Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba canım, hayırlı cumalar :) Nasıl gidiyor ? günde Kaç Bardak içebiliyorsun sen? Ben dün de 4 bardak içebildim sadece...bugün kilo kaybım 300 gram oldu sadece...meyve sebze günündeyim ..

CAnım selam bu gün 5.gunüm 2 bardak ictim aksama icmicem fenalık geldi ızgara etimi yücem CNm
Benim bı bardağım 2 kepçe alıyor buarada...
Bgn kızım hasta hastanelerdeydik o yüzden çok su icemedim
Bgn tartilicam eğer kilo vermişsem bırakabilirim anneme gidiyorum çünkü yrn sabah kalmaya bir hafta yazlığa

Son düzenleme:
CAnım selam bu gün 5.gunüm 2 bardak ictim aksama icmicem fenalık geldi ızgara etimi yücem CNm
Benim bı bardağım 2 kepçe alıyor buarada...
Bgn kızım hasta hastanelerdeydik o yüzden çok su icemedim
Bgn tartilicam eğer kilo vermişsem bırakabilirim anneme gidiyorum çünkü yrn sabah kalmaya bir hafta yazlığa

Çok geçmiş olsun. :nazar: Toplam sonucu yazmayı unutma :97: , ve iyi tatiller :KK3:

buarada çorbayı dün sıcak içtim ve bugünde ayrıca limon ve kekik kattım :) artık içebiliyorum,güzel oldu:KK56: böylece soğuk içtiğimde 300 gr sıcak içtiğimde 700gr gitmiş oldunu anladım :KK66:

Merhabalar..Bugün Diyetim Bitti.. Harfiyen Uyguladım sadece son gün 1 kase çorba içtim, daha fazla içemedim..Toplam 2.5 Kg Verdim 1 haftada...Son Zamanlarda Hızlı diyetlerin hepsini denediğimden.. Fikrimi yazıyorum, bu diyet 1 hafta Yapmaya değmez Gerçekten Çok bunaltıcı, isteksiz yapılan bir diyete dönüşüyor.. bu sitedeki 5 günde 5 kilo diyetinde ben 5 günde 2.5 kg vermiştim.. bunda 1 haftada zar zor 2.5 kg ye geldii... Pirinç Lapası diyeti 2 günlük 2 günde 1.5 Kg civarı veriyorum ayda 1 kez...Sanırım 1 haftada 8kg verenler, fazla kilolu olanlar ki onları az yemeğe şartlandırmak için... Herkese Bol Şanss....

valla bır dıyete baslasam yaa ısvec ve lahanada kararsız kaldım. ama gonlum lahanadan yana en azından ıstedıgınde yemek ıyı :KK70: tadı bana kotu gelmıo su yarından sonra baslasam yaaa

Merhabalar..Bugün Diyetim Bitti.. Harfiyen Uyguladım sadece son gün 1 kase çorba içtim, daha fazla içemedim..Toplam 2.5 Kg Verdim 1 haftada...Son Zamanlarda Hızlı diyetlerin hepsini denediğimden.. Fikrimi yazıyorum, bu diyet 1 hafta Yapmaya değmez Gerçekten Çok bunaltıcı, isteksiz yapılan bir diyete dönüşüyor.. bu sitedeki 5 günde 5 kilo diyetinde ben 5 günde 2.5 kg vermiştim.. bunda 1 haftada zar zor 2.5 kg ye geldii... Pirinç Lapası diyeti 2 günlük 2 günde 1.5 Kg civarı veriyorum ayda 1 kez...Sanırım 1 haftada 8kg verenler, fazla kilolu olanlar ki onları az yemeğe şartlandırmak için... Herkese Bol Şanss....

pirinç lapası tarifini verebilirmisin

selam arkadaşlar daha önce bu diyeti çok fazla duyup sadece 4 gün yapmıştım diyet dönemimde kilo vermemin durdugu bir dönem . ve ben o 4 günde 3 kilo vermiştim. sonra normal diyetime döndüm. şimdi devam edebildiğim kadar edicem. çünkü gerçekten çok hızlı ve inanılmaz inceltiyor. ancak ben şu şekilde yapıyorum. sabah 2 dilim çavdar ekmegi 1 yumurta ve küçük bir peynirle yeşil çay veya kahve içiyorum. kahvem kafeınsız ve şekersiz. sonra acıktıkça bu çorbayı. daha dogrusu benimki yemek. mikserden geçirmiyorum. malzemelerim şu şekilde dogrumu acaba sorayım dedim. 4 tane sogan , bir tane kereviz sapıyla birlikte, yarımd emet maydonoz,2 tane küçük kabak, benbunları duduklude 20 dk kaynatıyorum ve ondan sonra yiyorum. sizler neler katıyorsunuz. bu dogrumu malzemeler.

