Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok ince telli ve seyrek.Nasıl bir bakım yapmalıyım?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
E

EU3

Ziyaretçi
Kızlar ya sizin yardımınıza çok ihtiyacım war.Saçlarım çok kötü bi durumdalar.İnce telli yağlı artı olarakta az. Şuan saçlarım aynı boyutta ama kestirip saçımı bakıma almayı düşünüyorum.Neler yapmalıyım neler almalıyım yada saçımın daha çok görünmesi için nasıl bi kesim düşünmeliyim ? Ayrıca da bütün şampuanları denedim hiçbi yararıda olmadı. Ya bazıları saçımı çok döktü ya çok sert hale getirdi yada çok yağlandırdı. Saçlarımın kırpık kırpık durmasından nefret ediyorum..Şimdiden bana yardımınız için çok tşkler.

çok katlı kestirirsen saçın daha kabarık gozukur böylecede fazla gibi gorunur saçların
bide aktarlarda satılan yagları kullanman lazım doğal şampuan örn: Tresan gibi şampuan kullanman gerek canım saçınıda tersten tararsan daha fazla saçların gorunur hacim verici şampuanlardan kullanmanı tavsiye ederim

Canım benim saçlarımda aynı senin gibi, genelde katlı kestiriyorum ve orta boy kullanıyorum çok uzatmıyorum. Ayrıca Gliss şampuan kullan, ben çok memnunum. :KK66:

Yorumlarınız için çok tşkler.Sitede katlı saç kesim modelleri varmı ?

Yorumlarınız için çok tşkler.Sitede katlı saç kesim modelleri varmı ?

saç modelleri katalogumuz var biliyorsundur ordan bakabilirsin istersen. bir takip et orayı sen eski eklenenlere de bak :1hug:

Tamam bebişim çok saol bakıcam :)

sen katlı model arıyorsun diye önerdim bunu. ama bana sorarsan cok fazla kat verilmiş saçlar hacmini kaybediyor gibi.
bence bu konuda kuaförüne danış onun önereceği modeller vardır saçı hacimli gösterecek.

bademyagı e vıtamnlı ampul ve bepantene ampul karıstrr haftada 2kere sürr..bnmde sacım aynı sennkı gıbı ınce az yaglı ve dökuluyo doktr bunu tavsıye ettii..

Saçların yağlanıyorsa bence ısırgan otlu şampuanları dene moos ya da tresan iyi olabilir..babenin saç dökülmesine karşı şampuan ve saç losyonuda etkili saç çıkartıp dökülmeyi önlüyor ayrıca dermotologların önerdiği bir ürün..

ben gecen sene almıştım 11,50 ytl ye eczaneden bazı marketlerde satılmaya başlanmış 13 ytl civarı oldu son fiyat sanırım .. yani aşagı yukarı
500ml uzun bi zaman gidiyor parfümerilerdede kolaylıkla bulabilrsiniz..

tresan benim saçlarımı berbat etti arkadaşlar:kızgın:
normalde saçlarım gür kalın telli ve uzundur ben sadece doğal olması açısından tresan ısırgan otlu olanını kullanıyım dedim saçlarım sert ve dökülür oldu:çok üzgünüm:

ben tresandan önce arkadaşın doktorununda tavsiye ettiği gibi bademyağı+e vitamini ampulu+bemiks ampul+bepanthene ampul+yumurta sarısı birleşiminden elde ettiğim karışımı uyguluyordum gerçekten ilk kullanımda değişim farkediliyor:dance:
sana da bu karışımı tavsiye edebilirim düzenli kullanmayı adet edindiğimde benim saçlarımın dökülmesi kesildi hacim verdi çok memnunum:kahve:

hepsini denicem.. Bende avon kullandım çok sert ve dökülme oldu ..

X