Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar benim 3. Günüm .ilk gün 1.100gr vermişim .çok tiksindim başım ağrıdı. Ölüyorumsandım. 3 tabak çorba artı meyve yedim. 2. Gün 800gr gitti. Çorbadan 2 tabak içebildim. (Limon ve bol biber atarak) yanında salata karnabahar gibi sebze yedim. Bugün daha iyiydim çorbadan 2 tabak içtim. Yanında meyve ve sebze yedim. Bakalım yarına kaç gidecek. Ayrıca ben sabahları 2 haşlanmış yumurta yedim

Corbanin tarifini verebilir misiniz? Ben de yakinda baslamayi planliyorum.
Bu çorbanın bir sürü tarifi var. Benim yaptığım: 3 yaprak lahana, 2 kuru soğan, 2 tane et bulyon 1,5 lt suda haşlayıp bir günde bitiriyorum.içerken bol limon ve pul biber döküyorum

Umarım çok gider 8 kiloya kadar veren varmış. Dikkatli yapılırsa tabi. Sürekli tuvalete çıkıyorum ben.. Ödem gidiyor sanırım

Günaydın herkese. Bugün 4.günüm hiç verememişim. Hatta +300gr neyse benim hatam. Akşam dayanamadım patlamış mısır yedim.

Hanımlar benim bugün 4 günüm 2 kilo kadar verdim ama bu akşam tekrar yedim acaba geç saatlerde yemek zararlı olurmu bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Günaydin .bir ay öncesine Kadar bende denedim ama 3cü güne gecemedim hic.cünkü bayiyorum.ve tadida sahane sayilmaz fakat Kilo verdirdigi bir gercek:KK66:

Günaydin .bir ay öncesine Kadar bende denedim ama 3cü güne gecemedim hic.cünkü bayiyorum.ve tadida sahane sayilmaz fakat Kilo verdirdigi bir gercek:KK66:
Birlikte basliyalim bende bi basliyamadim yanima arkadas lazım ama h.sonu olmuyo bende esimden dolayi

Ben başladım ama sabah normal kahvaltı öğlen ve aksam sadece çorba bol su çorba çok güzel icine biraz bulgur lahana domates ve etsuyu tableti ile düdüklü de haslayip blenderlayip kupayla iciyorum pulbiber ve limonsulu ve tuz

kizlar.durun 1 dakika.lahana corbasinin olmazsa olmazini dicem size.ben Azerbaycandan yaziyorum.bizde lahana corbasi var.ve bu lahananin pis kokusu var diyorsunuz ya bak onu yok edecek bitki var adi defne yapragi her bisirdiginizde icine defne yapragindan 4-5tane fazla yok koysaniz corbaniz oyle gozel kokar ki 6 tabak yeseniz doymassiniz. inanin ki rusya ve azerbaycanda bu yemek kisin vazgecilmezidir.cok yenilir.diet yapmayanlar icine et ve et bulyonu da koyarlar.ben bu gun basladim simdi pisiriyorum.tarfi yaziyorum.cok lezzetli oluyo.
2 sogani kucuk dogra 2 y.k zeytun yaginda azca sotele bolca su dok ustune 1 kucuk boy lahanayi ince dogra ve defne yapraklariyla birlikte at kazana.bissin.tam bisdi dediginiz zaman icine 2 adet kirmizi biber 2 adet yesil biberi kucuk dogra at kazana 1 adet kirmizi pancari rendele at kazana onlar da bistiginde 2 deste maydanoz ve 2 deste de kerevizi ince dogra at 4 dak da kaynat.icine azacik tuz.kirmizi aci istiot ve az da zencefil katin. corbanin rengi hafif kirmizi oluyo.inanin ki yedikce bana tesekkur edeceksiniz.cok guzel kokar.lahananin iyisi bile gelmez.ben simdi 70 kiloyum 1 hafta bu dieti uygulicam.neticesini yazicam.
dietin ilk gunu meyve ve corba.2 ci gun sebze ve corba. 3cu gun sebze meyve ve corba.4cu patates ve corba.5ci gun et ve corba.6ci et ve corba.7ci gun meyve ve corba.her gun de 8 bardak su.
sonucu size tam 1 hafta sonra yazicam.

