gebelikte mantar enfeksiyonu geçiren varmı

DOGA6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
579
2
kızlar gebeliğin ilk 3 ayında mantar olan varmı?ne kullandınız?bu enfeksiyonun bebeğe zararı varmı?:nazar::emir_bebek:

evet ben oldum malesef çok kötü bir durum doktorumu aradım bana bir tane fitil ve ilaç verdi hemen geçti bebeğe bir zararı varmı bilmiyorum ama doktorum okunuda birşey söylemedi

evet ben oldum malesef çok kötü bir durum doktorumu aradım bana bir tane fitil ve ilaç verdi hemen geçti bebeğe bir zararı varmı bilmiyorum ama doktorum okunuda birşey söylemedi

verdiği ftille ilacın adını yazabilirmisin bende doktorumu arıcam bugün

Kizlar bende çok mantar oluyorum ama fitil yada başka bi ilaç kullanmadim,3,4 gün sürüp geçiyo zaten bebeğe ciddi bizarari olsa doktor konu üzerinde daha çok durur heralde diye düşünüyorum sonuçta sürekli tekrarlayan bişi fitil kullanmayla geçmiyo.bi süre sonra takrarliyo.

yani tedavi edilmesede olur diyosun bebeğe zararı yokmu enfeksiyonların
bebeğin zaten bi tikaci var yani kolay kolay rahim ağzindaki enfeksiyondan etkilenebileceğini sanmiyorum öyle olsaydi şimdiye kadar benim bebeğimde zarar görürdü allah korusun çünkü ben sürekli mantar oluyorum hamileliğiminde 5. Ayindayim,yeni hamile olduğumu öğrendiğimde bile mantardim deli gibi kaşiniyodum valla.TEDAVİ KONUSUNA GELİNCE TABİKİ TEDAVİ EDİLMESİ GEREKİR HERKEZİN Kİ FARKLI FARKLI SONUÇTA.

bebeğe bir zararı yok kızlar
zaten 10 hamilenin yaklaşık 6sında görülüyor
ilişkiye girmeyin
esinizede bulasır
asla ıslak bırakmayın vajına bölgesini iç çamasırlarınızada ütüleyin
trovagen denılen merhemde cok ii

Sagolun kislar bana drum gyno-travagon diye bir fitil verdi.sizde kullandinizmi

ben geçen kontroolde mantar olduğumu söyledim doktoruma oda bebeğin artık büyüdü bi fitil kullanmanın zararı olmaz demişti ama sonra muayne olurken unuttuk çünkü o gün cinsiyet öğrenmeye gittikk şekerim o heyecanla doktorada unutturduk valla.

X