Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

akşam saat 8 de yürüyüşe çıktım 40 dk yürüdüm. evet sabah tartıldım 86.1 kg çıktım. toplam 6 kg oldu.

KIZLAR BU AYDA NERDEN LAHANA BULABILIRIM LUTFEN SOYLERMISINIZ. MANAVLARDA YOK :-)KK43:
ben marketten aldım bulabılırsınız bence bırkac market dolaşırsanız. benım 2.gunum kaçamak olarak dün 2orta turk kahvesi ve ıkısı bır arada bugun bır capucıno lıght sütle bır turk kahvesi orta,1 kılo gıtmıs fakat regl donemıne gırcem ,o donemde kılo verılır mı bılmıyorum

bu günlisteye uymadım dünün aynısını yedim . bakalım sabah tartılıcam 7 günde kaç kilo gitmiş:KK9:

ben marketten aldım bulabılırsınız bence bırkac market dolaşırsanız. benım 2.gunum kaçamak olarak dün 2orta turk kahvesi ve ıkısı bır arada bugun bır capucıno lıght sütle bır turk kahvesi orta,1 kılo gıtmıs fakat regl donemıne gırcem ,o donemde kılo verılır mı bılmıyorum

hangi marketten aldiniz acaba? ben verilmiyo ama bazi bunyelerde regl bittikten sonra gidiyo diye biliyorum. umarim zamani gelene kadar biter :110:

bu günlisteye uymadım dünün aynısını yedim . bakalım sabah tartılıcam 7 günde kaç kilo gitmiş:KK9:
merhaba tartıldınız mı bu sabah. benım 3.gunum ılk 2 gun ıyıydı dun aksam cok kotu oldum basım cok dondu halsızlestım. bu sabah bı yumurta yedım ama bozacağım galıba dayanamıyorum gıbı

merhaba tartıldınız mı bu sabah. benım 3.gunum ılk 2 gun ıyıydı dun aksam cok kotu oldum basım cok dondu halsızlestım. bu sabah bı yumurta yedım ama bozacağım galıba dayanamıyorum gıbı
evet sabah tartıldım 86.1 kg dün ile aynı gitti. diyetim bitti 1 haftada 6 kg vererek bitirdim. şimdi az az yemeye devam zaten 5 gün sonra ramazan . oruçta da biraz veririm diye düşünüyorum. Hava çok sıcak olunca iftarda su çok içiyorum ve yemekten sonrada bir şey yemiyorum genelde. sahurda da sadece kalkıp su ve ilacımı içiyorum. inşallah bu ramazan da öyle olur.
bende ilk diyete başladığımda sizin gibi halsiz oluyordum. bütün gün yatıp hiç aktivite yapmıyordum. ama artık alıştım hem az yiyip hemde hareketli olabiliyorum. biraz sabredip zorlamak lazım. kendinizi canlandırmak için bahaneler üretin.
inanın kaç yıldır bu kiloyu görmemiştim dar gelip giyemediğim kıyafetler bile şimdi geniş geliyor. o kadar mutlu oluyorsunuz ki anlatamam.:KK68:

evet sabah tartıldım 86.1 kg dün ile aynı gitti. diyetim bitti 1 haftada 6 kg vererek bitirdim. şimdi az az yemeye devam zaten 5 gün sonra ramazan . oruçta da biraz veririm diye düşünüyorum. Hava çok sıcak olunca iftarda su çok içiyorum ve yemekten sonrada bir şey yemiyorum genelde. sahurda da sadece kalkıp su ve ilacımı içiyorum. inşallah bu ramazan da öyle olur.
bende ilk diyete başladığımda sizin gibi halsiz oluyordum. bütün gün yatıp hiç aktivite yapmıyordum. ama artık alıştım hem az yiyip hemde hareketli olabiliyorum. biraz sabredip zorlamak lazım. kendinizi canlandırmak için bahaneler üretin.
inanın kaç yıldır bu kiloyu görmemiştim dar gelip giyemediğim kıyafetler bile şimdi geniş geliyor. o kadar mutlu oluyorsunuz ki anlatamam.:KK68:
haklısınız fakat ben kac defa denedım bu lahana dıyetını en fazla 3 gun dayanabıldım. anladımkı proteın olmayan dıyetler bana gore degıl.proteın almayınca cok kotu oluyorum.sız cok ıyısınız ama bayıldım azmınıze zaferınıze.umarım ıstedıgınız kıloya en yakın zamanda ınersınız

tamamen haklısınız fakat ben daha öncede lahana dıyetını yapmıştım en fazla 3 gun dayanabıldım, anladımkı proteın olmadan dıyet yapamıyorum .sadece sebze ve meyve bana gore degıl.süt ve yumurta olmalı. ama sızı tebrık ederım

merhaba 3 gun yaptım 3.gun fenalaştım başdonmesi halsızlık vs. korktum ve lahanayı bıraktım.dıkkat edıyorm sımdılerde.sız naptınız basladınızmı
Yok canım dikkat ediyorum beslenmeme minimum düzeyde yiyorum . Lahana diyetini 1 gün yaptım şişkinlik yaptı ciddi manada . Demoralize oldum bıraktım. şimdi beslenmeme dikkat ediyorum ama 10 günde acil olarak 5 kilo vermem gerek. :/ önerebileceğin bir diyet varmı ?

Merhaba.1 haftadır sabah diyete başlayıp akşam bozuyorum. 60 kiloyum ve 53 e düşmem lazım Temmuz 12 ye kadar. Yarın bu diyete başlayacağım, buraya yazmazsam yine bozarım :) rapor verme zorunluluğu hissedeyim de bozmadan diyet yapayım diye hergün yazacağım. Devam eden var mı bu diyete?

X