Ankara Fatih Üniversitesi Hastanesi

elfide

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
229
3
Merhaba arkadaşlar forumda aramama rağmen hastane ile ilgili yazılmış sadece 3 mesaj bulabildim. Sadece 2 kişi bu hastanede doğum yaptığını yazmış. İkiside memnun.

Gebelik takibim ve doğum için bu hastaneyi düşünüyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar forumda aramama rağmen hastane ile ilgili yazılmış sadece 3 mesaj bulabildim. Sadece 2 kişi bu hastanede doğum yaptığını yazmış. İkiside memnun.

Gebelik takibim ve doğum için bu hastaneyi düşünüyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

benim bir akrabamda orada doğum yapacaktı son anda vazgeçti sonradan çok fazla masraf çıkarttıklarını duymuş memlun olmayanda var iyi araştırmak lazım canım hayırlısı herşeyin.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

İyi günler arkadaşlar, Fatih Üniversitesinde doğum yamayı düşünen varsa sakın ha diyorum. Doktorlar son derece suratsız ve ilgisiz. devlet hastanesinden farkı sadece hizmet kalitesinin çok düşük olması. Bütün işlerinizi yanınızdaki refakatçinizin yapması gerekiyor tıp ki devlet hastanelerindeki gibi. Hiç güler yüz göremezsiniz, sorduğunuz sorulara cevap alamazsınız. Ücret olarak size baştan söylenen ile çıkışta istenen arasında %20-30 gibi farklar olur. Şikaye maili yazarsınız cevap alamazsınız.
Personelin koordinasyonu hiç yoktur, kim doktor kim hemşire anlamanız imansızdır, doğuma gidersiniz önceden söylemenize rağmen epuduralli mi normal mi sezeryanmi olacağını sormazlar, epudurali yapmayı unutup size saatlerce sancı çektirirler üzerine birde veyansın ederseniz doktor bana söyleyecektiniz ne stediğinizi der bir güzel üste çıkar (ondan önce söylediğiniz 5-10 kişi kimsenin umrunda değildir) Doğuma kendi doktorunuz gelmez, ama kocanızın alınmadığı doğumhaneye hastane temizlikçileri girer ve doğumda bizzat bulunarak karnınıza da onlar bastırır, yani çocuğunuzu ebesi hastene temizlikçisi olur (küçümsemiyorum ama eğitimsiz bir insanın doğuma girmesi bana çok ters geliyor)
kendi doktorunuz o sırada hastanede olsa bile doğuma girmez, doğumdan sonra da bir hayırlı olsun bile demez.
Bir sebeple sizi doğumdan sonra fazladan 1 gün daha yatırırlar, ama hiç kimse ilgilenmez, kahvaltıyı bile refakatçiniz uyardıktan sonra ancak getirirler.
Acı çekmek, kibirli insanlarla yüzgöz olmak istiyorsanız biraz da paranız varsa Fatih Üniverisitesi Hastanesi kadın doğum servisi mükemmel bir yer.

X