Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var,
lahana çorbası diyetini yapıyorum. internette dilediğiniz kadar meyve diyor birinci gün için.
nasıl yani?? kaç tane yiyeceğim ya ben.
2 elma
2 nektar
1 tabak karpuz
3 kayısı yedim bile ama sadece bir tabak çorbayı gözümü kapatıp içtim :KK43:(

boştan yere mi uğraşıyorum sizce???

[/
bu diyete yarın başlıorum we hiç kaçamak yapmıcam bakalım ne kadar wercem tekrar yazarımyerimseniben:enbuyukkk:

zenimcim tüm gün bu meyveler ve çorban gayet normal acıktıkca çorbandanda meyvelerindende sınırsız yiyebilirsin....
lawescimmm tatlışım yarın sana arkadaş olucam beraber başlıyoruz bakalım inş..sonuç alırız ben ilkinde çok iyi sonuç aldım martta yapmıştım 4 ay oldu geride almadım 1 kilo hariç ve 5 gün yapabilmiştim...
yarıon görüşür konuşuruz canımcım.......
katılmak isteyenleride beklerizzzzzzz

direniyorum...
şimdi kendime bir tabak çorba koayacağım...
açım ama çorba aklıma geldiği anda tüm iştahım kapanıyor, bence en büyük etkisi bu :)

zenimcim ne zamandır yapıyosunn sen canım ???
buarada ben bgn başladım kızlarr lawescimm sen ne yaptın...?
dün gece yarısı çorbamı yaptım bi fikir değiştirdim resmen iğreniorum bende bu çorbadan ama yokkk içecem 5 gün hiç olmadı yapıcam......sonuçlarını düşünüyorum gözümü kapatıp çorbayı tek içilebilir yapan bu oluyo....

benim ikinci günüm ama dün sadece 2 kase içebildim :KK43:(
bugün direnip 3 kase içmeyi hedefliyorum kısmet artık :))

buarada beşiiryerde çay içiyorum günde 3 kez ve sarımsak+ceviz sabahları onada başladım.

garip bişey oldu ama ben dünden beri 1,5 kilo kaybettim sanırım bu sadece su ancak tartıda eksik olması mutlu etti beni :)))

Bende bugün başLıcam sabah kaLktım ve çorbayı yaptım pişmesini bekLiyorum şimdi sonra robottan geçircem tadını merak ediyorum.kızLar bunu 2 hafta yapsak oLur mu? :uhm: Benim aciL kiLo vermem Lazım tatiLe gitcez de...

zenimcim inan sadece su kaybı diil aynı zamanda yağda atıyosun ve kalıcı bu verdiğin kilolar test edilip tarafımca onaylandığı için zaten bu zahmete ikinci kez katlanıyorum değişimde gözlegörülür bi biçimfde oluyo...
tiptoniq cimm senide aramızda görmek güsel çorbanın tadını hiç sorma canım ama gözlerini kapat burnunu tıka ve içerken sadece 3-5 gün sonrasındaki halini düşün canım inan deyiyo...
kii ben spor yapmıyodum bu kez yapabilirsem sporlada destekliycemmm

saoL cnm bugün başLadık bakaLım nasıL oLcak tadı berbatmış.. sabah kahvaltıda 2 kase içtim o da zorLa... peki ben bunu 2 hafta uygulayabilirmiyim?Ve 1 haftada en fazla ne kadar verdirir bu çorba?

canım normalde bir hafta uygulaman gerekiyo diye biliyorum ve bir hafada kilona göre 8-10 kiloya kadar verebilirsin...ama ikinci haftada da devam eden arkadaşları biliyorum (çok sağlıklı olmamakla beraber)
tadına gelince gerçekten kötü ama bak içmişsin 2 kase negüsel...
ben sabah bir kase öğlen bir kase içtim aralarda kayısı yedim akşamada bir kase yiycem ve biraz meyve ilk günüm gayet iyi geçti diyebilirim....

sevgili arkadaşlar yaa ben sadece günde 2 kase içebiliyorum, sizce yeterli olur mu?

zenimcimm tabikii yararı olur ama içebildiğin kadar fazla iç güselim yağları yakan bu çorba çünkü...
ben de fazla içemiyorum günde 3-4 kase ama kendini zorla biraz ben ölee yapıorum...
buarada sebze gününde neler yiyosun canım..ben şuan salatalıkla geçiştiriyorum günümü...
sabahtan bir kase çorba içtim...öğlende bir kase içicem...

valla salatalık domates diyorum bol bol :))
canım ya ben bişey daha soracağım sana, ben bu çorbayı pazartesi günü yaptım, galiba çok yapmışım hala var.

arkadaşlar hergün yeni mi yapmak gerekiyor çorbayı, yada kaç günde bir yapacağız?

Yok canım benım buzdolabında tuttuĞun ve azar azar tÜkettıĞın sÜrece bı sorun yaŞamıyosun bır hafta ıÇebılırsın..
Ben geÇende de Öyle yaptım...

Merhabalar.bu sabah başladım bende 1 kase zor içtim ama direnicem tabiki emeksiz yemek olmaz diye bir söz varya sabredip içicem bakalım ne kadar başarılı olacağım.hepinize başarılar diliyorum.

Pamcımmm sana da kolay gelsın gÖzlerını burnunu kapat ıÇerken
ve bırkaÇ gÜn sonrasını dÜŞÜn canımcım...

Benim bugün 2. günüm sabah kahvaLtıyı boL domatesLi ve saLataLıkLı yapıp 1 kase çorba içtim mafoldumben dün meyve yedim bol bol brazda kaçamak yaptım ama sonuç güzeL :eek:

tiptoniqcimmm ne güsel sonuç güsel demişsin tartılıyosun sanırımm

BEN SIRF LAHANA DOMATES VE MAYDANOZDAN YAPTIM.ONDANMI TADI BU KADAR BERBATmafoldumben.Bİ DÖNEM ADET SORUNUMDA SOĞAN SUYU İÇMİŞTİM O DHA LEZZETLİYDİ

yok canım soğanda koysan aynı tad bi değişiklik yok maalesef....

X