kimyasal gebelik yaşayıp sonra hamile kalan var mı

MELXIXS 78-5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
55
0
arkadaşlar selam.
Tüp bebekte kimyasal gebelik yaşayıp sonrasında yani bir sonraki denemede falan hemen hamile kalan var mı?kimyasal gebelik oluşması iyiye işaret mi?Yoksa birşeylerde daha problem olduğunu mu gösteriyor?

benim de ilki kimyasaldı ama 2. üçüz oldu 5.5 aylık kaybettim içini ferah tut 2. tutma olasılığı yüksek diye biliyorum

benim de ilki kimyasaldı ama 2. üçüz oldu 5.5 aylık kaybettim içini ferah tut 2. tutma olasılığı yüksek diye biliyorum
verdiğin bilği için çok teşekkürler....peki sen şimdi beklemede misin?bu arada çok üzüldüm....ama hayırlısı demek lazım ....inşallah sonrakinde bebişini kucagına alırsın...

arkadaşlar selam.
Tüp bebekte kimyasal gebelik yaşayıp sonrasında yani bir sonraki denemede falan hemen hamile kalan var mı?kimyasal gebelik oluşması iyiye işaret mi?Yoksa birşeylerde daha problem olduğunu mu gösteriyor?

melis kimyasal gebelik ahmile olduğunu öğrendikten kaç gün sonra sonlandı canım değerlerin nasıldı

canım ben de ilk denememde kimyasal gebelik yaşadım kendimde değişiklikler hissedince 9.gün gittim kan testi yaptırdım sonuç 79 du çok sevindim doktorum hamilesin dedi 11.gün ise sabah hafif bir kan geldi hemen gittim test yaptırdım değer 162 ydi doktorum 2 gün sonra yine yaptıracaksın dedi ve değer 127 ye sonra da 82ye düştü inanamadım ilk ay hafif lekelenmelerim oldu adet olmadım 2.ay adet oldum ve kocaman bir parça geldi kanla birlikte...tabi ben saflık edip herkese hamile olduğumu söylemiştim sonra tekrar negatif olduğunu söylemek çok zordu...ama şimdi 2.denememi yaptırdım doktorum şansın daha yüksek dedi ve yarından sonra test yaptırıcam bakalım hayırlısı...

canım ben de ilk denememde kimyasal gebelik yaşadım kendimde değişiklikler hissedince 9.gün gittim kan testi yaptırdım sonuç 79 du çok sevindim doktorum hamilesin dedi 11.gün ise sabah hafif bir kan geldi hemen gittim test yaptırdım değer 162 ydi doktorum 2 gün sonra yine yaptıracaksın dedi ve değer 127 ye sonra da 82ye düştü inanamadım ilk ay hafif lekelenmelerim oldu adet olmadım 2.ay adet oldum ve kocaman bir parça geldi kanla birlikte...tabi ben saflık edip herkese hamile olduğumu söylemiştim sonra tekrar negatif olduğunu söylemek çok zordu...ama şimdi 2.denememi yaptırdım doktorum şansın daha yüksek dedi ve yarından sonra test yaptırıcam bakalım hayırlısı...

umarım hamilesindir ve saglıklı bir hamilelik olur....Ben de eylülde dondurulmuşları deniycem....bakalım artık....

verdiğin bilği için çok teşekkürler....peki sen şimdi beklemede misin?bu arada çok üzüldüm....ama hayırlısı demek lazım ....inşallah sonrakinde bebişini kucagına alırsın...
canım ben şu an tekrar tedavi görüyorum inşallah bu sefer kucağıma alabilirim allah hepimize kucağımıza alabileceğimiz sağlıklı evlatlar versin :emir_bebek:

Merhaba, Benim hamileligimde 06.Agustos da belli oldu. Pozifdi ama degerim dusukdu.20 idi. Doktorum tekrar bakalim dedi ve umutsuzdu. 2. tahlilde 197 olmus! Nasil sevindik anlatam...Herkeze HAMİLEYİMMM! hberini verdim tabii ki. Gerci doktorum 'ben keseyi gorunceye kadar bir sey diyemiyorum'demisti. Neyse,5 gun sonrasina tekrar tahlile gittim. O tahlil sonuclarini bekleyinceye kadar omrunuzun yarisi gidiyor arkadaslar oyle degil mi?? Sonuc 127 ! yani dusus yasanmis. Ama bir umut 5 gun sonrasi tahlili bekledim. Sonuc ne yazik ki 19 yani bu kimyasal gebelik yasandi bende de. Yikildim tabi... Simdi ilac raporumu alir almaz eylul sonu gibi herhalde 2. tup bebek denemem olacak.Ve umuyorum bu mutlu son olur. Ama bu kez ailem disinda kimse ile paylasmayacagim bir daha kimseyi husrana ugratmak istemiyorum.. Insallah bu kez butlu biter..Herkeze bol sans diliyorum. Yasadiklarimiz hic kolay seyler degil. Umuyorum bu sayfalar mutlu haberlerle dolsun negatif sonuclari ile degil! sevgiler hepinize

tup bebekten sonra bunu yaşayanlar keşke daha cok yazsaydı.12.gun 26 14. gun 36- 72-131-92 dıye kımyasal olduğu anlaşıldı. 2. tup bebektı. bı yumurtlama tedavısıyle gebeliğm kalp atışını alamadık. napacam bılmıyorum.tecrubelıler yazsa

Merhaba aradan kac yil gecmis ama ben de bu ay kimyasal gebelik gecirdim. Peki ikinci denemeniz nasil sonuclandi. Merak ettim

X