Doğuma Hazırlık arkadaşlar kararsızım en kullanışlı beşik hangisi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

hatice41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
201
2
40
arkadaşlar beşik almayı düşüyorum sizce sepetmi yoksa mobilyamı daha kullanışlı?bebek hangisinde daha rahat uyur?

arkadaşlar beşik almayı düşüyorum sizce sepetmi yoksa mobilyamı daha kullanışlı?bebek hangisinde daha rahat uyur?

ya evet bende çok kararsızım ben yatak odama koyacağım yerim yok sepet en başlarda bende düüşündüm ama sepette 4-5 ay yatabiliyor dediler hareketlenmeye başlıyormuş çünkü ben 70x130 cmlik sallanan karyola almayı düşünüyorum çocuk 4 yaşına kadar yatabiliyomuş ama eltimdede büyüyebilen karyoladan var eni daha geniş ve oğlu 14 aylık çocuk uyurken sağa sola çarpıyomuş döndüğünde ve ağlıyomuş o yüzden yanında yatırıyo kafam karıştı benimde park yatak alayım diyorum ondada 18 aya kadar yatıyomuş bende şaşırdım kaldım arkadaşlar bi akıl verinkaydirigubbakcemile2kafamçokkarıştı

ya evet bende çok kararsızım ben yatak odama koyacağım yerim yok sepet en başlarda bende düüşündüm ama sepette 4-5 ay yatabiliyor dediler hareketlenmeye başlıyormuş çünkü ben 70x130 cmlik sallanan karyola almayı düşünüyorum çocuk 4 yaşına kadar yatabiliyomuş ama eltimdede büyüyebilen karyoladan var eni daha geniş ve oğlu 14 aylık çocuk uyurken sağa sola çarpıyomuş döndüğünde ve ağlıyomuş o yüzden yanında yatırıyo kafam karıştı benimde park yatak alayım diyorum ondada 18 aya kadar yatıyomuş bende şaşırdım kaldım arkadaşlar bi akıl verinkaydirigubbakcemile2kafamçokkarıştı

evet aynı şeyleri bende duydum. hatta beşiği olan bi arkadaşın odasında yer yatağı gördüm. çocuk sağa sola çarpıyo diye yatmıyomuş. park yatak alıcam ama bende park yatakların renklerini beğenemedim. özellikle kızı olupda park yatak alıcak olanlar. park yataklarınızın resmini burayada koyun kıssslar. belki içinde takımıyla falan görünce gözüme biraz daha hoş gelirde karar veririm

kızlar ben aslında bebek odası almayı düşünüyorum.Modoko'yu 5 aylıkken filan eşimle beraber talan ettik.Daha sonra burdan arkadaşların yazdıklarını takip ettim ve aklıma yatan tek şey park yatak oldu.Çünkü zaten 1 yaşına kadar bebek yanımızda yatacak.1 yaşına geldiğinde bakarız bişeyler.(özellikle pedagoglar öneriyor,bebişiniz belirli bi yaştan sonra odasında uyumalı diye)

bende yaklaşık 15 gün önde filan park yatak aldım.Katlanabilmesi de çok iyi.En azından oda alacağımız zaman her yere rahatça kaldırabilir.Ya da içinde ki ara katı çıkartıp oyun parkı haline de getirebiliriz.Benim aldığım park yatak 120 ytl.Ve benim çok hoşuma gitti.Rengi pembe gri karışık.3-4 yaşına kadar da kullanılabiliyor.

Dastiniden aldım ben.siteye girip diğer çeşitlerinede bakabilirsiniz kıslar.Azcıkta olsa yardımcı olduysam ne mutlu....

kıslar ben de park yatağı internet sitesinden gördüm ama siparişi burdan vermedim.Gidip birebir görmek istedim o yüzden kendimiz yerine gidip aldık .

haticecim park yatakta 18 aylığa kadar yatıyo diyosun hiç öyle bişey olurmu genişiği normal beşikten daha fazla hem de uzun kızım 4 yaşına kadar yatabilir diye düşünüyorum

canımcım park yatağın içine kalın yataklardan alırsan boy mesafesi biraz kısalıyo yani çok uzun dönem onu kullanmayı düşünürsen çocuk ayaklandığında sarkabilirr..
o yüzden park yatak şilteleri varya ben onlardan alıcam..mesela benim eltim uygun boyutta bi sünger kestirmişti o da rahat kullandı.ananelerimizin yaptığı yün yataklar varya onlarda çok güsel olur bencee..
canım modele göre değişiyo mesela chicconun 1-2 modeli var 7 yaşına kadar yatır o kadar uzun ve geniş ..ben kraftınkileri ve baby care in kilri çok uygun ve kaliteli olduğunu düşünüyorumma.s.