ben 165 64 kiloyum siz kaç kiloydunuz?

beyazcım benim boyum 163 kilom su an 69 . gerçi vucudum ç.ok orantılı şaşırıyo millet 69 diyince ama gerçek bu tartıda:KK43: benim 58 olmam lazım en kısa zamanda. ama sen boya kilo ya çok takılma ayna görüntün önemli. mesela ben 64 kilo olunca 38 beden giyiyorum ama 58 kilo da da 38 hemen hemen herkesin vucudu ve orantıları farklıdır. önemli olan beden ve kilo değil aynadaki görüntün.

Deneyimleri okudumm cok pis gaza geldimm :) Lahanadan nefret eden kokusuna dahı tahammul edemeyen bırı olarak bakalım basarılı olabılecek mıyım :)

Yalnız kerevız sapı yok, buralarda bulaabılecegımı de sanmıyorum. O olmasa olur mu acaba sizde :S

Lütfen bana Bu lahana corbası Diyetini tarifini vere bilirmisiniz
Teşekkürler

herkesın tarıfı cok farklıymıs ama ana madde lahana ve kerevız ... bende anneme soyledım sımdı gelınce pısırıcem sabah baslıcam Allah ızın ederse. cunkı su 10 gunde 4-5 kılo versem ıyıydı ya

Bende şuanelmadiyetini uyguluyorum 2 gündür ama bayabisayfa okudum kilo veren fazla ama herkes ayrı tarif vermiş doğru düzgüntarif bulamadım nasılpişireceğim bazısı yeşil soğan diyor bazısıkuru elma diyetim bitsin bunudauygulayacağım ama doğru tafir verirseniz iyi olur sevinirim

kzılar yokmu yapan lahana çorbasını yahuuu. ben birçok diyet ve zayıflama tecrubem sonucu en güzeli lahana arkadaşlar. hemde vitamin doluıuuuuu

sımdı hepsını pısırdı annem yarın baslıcam tarıfını verıyım
lahananın ceyregı :) kerevız - 2,3 tane yesıl bıber, 1 tane domates, 6 tane yesıl sogan , azcık maydonoz ve et bulyon koydum..... yarına baslıcam dıyete umarım sonucu ıyı olur off offf

arkadaşlar bende lahana çorbamı yaptım ve 2 gün çok uymamakla beraber sabah öğle akşam 3 öğün çorba içtim.aralarda sıkmadım kendimi baklava bile yedm ve 2 günde 1 bçk kilo verdm.ayrıca 2 litrede su içmiştim. çorbamın tadı hiç kötü değil.içine kereviz lahana soğan 1 bulyon . karabiber pulbiber nane az miktarda kattım.çok şey karıştırdkça tadı kötü olur diye düşündm.çorbanın içine bol limon sıkarsanz tadı ekşi olunca iice tadını da bastırıyor:) ben 1 hafta uygulycm kaç kilo verdğimi yazarm buraya yrn başlyrm:KK1:

sabah uyandım aksamdan hazırladıgım corbamdan 10 kasık kaseye koydum yemeden 10 dk once metabozma hızlandırıcı yag yakıcı macunumdan da yedım sonra corbamı ıctım ve dıyetıme baslamıs bulundum hadı hayırlısı bakalım :KK70: 1 cı gunummmmm :) 1 hafta yapsam ona gore karar verıcem devam yada bırakmak dıye :KK70: kılo vermeme baglı :))

mrb arkadaşlar bende bugün başladım diyete 80 kiloyum 15 kilo vermem gerekiyor bu çorbayı yaptım çok kötü diye duymuştum walla tadı hiç fena değil ben et suyu koydum içine etkisi olabilir bence gayet iyi olmuş limon sıkınca daha güzel ama inşallah kilolardan kurtulurum

X