rekotu tarn bal

A

ati_batu_ayba_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ati_batu_ayba_
merhaba...
arkadaşlar çörekotu bal tarçın karışımı kullanan varmı?ya da kullanmak isteyen?
ben 3 aydır kullanıyorum henüz ben kalamadım ama oda arkadaşım ikinci ayda gebe kaldı

canım o nasıl oluyormuş?ben hiç bilmiyorumda bir anlatabilirmisin?

bal çörekotu ve tarçını bir güzel karıştıyorsun ve gün boyu ara ara yiyorsun yalnız çörekotunu çiğnemek gerekiyor ezilmeden faydası olmuyormuş toplam bir çorba kaşığı hem yumurtanı büyütüyor hemde çatlamasını sağlıyor

15 aydır istiyorum 2 3 ay denedim vbi işe yaramadı

benim fsh biraz yüksek. dolayısıla yumurta kalitem düşmeye başladı. iki aydır falan kullanıyorum. bende henüz kalamadım ama kaç aydır bu ay ilk defa yumurtladığımı hissettim. doktorum bile bu ayki yumurtan çok güzelmiş dedi. demekki işe yarıyo. gerçi biz o güzel yumurtayı değerlendiremedik ama olsun. yemeye devam.a.s.

yaaaaaa ama ben çok yoruldum uğraşmaktan banada bi nasihat verseniz napıyım doktorumla konuşacağım ancak ne eşimle nede doktorumla tedavi istediğime dair konuşmaya cesaretim yooooooooook

merhaba kızlar ben de işe aradığını düşünüyorum 2 ay hem hayıt kullandım fsh yüksekti benim onun için hemde bu dediğiniz karışımı yaptım ve bu ay hamile olduğumu öğrendim..darısı sizlerin başına inşallah..

yaaaaaa ama ben çok yoruldum uğraşmaktan banada bi nasihat verseniz napıyım doktorumla konuşacağım ancak ne eşimle nede doktorumla tedavi istediğime dair konuşmaya cesaretim yooooooooook

herkesde aynı süre içinde sonuç vericek diye birşe yokki. sen kullanmaya devam et. ben 10. güne kadar akşamları bir bardakta adaçayı içtim. hormon dengesizliği için 2 aydır hayıt suyu da içiyorum ve sabırla bekliyorum.

merhaba kızlar ben de işe aradığını düşünüyorum 2 ay hem hayıt kullandım fsh yüksekti benim onun için hemde bu dediğiniz karışımı yaptım ve bu ay hamile olduğumu öğrendim..darısı sizlerin başına inşallah..

fsh kaçtı senin canım? hamile kaldığın ay tekrar baktırdın mı değerine? Allah tamamına erdirsin.

arkadaşlar kesinlikle faydası var arkadaşım aylardır uğraşıyordu 2 aydır karışım yemeye başladık onun bu ay oldu benimde 11 gün geçti ama negatif ben yemeye devam edeceğim sizlerlede paylaşmak istedim

fsh kaçtı senin canım? hamile kaldığın ay tekrar baktırdın mı değerine? Allah tamamına erdirsin.

canım benim fsh 16 idi..bu ay adet olup tekrar baktırmayı düşünüyordum ki adet olmadım hamileymişim..senin kaç fsh

arkadaslar bana bu karısim hakkında bılgı verırmısınız nasıl hazırlıyım aç karna mı gunde kaç defa yemelıyım ne olursunuz acil......

evet arkadaslar bu karısım nasıl hazılıyabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bu karısıma ne zaman nbaslıyosunuz ve yemeyı ne zaman bırakıyosunuz bıde hayıt tohumunu ıcenler ne zaman basladınız ve ne zaman bırakılıyo yanı yumurtlamaya kadarmıı lutfen bılenler yardımcı olursanız sevınırım

kızlar ben bu karışımı birkaseden biraz az bala bir kaşık tarçın bir kaşıkta çörekotu (çekilmiş satılıyor bulamazsanız evdede ezebilirsiniz)koyup karıştırdım adetin 3. günü başlanıp 12.güne kadar içiliyor ben geçen ay biraz erken bıraktım 27. gün adet oldum yumurtlamam erken oldu yani bu ay da 11. güne kadar yedim yumurtlamam geç oldu yani bana öyle geliyor bir de ben doktora gittiğimde yumurtlama olmuyor senede bir defada yumurtlaya bilirsin demişti ben iki aydır deniyorum karışımı ve bana yumurtlama oluyor gibi geldi deneyin ama her insanın bünyesi farklıdır bunu da göz önünde bulundurun bu karışımla hamile kalanları okudum benim bu ay umudum yok umarım sizde işe yarar

birde ben sabah akşam bir tatlı kaşığı yedim

arkadaşlar sizinle nasıl iletişime girebilirim siz nasıl yazısıyosunuz ben giermiyorum yardımcı olurmusunuz

arkadaslar bana bu karısim hakkında bılgı verırmısınız nasıl hazırlıyım aç karna mı gunde kaç defa yemelıyım ne olursunuz acil......

bir iki kaşık bala bir tatlı kaşığı tarçın ve bir tatlı kaşığı çörekotu karıştırılıyor. adetin ikinci günü başlanıyormuş ve 12. güne kadar devam ediliyormuş sabah bir kaşık akşam bir kaşık olarak kullanılıyormuş. bende bu siteden öğrendim bu ay ilk defa deniyorum bakalım hayırlısı.

X