasıl bir beşik almalıyım bide oda takımındaki karyolamı olmalı yoksa sallanan tipte bişeymi olmalı yardım bu konuda hiç bir bilgim yok.

Kraft Dönenceli Oyun Parkı - Benetton Ürünün Kodu : DTP504 ben de bunu çok beğendim siz de bakın bir.ama stoklarda bitmiş ne yapmalıyım?

ben de sonunda dün park yatak siparişi verdim...sonucta kiracıyız.kolay taşınabilir olmasından dolayı tercih ettim.

kızlar bende dün aldım ama bunun içine yataş nasıl koycam fazla yüksek olursa bebek düşmez diilmi siz naptınız?

kızlar bende dün aldım ama bunun içine yataş nasıl koycam fazla yüksek olursa bebek düşmez diilmi siz naptınız?

ben ilk kata çok ince yataklar var bir kaç cm lik bebeğin vucut sekline göre şekil alabiliyormuş.ondan alacagım.biraz büyüdükten sonra alt katı kullanacagımız zaman kalın normal yataklardan almayı düşünüyorum..

Kızlar benimde daha erken 4.ayın içindeyim evimde müsait aslında ama biz deprem bölgesinde oturuyoruz çok kayıplarımızda oldu depremde bu yüzden ailece bu korkuuyu atlatamıyoruz bebeğime oda yapmayı çok istiyorum ama bir yandan onu kendi odasında yatıramam 6.katta oturuyoruz ee odasında yatmayacaksa sadece göstermelik olsun die en az 2000 tl vermekte saçma yatmayacağı odaya bir kaç seneye kadar müstakil ev yaptırmayı düşünüyoruz şimdilik park yatak alıp odamda yatıracağım sonrada 2 yaşına falan gelince nasipse yeni evde odasını yaparım yeni eve geçemezsek yine yaparım 2-3 yaşından sonra napalım diğer eşyalarını iyisinden alırız nasipse

slm arkadaşlar bende 36+3 oldum.bizde oda takımı yaptırdık sallanan karyolası gardrop şifonyer inş.pazartesi gelicek yanımızada sallanana sepetlerden aldım aslında odama aynı fiyata geliyo park yatak alıcaktım fakt yatak odam küçük malesef sığmıyor.sepetlerde haklısınız en fazla 5 6 ay yatabiliyor,fakat ilk bebeğim allah izin ederse ikinci bebeğimde yatar diye düşündüğüm için aldım.

kesinlikle park yataaak tereddüt etmeyin arkadaşlar...içinede yatağa gerek yok yün yatak en sağlıklı diğerleri yüksek te oluyo zaten.

Bende park yatak almak istiyorum ama içine konulan yatak konusunda benimde tereddütüm var en iyi hangisi yün yatak terletmezmi acaba kafam karıştı ?

Bende park yatak almak istiyorum ama içine konulan yatak konusunda benimde tereddütüm var en iyi hangisi yün yatak terletmezmi acaba kafam karıştı ?

canım içine istediğin yatağı koyabilirsin birsürü seçenek var,yün,ortopetik,sünger,yaylı yataklar park yataklar içinde ona göre bisürü şey çıkarmışlar ama bence yün en sağlıklı en azından şimdilik zaten okadar küçüklerki,ben sünger kullandım onun üzerine güzel bi yün yatak yaptım bide nevresim takımı oooh görenler almadığın pişman oldu,şimdi 1 yaşında oğlum park yatağın katını kaldırdım yine yünde yatıyo terletme falan yok zaten kışın hep benle yerde yattı geceleri çok uyanıyo çünkü dayanamadım birde sğmıyodu biyere velasıl arkadaşlar bebeklerin napıcağı belli olmuyo en ideali park yatak çok menmunum şiddetle tavsiye ediyorum.....

X