Ben başladım ama sabah normal kahvaltı öğlen ve aksam sadece çorba bol su çorba çok güzel icine biraz bulgur lahana domates ve etsuyu tableti ile düdüklü de haslayip blenderlayip kupayla iciyorum pulbiber ve limonsulu ve tuz
Ben de bugün başladım. Sabah içemeden evden çıkmak zorunda kaldım ama öğlen büyük bir porsiyon içtim. Bakalım ne kadar devam edebileceğim. 25 kilo vermem lazım:KK43: Bu arada çorbayı 5lt bir tencerede 3 adet tavuk bulyon ve hatırı sayılır ölçüde pul biber(en acılısından),karabiber koydum,bu sayede lezzetli bile oldu diyebilirim. Diğer türlü ne tadona ne kokusuna yeşemezdim,can simidim baharatlar.
Acaba senin yaptığın şekilde içilirse kilo verilebilir mi? Seninki daha kolaymış

kizlar.durun 1 dakika.lahana corbasinin olmazsa olmazini dicem size.ben Azerbaycandan yaziyorum.bizde lahana corbasi var.ve bu lahananin pis kokusu var diyorsunuz ya bak onu yok edecek bitki var adi defne yapragi her bisirdiginizde icine defne yapragindan 4-5tane fazla yok koysaniz corbaniz oyle gozel kokar ki 6 tabak yeseniz doymassiniz. inanin ki rusya ve azerbaycanda bu yemek kisin vazgecilmezidir.cok yenilir.diet yapmayanlar icine et ve et bulyonu da koyarlar.ben bu gun basladim simdi pisiriyorum.tarfi yaziyorum.cok lezzetli oluyo.
2 sogani kucuk dogra 2 y.k zeytun yaginda azca sotele bolca su dok ustune 1 kucuk boy lahanayi ince dogra ve defne yapraklariyla birlikte at kazana.bissin.tam bisdi dediginiz zaman icine 2 adet kirmizi biber 2 adet yesil biberi kucuk dogra at kazana 1 adet kirmizi pancari rendele at kazana onlar da bistiginde 2 deste maydanoz ve 2 deste de kerevizi ince dogra at 4 dak da kaynat.icine azacik tuz.kirmizi aci istiot ve az da zencefil katin. corbanin rengi hafif kirmizi oluyo.inanin ki yedikce bana tesekkur edeceksiniz.cok guzel kokar.lahananin iyisi bile gelmez.ben simdi 70 kiloyum 1 hafta bu dieti uygulicam.neticesini yazicam.
dietin ilk gunu meyve ve corba.2 ci gun sebze ve corba. 3cu gun sebze meyve ve corba.4cu patates ve corba.5ci gun et ve corba.6ci et ve corba.7ci gun meyve ve corba.her gun de 8 bardak su.
sonucu size tam 1 hafta sonra yazicam.
Aynen defne yaprağı kokuyu alirmis ben corbayi severek iciyorum ama malzemekerim eksikti kirmizi biber kereviz sapi sonucu merakla beklicem inşallah verirsin

Ben de bugün başladım. Sabah içemeden evden çıkmak zorunda kaldım ama öğlen büyük bir porsiyon içtim. Bakalım ne kadar devam edebileceğim. 25 kilo vermem lazım:KK43: Bu arada çorbayı 5lt bir tencerede 3 adet tavuk bulyon ve hatırı sayılır ölçüde pul biber(en acılısından),karabiber koydum,bu sayede lezzetli bile oldu diyebilirim. Diğer türlü ne tadına ne kokusuna yeşemezdim,can simidim baharatlar.
Acaba senin yaptığın şekilde içilirse kilo verilebilir mi? Seninki daha kolaymış
Bende duduklude yaptim 5 lt senin tarif te güzelmiş benim malzemelerim eksikti o yuzden oyle yaptim kereviz sapida cok faydaliymis kilo vermek icin corbaniza ekleyin bende alicam yarin icin

Aynen defne yaprağı kokuyu alirmis ben corbayi severek iciyorum ama malzemekerim eksikti kirmizi biber kereviz sapi sonucu merakla beklicem inşallah verirsin

Bende duduklude yaptim 5 lt senin tarif te güzelmiş benim malzemelerim eksikti o yuzden oyle yaptim kereviz sapida cok faydaliymis kilo vermek icin corbaniza ekleyin bende alicam yarin icin

Ben sadece lahana,altı tane kuru soğan,bir demet maydanoz,iki adet sivri yeşil biber,bir bardak dondurucuya attığım domates püresi koydum.Bir de baharat. İkinci turda diğer malzemeleri koymayı düşünüyorum fakat nette araştırma yaptığımda karşılaştığım tarif benim yaptığım gibiydi.Daha doğrusu ben o tarife göre yaptım. Benim çok kilolu bir kuzenim vardı ve o sadece lahana suyu içerek incecik olmuştu.Umarım bizler de faydasını görürürüz. Bir haftayı atlatabilirsem beş günde beş kilo diyetine başlayıp akabinde tekrar lahana diyeti yapmayı düşünüyorum.Tek korkum kas kaybı:KK43:(

Bende lahanamı aldım yrn başlamayı düşünüyorum kereviz bulamadım ama
Kereviz pazarlarda ve buyuk marketlerde bulunuyo sanirim bende mahalle marketin de bulamamistim.az once aksamki corbami ictim 2 kupa kalmisti simdide yarinkini yapicam

X