Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

benim çorbada şimdik kaynıyor. Kısmetse ben de yarın başlayacam içmeye. 3 sene filan önce yapmıştım. 4 gün dayanmıştım o zaman yanlış hatırlamıyorsam 2-3 kilo kadar vermiştim. Bakalım bu sefer ne kadar dayanabileceğim. Umarım bu sefer de işe yarar. Bir süredir kilo vermem durdu. Bünyeyi bir sarsmak için yapıyorum bakalım. Kilo verebilirsem yazarım ben de buraya. Kaçamak yapmamaya çalışacağım :))

kuru sogan koydum..bende büyük bir lahananın yarısını koydum amaç zaten lahananın çok olması degil mi esas etki onun sayesinde..bu dördüncü günüm agzıma bir parca ekmek almadım şaka gibi..

sagol canım yanıtlar ıcın..Şeniz
ben yarın bı alıp yapıyım bakalım nasıl gelıcek tadı bu sefer..
daha once kuru soganla yapmamıstım ıcıne maydonozda koymamıstım..:nazar:
bır de boyle deneyım bakayım.cokacimcoook

Ya bir tabak içtim şimdide bir kupa içtim hadi suyunu içiyormda içindeki soğan lahan felan kalıyor :S yutamıyorum yaa başım dönüyor suyunu içsem ben :S allammm miğdem çok kötüüüüüü :S:S

Ya bir tabak içtim şimdide bir kupa içtim hadi suyunu içiyormda içindeki soğan lahan felan kalıyor :S yutamıyorum yaa başım dönüyor suyunu içsem ben :S allammm miğdem çok kötüüüüüü :S:S
bende en başta öyle içmeye çalıştım acaip miğdem bulanmıştı 2. tabakta..blendırdan geçir mutlaka bir hafta çekilmez öyle

canım blendırdan gecır eger yoksa suzgecte olur ıyıce ezıp suzguden gecır..kaydirigubbakcemile5

Sağolun ya öyle yapım bari yoksa dayanamıcam valla :S poasısı kalıyor mğdem bi tuhaf oldu :S Çok teşekkür ederimmm.....

Sağolun ya öyle yapım bari yoksa dayanamıcam valla :S poasısı kalıyor mğdem bi tuhaf oldu :S Çok teşekkür ederimmm.....

posasını al eger dayanamıyorsan..:bbo:
bır de lımon sıkıp bardakla ıcmyeı dene..şutarafagitti
bır kac seferde bıtır en azından daha az hıssederdın tadını..:içelim:

arkadaşlar bir sorum olacak benim yaptığım çorba böyle çok koyu bir renk aldı..
hani toprak rengi gibi oldu...
bir de 8ben van da çalışıyorum eksilerde burda hava... ecvin içi bile donduyrucu görevi yapıyor)
dışarıda duruyordu çorba..
ssabah açtım baktım ki..
üzerinde böyle nasıl desem bamyanın olur ya... sellenmiş derler..
böyle yapışkanımsı sünen kopmayan bir tabaka oluşmuş... baktım herhangibir kokma küflenme yok (kendi kokusu zaten dünylara bedel)
siz böyle bir eşyle karşılaştınız mı?
acaba hatalı bişey mi yaptım ben yoksa...
cevap verirseniz sevinirim...

arkadaşlar bir sorum olacak benim yaptığım çorba böyle çok koyu bir renk aldı..
hani toprak rengi gibi oldu...
bir de 8ben van da çalışıyorum eksilerde burda hava... ecvin içi bile donduyrucu görevi yapıyor)
dışarıda duruyordu çorba..
ssabah açtım baktım ki..
üzerinde böyle nasıl desem bamyanın olur ya... sellenmiş derler..
böyle yapışkanımsı sünen kopmayan bir tabaka oluşmuş... baktım herhangibir kokma küflenme yok (kendi kokusu zaten dünylara bedel)
siz böyle bir eşyle karşılaştınız mı?
acaba hatalı bişey mi yaptım ben yoksa...
cevap verirseniz sevinirim...

ya canım ben onun corbasınıdeğil kaynatıp duyunu içiodum ikinci üçüncü gün bendede öyle oldu :KK43:(( :kızgın:

allah aşkına denemeyin şu iğrenç diyeti,1 hafta aynı diyet programıyla başka bi çorba için yine aynı kiloyu verceksiniz bak görün. denedim ordan biliyorum. hem yarın başlayacak olanların çoğu 3 günde vazgeçicek. yapmayın işkence etmeyin kendinize

harbi çin işkencesi yani:1no2:

benim beşinci günüm gayet iyi gidiyor ilk bikaç gün zor geçiyor sonra alışıyorsun

Ben de suyunu içmeye başladım yani çorbayı içiyorum da lahanasını az yiyorum :S napim başım dönüyor hemen neyse bakalım devam edelm :S

slm arkadaşlar bende şu muhteşem corbayı yaptım yarın başlıcam inş ama benim corbanın rengi yeşil oldu galiba içindeki kereviz ve maydonozdan kaynaklanıyo kokusu fene degil gibi ama tadını begenmedim umarım içebilirim ayrıca bu corbayı içenlerin listesini oluştursak kim içiyo kac kilo verdi gibi hem bizede motive olur ne dersiniz?