Arkadaslar ilk dogumumda hem sepet aldim hemde karyola (gormemisin oglu olmustuda) sepet cok guzel suslu puslu ama kullanisli degil 3-4 ay kullandik oglumda cok hareketliydi karyolaya gectik 5 yasina kadar yatti sonra anaokulu doneminde oda takimi aldim ama cocuk odasi degil bazali calisma masali genc odasi gibi simdi tecrube konusuyor tabi park yatak aldik babasi begendi hepsi burada com dan 180 ytl pembeli falan suslu puslu gozukuyor daha gelmedi 5 yasina kadar yatabilirse gene oda takimi alcagim kizima allah nasip ederse kizlar alacaginiz herseyi gorunusunden cok kullanisli olup olmadigina bakip alin cunku ben ilk sefer cok aldandim simdi herseye atlamiyorum gerekenleri aliyorum sadece opuldunuz

haticecim park yatakta 18 aylığa kadar yatıyo diyosun hiç öyle bişey olurmu genişiği normal beşikten daha fazla hem de uzun kızım 4 yaşına kadar yatabilir diye düşünüyorum

ya ben öyle bişe söylemedim bilmiyorum ki park beşik nasıl kullanılır diye

arkadaşlar sizinle konuştuktan sonra park yatağa karar vericem galiba ama evim küçük park yatak çok yer tutuyormu?

Biras yer kaplıyo tabi ama beşik alsan da aynı yeri kaplicaktı öyle diil mi ??? Bence park yatak alarak en doğru kararı verirsin.Benim park yatağı kurduk.Öyle şirin duruyo ki … Verdiğim site adresinden de bakabilirsin.Güzel modeller var 1-2 tane.Park yataklar için ayrıca yataklar da var incecik hem yıkanabiliyo.Ben yatak almadım.Annem yorganlardan ben yaparım dedi.Onunda çözümü var yani :kahve:

Biras yer kaplıyo tabi ama beşik alsan da aynı yeri kaplicaktı öyle diil mi ??? Bence park yatak alarak en doğru kararı verirsin.Benim park yatağı kurduk.Öyle şirin duruyo ki … Verdiğim site adresinden de bakabilirsin.Güzel modeller var 1-2 tane.Park yataklar için ayrıca yataklar da var incecik hem yıkanabiliyo.Ben yatak almadım.Annem yorganlardan ben yaparım dedi.Onunda çözümü var yani :kahve:

ebru senin aldığın park yatağın linkini gönderirmisin? orda çok çeşit var seninki hangisi? linkini verirsen daha iyi olur. teşekkürler

bend e park yatak aldım inşallah kullanışlı olur.herkesten park yatağın daha kullanışlı olduğunu duydum ve de görünce de ben de ikna oldum.tavsiye ederim arkideşlerimmmm

valla benimde canıma tak dedi çıktım aldım bugün.kraftın park yatağını aldım hem sallanır titreşimli müzikli ve ışıklı gayetde az yer kaplıyor katlanınca minicik çanta .ben 70x130luk yatak istiyordum aslında ama bugün bir kadın gördüm 10 aylık oğlu varmış ve karyolasında yatamamış sağa sola çarpıyomuş yatarken kadın o yüzdden park yatak alıyodu hem çok daha uyguna geliyor

ben kızıma sepet almıştım çok ta rahat bir kullanımı var acıkçası..ama taş catlasın 7-8 ay dan fazla yatamazlar...benim size önerim park yatak olabilir 1.5 sene kullnmak verdiğin paranın da hakkını vericektir..sonrasın da ise bu oyuncaklarını koydugunuz vs. bir alan haline dönüşterebilirsiniz bebeğinizin odasında..ahşap olup sallananlardan ben aldım ve hiç kullnamadım korunakları yüzünden denildiği gibi çarpma durumu söz konusu,ki benim kızım 2.5 yasında yatak odasındaki yataktan bile defalarca düştü,böyle de bir durum var:KK66:

bebek001xs8.th.jpg

canım anlamadım hangisi olduğunu sitenin açılış sayfasında iki tane beşik var cazalmı jennymi seninki:uhm:

X