Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Bayanlar, azim azim azim!
Ben bir ayda 8 kilo verdim, diyet bitince yatana kadar yedim 2 kilo almıştım , fakat 2 gündür normal herşeyi yiyorum MAŞAALLAH 70 den fazla çıkmıyorum, tamam 8 kilo fazla değil, ama inanın o kadar fark ediyorsunuz ki, hemen hemen istediğimi giyiyorum, daha bi yakışıyor, önceden giydimi sağdan soldan kilolar fışkırırdı, şimdi yok denecek kadar minik! benim göbek fazla idi, 10 cm inceldim, çok fark etti! Lütfen sabredin azmedin, hırslanın, hele bide herkesin aaaaa zayıflamışsın, ne güzel olmuşsun, nasıl becerdin? Demeleri çok güzel! Ben başardıysam , herkes başarır, emin olun, iradem çok kuvvetli değildir! Bugün tekrar başladım diyete ALLAHIN izniyle, hedefim 1 ay içinde 10 kilo eksilmek,elma diyeti yapıyorum, dün elmaları aldım, ya ALLAH, BİSMİLLAH başladım!
Size bir sorum var, lahananın çorbasını değilde, haşlayıp suyunu içsem, çorba etkisi yaparmı? Cevaplayan olursa, sevinirim

hemşerim 8 kg ne demek farkedilmez olurmu kesin farkedilir yaaa bakalım senden aldığım azimle deneyeceğim 7 günü:26::26::26:

Tam1 sene oldu diyete başlayalı benim gibi kilo vermesi zor biri bile 10 kilo verdi :)) Şimdi biraz muzurluk yapıp aldığım 1,4 kg vermek hemde tekrar başlamak için lahana diyetine başladım diyete başlarkenden lahana diyeti ile başlamıştım ara ara bir kaç günlük yaptim... Genel olarak dikkatli beslenip bol yürüyüş yaptim 10 kilonun 5 kilosu farklı zamanlarda yaptığım bu diyetle vermiştim ve dikkat edildğinde ise kilo alınmıyor onu biliyorum 1. günü bitiriyor gibiyim yarın tartıda sonucu görürüm :)))

günaydın kızlar :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:
ben dün akşam saat beşte bir tabak pırasa yedim sonrasında sadece bir ısırık baklava tek yedim.oda mecburen yemediğin evin tadına bak dediler diye

buarada ben yazdıklarınızı dün okudum dün deneyeyim öyle katılayım aranıza dedim çünkü bebişim var emziriyrm.gece buşekilde çok acıktım ama sütle falan olayı kurtarsam süperrrr olcak

Tam1 sene oldu diyete başlayalı benim gibi kilo vermesi zor biri bile 10 kilo verdi :)) Şimdi biraz muzurluk yapıp aldığım 1,4 kg vermek hemde tekrar başlamak için lahana diyetine başladım diyete başlarkenden lahana diyeti ile başlamıştım ara ara bir kaç günlük yaptim... Genel olarak dikkatli beslenip bol yürüyüş yaptim 10 kilonun 5 kilosu farklı zamanlarda yaptığım bu diyetle vermiştim ve dikkat edildğinde ise kilo alınmıyor onu biliyorum 1. günü bitiriyor gibiyim yarın tartıda sonucu görürüm :)))

2 günde tam 1 kg vermişim :))))) aldığım 1,4 kg 1 kg si gitti şu an tam 67 kiloyum ... 66.6 idim sanırım yarın tekrar o kiloya gelebilirim .. diyet sonunda ise 65 görürsem çokkkk mutlu olacağım :))))

arkadaşlar diyetle alakasız olacak ama bir sorum

stepile fitness arasındaki fark nedr

diyet yöntemi ilk sayfada bulamadm.. çorbanın tarifi nerede bulabilirm

Son düzenleme:
Selam kizlarr
Bu corbayi icibte kilo veren birisi
Rica etsem bana tam olarak malzemeleri yazabilirmi yarin yapicamda

Selam kizlarr
Bu corbayi icibte kilo veren birisi
Rica etsem bana tam olarak malzemeleri yazabilirmi yarin yapicamda

1 büyük lahanayı 4e bölüp 1/4'ini atıyorum düdüklüye,küçükse hepsini doğruyorum,,2biber 1 domates 3 soğan doğrayıp büyük büyük atıyorum içine,sonra nane karabiber tavuk bulyon azda salça atıp ocağa koyuyorum,fısladıktan sonra 5-10 dkka bekletip ocağı kapatıyorum,sonra azcık ılıyınca robottan geçiriyorum hepsini,düdüklüye geri koyup kapağını kapatıp dolapta saklıyorum,içmek istedikçe büyük cezvede ısıtıp bardakla içiyorum,hepsi bu,,,

1 büyük lahanayı 4e bölüp 1/4'ini atıyorum düdüklüye,küçükse hepsini doğruyorum,,2biber 1 domates 3 soğan doğrayıp büyük büyük atıyorum içine,sonra nane karabiber tavuk bulyon azda salça atıp ocağa koyuyorum,fısladıktan sonra 5-10 dkka bekletip ocağı kapatıyorum,sonra azcık ılıyınca robottan geçiriyorum hepsini,düdüklüye geri koyup kapağını kapatıp dolapta saklıyorum,içmek istedikçe büyük cezvede ısıtıp bardakla içiyorum,hepsi bu,,,

Cooook Sagol Cnm

slm arkadaşlar 1-2 gündür takip ediyorum benimde yaklaşık 20 kilo kadar fazlam var sanırım pazartesi bende başlıycam ve sizinle paylaşıcam hadi bakalım

Yarin basliyorum bende bir kac gundur arastiriyordum ve bu gun ani bir kararla yapmaya karar verdim eve gelirken lahana aldim ve yaptim yarin basliycam ama tadini merak ettim ve bir kase ictim. Bana kotu gelmedi biraz limon ve pul biberle gayet guzeldi. yarim lahana 3 kuru sogan 2 biber 3 domates ve 1 demet maydonoz ile duduklude pisirdim pistikten sonra blenderdan gecirdim.3 lt corba elede ettim. Tadi durdukca kotulesmez insallah.bakalim.Boyum 157 cm kilom 67 ...ve 55 kilo olmak istiyorum...Yas 40 hadi hayirlisi yine yazicamm....

1.gun sabah okula gıderken ıkı kepçe ıctım ve okula gıttım. Lımon ve pul bıber desteklı fena degıldı...Yanı ıgrenc dıyenlerı anlamıyorum.Zayıflatacaksa dunyanın en guzel yıyecegı dıyebılırım hatta :) Neyse bol su ıctım bıtkı cayı besıbır arada ve akşam bır portakal okadar yarım kılo gıtmıs ....

X