rekotu tarn bal

• Konu Sahibi ati_batu_ayba_
kıs sen on gün yicen o zaman he. ben toplamında bi tatlıkasıgı yiyorum sabah aksam birer cay kasıgı oluyo.

kıs sen on gün yicen o zaman he. ben toplamında bi tatlıkasıgı yiyorum sabah aksam birer cay kasıgı oluyo.

şşt nerdesin kız
cıkmadım ben
24 üne kadar yicem ben bunu
12. güne kadar diyolardı....

ben bi tatlı kaşıgı yiyorum
ikiz olurmuş hahaha :)))
bi kere hamile kaldım az daha ikiz oluyodu yaa manyak gibi olmaz olmaz ikiz olursa püüü
şaka bi yana şu nöbet şekerinide yapıcam

ama bence kasıkların şişmesi bu karışımdan dolayı... hissediyorum ben.. bakalım...

Merhaba arkadaşlar,

2 aydır klomenle denedim hamile kalmayı, her defasında 1 tane yumurta elde edebildik. Ve hamile kalamadım:KK43: Bugün adetimin 2. günü ve bende bal+çörekotu+tarçın karışımı yemeye bu sabah başladım. Doktorum adet olunsan tekrar gel demişti. Yarın sabah gideceğim. Muhtemelen yine klomen verecektir. Klomen kullanırken bu karışımı yememde sakınca olur mu sizce? Yoksa 10 gün sonra gidip yumurta durumuna mı baktırsam acaba? Daha önce klomenle bu karışımı kullanan oldu mu aranızda?

Merhaba arkadaşlar,

2 aydır klomenle denedim hamile kalmayı, her defasında 1 tane yumurta elde edebildik. Ve hamile kalamadım:KK43: Bugün adetimin 2. günü ve bende bal+çörekotu+tarçın karışımı yemeye bu sabah başladım. Doktorum adet olunsan tekrar gel demişti. Yarın sabah gideceğim. Muhtemelen yine klomen verecektir. Klomen kullanırken bu karışımı yememde sakınca olur mu sizce? Yoksa 10 gün sonra gidip yumurta durumuna mı baktırsam acaba? Daha önce klomenle bu karışımı kullanan oldu mu aranızda?

arkadaslar melisa ve ben bu kürle hamile kaldık.
bal tarcın çörek otu zaten klomen görevini görüyor.
klomeni boşuna içmeni önermiyorum
eger yiceksen bence tek bunu ye ... sonra mazallah dördüzlerin filan olur:))))))

ikimizde sanırım 2. ayımızda hamile kaldık :)))) mucize bu işteeee

bir kaç güne bende deneyeceğim sonucumu yazarım size.3 yıldır bebeğim olmuyor ve hiç korunmadık.artık çok yıpranıyorum dile kolay 3 yıl.birde bunu deneyim ne kaybederimki :KK43:

bir kaç güne bende deneyeceğim sonucumu yazarım size.3 yıldır bebeğim olmuyor ve hiç korunmadık.artık çok yıpranıyorum dile kolay 3 yıl.birde bunu deneyim ne kaybederimki :KK43:

inşallhh iyi sonuç alırsın cnm ben de geçen ay kullandım erken kanama oldu bu ay kullanmadım kanamam geçti :KK43: ama hiç belirti yok biyerde yumurtalıklarda kist yaptığını okumuştum inşllah adetimin düzenini bozmamıştır... bizde bebek istiyoruz ama kısmet artık inşallh bu gelen yıl allah hepmize bebişlerimizi kucaklamayı nasip eder :) :KK19:

Merhaba;
Bence de denemekten birşey kaybetmezsin. Bende 3,5 yıldır bebek hasretiyle tutuşuyordum. Başarısız tüp bebek denemem bile oldu. Bal,çörekotu, tarçın karışımını geçen sene bir arkadaşım önermişti ama denememiştim. Briden aklıma geldi ve denediğim ilk ay hamile kaldım hiç ümidim yokken. Şu an 9 haftalık hamileyim. Çörekotu kur'an da dahi geçen mucizevi bir bitki ve ben artık mucizelere inanıyorum:)
Şöyle bir öneride bulunabilirim çörekotunu toz haline getirmek çok zor oluyor. Bunu kolaylaştırmak için ilk önce teflon tavada yağsız kavurup, sıcak sıcak havanda döversen kolaylıkla toz haline geliyor.
İnşallah Allah tez zamanda kavuşturur bebişine..

çok teşekkür ederim ve sizin adınıza çok sevindim darısı bizlerin başına.Çörek otunu dediğiniz tarifle yapacağım .inşallah bende güzel sonuç alırım

X