Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

kizlar benim bugun 3. gunum ama basim cok donmeye basladi ayaga kalkinca gozlerim karariyor hemen napmaliyim sizce ben birakmayi dusunmuyorum ama bi zarari olurmu

Arkadaslar bende yarin baslicam. Ama tarifi bulamadim, tarifi yazabilirmisiniz lutfenn :KK72:

kızlar ben böyle şeyler denemem genelde ama size şunu söylemek istiyorum. biz evcek, lahana çorbasının geleneksel yapım usulüne bayılıyoruz. hem tadı çok güzel oluyor, hem de bayıla bayıla yiyorsun. bence sizde geleneksel şekillerde hazırlayın, ama ne bilim yağını tuzunu birde salçasını az koyarsınız. olur size diyet lahana çorbası. bence ağzınızın tadını bozmaya gerek yok. naçizane fikrim.

Merhabalar kızlar bunu deneyip etki gören var mı gerçekten 10 aylik bebeğim var emziriyorum en uygunu bu hiç aç kalmiyosun çünkü diğerleri çok ağır geldi 10 kilom var

Merhabalar kızlar bunu deneyip etki gören var mı gerçekten 10 aylik bebeğim var emziriyorum en uygunu bu hiç aç kalmiyosun çünkü diğerleri çok ağır geldi 10 kilom var
EMzirenanneler için uygun OLDUĞUNU düşünmüyorum...lahana gaz yapar ,süte geçer ve bebeğiniz etkilenir..yazık değil mi ona :KK43:

EMzirenanneler için uygun OLDUĞUNU düşünmüyorum...lahana gaz yapar ,süte geçer ve bebeğiniz etkilenir..yazık değil mi ona :KK43:
Bir yaşına girecek gaz problemimiz kalmadığı için düşünüyorum zaten ilk öncelik ona uygunluğunu olcuyorum bilincliyim şükürler olsun..

Merhaba. Ben az evvel yaptim corbayi. Pismesini bekliyorum. Lahana corbasiyla kilo veren arkadaslarimizA soruyorum. Mesela kac kiloydunuz da ne kadar kilo verdiniz. Mesela yuz kilo olanlar mi haftada 7-8 kilo veriyor. 55-60 olanlar da verir mi. Ben 56 kiloyum ne kadar yararlanabilirimm?

Bir yaşına girecek gaz problemimiz kalmadığı için düşünüyorum zaten ilk öncelik ona uygunluğunu olcuyorum bilincliyim şükürler olsun..
Kaç kilo verilecek...istersen bizim Zayıflama Takımı'na gelebilirsiniz..her cuma bildirim Yapılıyor...düzenli menü bildirimi,spor Şart..

Yarın detoks a başlıyoruz biz burdan bi arkadaşla yeşil detoksa bir hafta yapcam inşallah etkili olur ☺

Slm bayanlar kesinlikle tavsiye ederim ben kendim iki hafta uyguladim 10 kilo verdim suanda ara verdim bir hafta sonra tekrar baslamayi dusunuyorum suanda kendi capimca cok sikki bir diyet uyguluyorum
Canım kac kiloydun da 10 kilo verdin, benim boyum 1.57 falan. Kisa yani. Kilom 56-57 arasi ama gobegim falan baya cikti. Corbayi yaptim ne kadar faydalanabilirim onu merak ediyorum. Yardımcı olursan cok sevinirim.

Merhaba verilen kilolar kalıcı mi peki ? birde tam olarak yazabilirmisiniz lutfen 7 8 kilo da bnm vermem gereken var da :KK43:

Kiz kardesim dogumdan sonraki kilolarini bu corba sayesinde verdi kesinlikle etkili

aynı tarif olmasada benzer bir çorba bende içtim;hiç kaçamak yapmadığım halde 1 haftada 2 kilo verebildim;AMA ÇORBANIN TADI BEEERRBBAATT!bir hafta dayanabildim bu kokuya;sonraki günlerdede 2 kilo geri geldi tabiii...
Aynı zamanda hareket de yaptin mı belkide ondan kaynaklanabilir

X