Boncuk ve Kurdale İşlemeli Havlular

poliy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2007
115
1
42
5 çeşit boncukla işlenmiş.Pul,inci,uzun inci,pırasa,kristal boncuk.
Fransız dantelin üzerne işlenmiş ve havluya sarılarak tasarlanmıştır.Havlu kadife ve krem rengindedir.Çoklu siparişlerde indirim yapılır :lepi:

FİYATI 20 YTL.

spa0227wu5.jpg

spa0228jt3.jpg

Bu Havlumuzda Fiesta Kadife Havluya Sarilmiştir.

üzerinde Yine 5 çeşit Boncuk Var.

Fiyati 20 Ytl

Çoklu siparlerinizde indirim yapılır.Siparişlerinizi Bekliyorum

havluuz3.png

havluuov9.png

Ayak havluları az işlemeli olan 10 ytl
çok işlemeli olan 13 ytl çoklu siparişlerde indirim yapılır

01iq0.jpg

02nv7.jpg

Yüz havluları her renk havluya her renk pul işlenir.Haal gücünüzü kullanın yeter.Fiyaı 15 ytl çoklu siparişlerde indirim yapılır

03uv1.jpg

04pi6.jpg

05xa5.jpg

06yr8.jpg

07qz8.jpg

08gz8.jpg

09bg9.jpg

12wz9.jpg

Son düzenleme:
Sevgili Hacer özelden msj atamıyorum sana lütfen msj bölümünü açarmısn istediğin havlu organzemi fransz dantelimi yazmamışsın ...........

ayak havluları çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum ama konyada oturuyorum nasıl iletişime geçecez?:sm_confused:

Özelden msn adresimi vereyim istersen ama özel msj ın açık değil canım.

Sen burdanda hangi renk havluya ne renk pul istediğini ve kaçtane yaptırmak istediğini söyle ben posta kargosuyla yollarım 2 gün içinde elinde olur parayıda posta havalesi yaparsın.Ama özel msj nı açarsan çok daha ii olur canım

Istenilen model işlenilir modele göre fiyat veriliyo.bunlari ablam yapiyo.seccada bohcada yapiyo burdakiler sadece 2 örnekdi :))

Canım bohca örneği ekleyebilirim ama seccade daha bitmedi .Bunları ablam yapıyor Seccadeyi ne yaptı bir sorayım hemen dönerim sana

Sevgili SİNAY özel msj bölümünü açarmısın sana ulaşamıyorum nede profiline bişe yazabiliyorum :KK43:(

Yetkili Moderatör SİNAY a ulaşmama yardım edermisiniz? :)

havluların çok güzel ellerine sağlık ,emeğine sağlık canım
özellikle kurdela nakışı ilgimi çekti gerçekten titiz çalışmışsın belli :)
hayırlı müşteriler bol kazançlar

X