öncelikle tarifi veren arkadaşlara tşkler.acı cehreden sonra bunu da denmeye karar verdim ve bugün pişirdim sadece lahana.1 kereviz ve bolca sapı yaprağı.taze yeşil biber 2 soğan 3 diş sarımsak.4 domates.1 tane de etsuyu tablet hepsini su ekleyip düdüklede kaynattım. ama tadı bana kötü gelmedi.sanırım kerevizi sevdiğime.ılık içtim bir bardak.tuz koymadığım halde iyiydi.baharatta kulanmadım .ama 10 gün devamlı içince aynı şeyi düşünürmüyüm tabi o tartışılr:)hadi bakalım hayırlısı bende aranızdayım artık..ben kendi yaptığım rejim hareket ve acı çehre ile 1 hafta da 3 kilo verdi bu ara.74 ten 71 e düştüm ama boy yok:KK43: 1.57 oyüzden daha çok katetmem gereken yol var şimdilik hedef 65 ama aslında 55 olmam lazım fakat o rakamı hiç görmedim en fazla 61 e düştüm ki 10 sene önce 4 ay da falan dı sanırım 21 kilo vermiştim 82 den doğum sonrası 61 e düşmüştümki o hırsı çabayı yaptıklarımı anlatamam size:) çıldırmıştım sanki:) günde 30 kere tartıya çıkıp kıyafetleri deneme.vs.o zmanda sauna eşortman yürüyüş dans..kekik suyu gene katı bi rejim vs.böyle vermiştim.ama o şimdi ağır geliyo.ben bile nasıl yaptığıma şaşıyom düşünüce.:)başarılar arkadaşlar.dilerim herşey gönlünüzce olsun

arkadaşlar ben de yaptım çorbayı dün.lahana ,kereviz yaprakları,maydonoz,kuru soğan,havuç ,domates ve 1 tane tavuk suyu tableti koydum.annem ters ters bakıyordu yaparken.herşeyi boşa harcıyosun der gibi.dün akşam içtim.sanırım kabız gibi bişey olmuşum.tadi da bir acayip geliyor.yanlışmı yaptım acaba.birde tekrarlarında ılık mı içeceğiz acaba.posasını yemeyip sadece suyunu içsem yararı dokunur mu acaba? bu arada 1.60 boyundayım malesef 62 kiloyum.:KK43:

merhaba bende aranıza yeni katıldım lahana diyeti yapmaya başladım ama benim çorbam sizin dedeğiniz kadar iğrenç olmadıı malzemeler aynı sadece et suyu koyduk pişirirkenn içerkende limon suyu koyuyorumm bide blendırdan geçirdik çok güzel oldu hayatımda ilk kez diyet yapıyorum bu ara da fibula bu çorbanın içende ki kerevizin idrar sökücü özelliği var kabız olmaman lazımdı diye biliyorumm bugun tartılacağım size sonuçları bildiririmm herkese kolay gelsin suan kilom 61:KK43:

Pazar günü başladım çorba içmeye, dün kaçamak yaptım diyemem. bir lokma ekmek ve gece de 2 grisini kadar bir sapma oldu. Geri kalan zamanda sadece çorba ve meyve yedim. Cuma günü 65 idim. Bu sabah tartıldım (wc'ye çıkmamış halim) 63,9. Ben de kabızlık olmadı, aksine 3 kere çıktım. Neyse bugün sebze günü, ne yiyeceğimi düşünüyorum. Meyve kolaydı.Cuma gününe kadar devam etmeyi düşünüyorum. Sonra ara vereceğim.Zayıflamam durursa tekrar bu sisteme dönerim herhalde.
Not1:Ben pişirirken tane karabiber attım. Güzel oldu. Yerken de bolca nane koyuyorum. Tadı normal sebze çorbası gibi oluyor. Sadece tuzsuz.
Not2:Ben de gaz vs gibi bir rahatsızlık yapmadı.Nane etkisi olabilir tabi.

Son düzenleme:
ya çok alakasız bişey soracağım yazılarınızın altında hedefinizi gösteren güzel şekilleri nasıl yapıyorsunuzz :KK43: bende istiyorumm heveslendimm

X