Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Slm bayanlar kesinlikle tavsiye ederim ben kendim iki hafta uyguladim 10 kilo verdim suanda ara verdim bir hafta sonra tekrar baslamayi dusunuyorum suanda kendi capimca cok sikki bir diyet uyguluyorum

Merhabalar elimde !!domates kuru sogan beyaz lahana yesil sivri biber ve maydonoz var!! .. Kerevizdi zencefildi havuctu herkes ekstra baska bir seyler yazmis sizce elimdeki malzemeler yeterli mi bu yag yakici corba icin ? En kisa surede bunu uygulayip sonuc alan bilen bir kisi cevap verirse cok cok memnun olurum cnku pisirmeye baslayacagim :oops: tesekkurlerr :KK19:

elindekiler yeterli canım, ana maddeler onlar zaten, gerisi vitamin olsun diye atılan şeyler, ister at ister atma ben kabakta attım havuçta mesala ama mecbur değil, sebzenin kalorisi çok düşük evinde olanlardan at vitamin olur, kereviz bende atmadım tadını bozuyor felan diyenler olmuş, risk almadım yani

tatlım o çorba bildiğin yemek olmuş :)) deli kız ben pazartesi başladım şuan sen yazdım DİE bir daha tartıldım şuan 2.400 gram vermisim müthiş ilerliyo bence internette olan çorbayı birebir yap yenilmio pek ama ben limonla kimyonu ekledim müthiş bir lezzet oldu ve o diyet listesini tam uygula bebeim

hee yemek gibi oldu ama iyi oldu, kalorisiz şeyler sonuçta ana maddeler tamamya ona bak dimi yani:KK73: tamam tatlım listeye yazacam seni yarın bir liste yaparım bugün yanımızda olanlar bir çıksın bakalım meydana

süpersin tatlım ya :) tempo devam :)))

Tsk ederim canim kesinlikle faydasi var :) tam gaz devam tadida okadar berbat degil bana gore icilebilir bi corba suanda yeni bir corbaya basladim brocoli kabak ispanak sogan ve maydanoz sarimsak hepisini hasliyorum ve blendirdan geciriyorum detoks corbasi uyguluyorum tadi harika otesi

bu ara
tatlım o çorba bildiğin yemek olmuş :)) deli kız ben pazartesi başladım şuan sen yazdım DİE bir daha tartıldım şuan 2.400 gram vermisim müthiş ilerliyo bence internette olan çorbayı birebir yap yenilmio pek ama ben limonla kimyonu ekledim müthiş bir lezzet oldu ve o diyet listesini tam uygula bebeim
Bu arada 2.400 çok iyi 2 günde, tebrik ederim canım, umarım bırakmayız, desteğini bekliyorum

ben maydonoz ve 6 ad. soğan koydum, onları yazmamışım, ana madde sonuçta. bugün meyve günümdü ilk gün yani 1 elma yedim, havucu yememem lazımdı ama yanımda o vardı iş yerinde maalesef imkanım yok çıkıp meyve almaya.
akşam bir elma daha yerim. yarın sadece sebze yiyeceğim çorbayla söz

Tsk ederim canim kesinlikle faydasi var :) tam gaz devam tadida okadar berbat degil bana gore icilebilir bi corba suanda yeni bir corbaya basladim brocoli kabak ispanak sogan ve maydanoz sarimsak hepisini hasliyorum ve blendirdan geciriyorum detoks corbasi uyguluyorum tadi harika otesi

ne yeşil omuştur o öyle, güzelmiş sıkılırsam lahana çorbasından denerim.

ben maydonoz ve 6 ad. soğan koydum, onları yazmamışım, ana madde sonuçta. bugün meyve günümdü ilk gün yani 1 elma yedim, havucu yememem lazımdı ama yanımda o vardı iş yerinde maalesef imkanım yok çıkıp meyve almaya.
akşam bir elma daha yerim. yarın sadece sebze yiyeceğim çorbayla söz
Önemli olan tatlım çorbayı çok tüketmek çünkü kilo verdiren ooo :*

kızlar merhaba ben 1.55 boyunda 67 kiloyum diyete yarın basliycam sizce 1 haftada kac kilo verebilirim tahminen?

kızlar merhaba ben 1.55 boyunda 67 kiloyum diyete yarın basliycam sizce 1 haftada kac kilo verebilirim tahminen?

selam canim simdiden kolay gelsin diyelim ben lahana corbasi diyetini 1 hafta uyguladim daha sonra 2 gun ara verdim tekrar 1 hafta uyguladim 8 kilo verdim yani haftada 4 kilo

Merhaba kızlar diyete bugün başladım çorbanın içine kimyon ve pul biber koydum limon sıkıp içiyorum tadı hiç de fena değil beğendim ben :)))) yalnız aklıma takılan bişey var 2. günü sebze ve çorba günü sebze derken çiğ sebzemi tüketmeliyim sadece yoksa sebze yemeği yiyebiliyor muyum ?

tekrar selam:) benim bi sorum daha olacakti. simdi ben bu diyeti 1 hafta yapip tamamladiktan sonra 1 -2 gun ara vererek tekrar yapmayi dusunuyorum. ama 2 haftayi tamamladiktan sonra 1.5-2 hafta ara verip tekrar 2 hafta seklinde yapmayi dusunuyorum. bi zarari olurmu? :)

tekrar selam:) benim bi sorum daha olacakti. simdi ben bu diyeti 1 hafta yapip tamamladiktan sonra 1 -2 gun ara vererek tekrar yapmayi dusunuyorum. ama 2 haftayi tamamladiktan sonra 1.5-2 hafta ara verip tekrar 2 hafta seklinde yapmayi dusunuyorum. bi zarari olurmu? :)

Hic bir zarari olmaz canim bende oyle yaptim:)

Merhaba kızlar diyete bugün başladım çorbanın içine kimyon ve pul biber koydum limon sıkıp içiyorum tadı hiç de fena değil beğendim ben :)))) yalnız aklıma takılan bişey var 2. günü sebze ve çorba günü sebze derken çiğ sebzemi tüketmeliyim sadece yoksa sebze yemeği yiyebiliyor muyum ?

Sebzenin yemeyide olabilir salatasida olabilir hatta cigde olabilir sen nasil arzu edersen

Merhaba kizlar bende dün basladim diyete 5 kilo vermem gerek bu corbayi gunde kac kase tuketmeliyiz ben bi sabah bi aksam iciyorum ama bide su iciyorum 2 litre

Merhaba kizlar bende dün basladim diyete 5 kilo vermem gerek bu corbayi gunde kac kase tuketmeliyiz ben bi sabah bi aksam iciyorum ama bide su iciyorum 2 litre

merhaba canim nekadar tuketirsen okadar kilo verirsin bi sabah bi aksam cok az yani her aciktiginda tuketmen gerekiyor tikanana kadar son iki gun felan bir tabak tuketmen gerekiyor

X