Varikosel ameliyatindan önce ve sonra hamiş kalanlar

gozdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
445
0
benim eşim ameliyat olacak önümüzdeki ay varikoselden... varikosel ameliyatından önce ve sonra hamiş olan varmı arkadaşlar merak ediyorum birbirimizle paylaşırsak bilgilerimizi daha olur ne kadar sonra bebiş oluyo veya bekleyenler??????:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:1shok::1shok::1shok:
o ameliyattan sonra çocuk sahibi olmak zor muymuşş?????
kardeşim varikosel ameliyatı oldu 2 kere senağlama

benim eşim de salı günü çift taraflı varikosel ameliyatı olucak.Bizim umudumuz var, bu yüzden hiç düşünmeden karar verdik bir an önce olsun bitsin dedik.Ameliyattan 2 ay sonra bile hamile kalanlar olduğu gibi değerlerin düşmesi sorunu yaşayanlar da var.Endişeliyseniz ameliyat konusunda daha zamanınız var nasıl olsa, içinize sinmezse ertelersiniz.

canım umudunuzu kaybetmeyin benim eşim nisanda ameliyat oldu 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim şu an 8 haftalık hamişim darısı size korkmayın ameliyat yapacak dr u iyi seçin hastaneyide

kızlar bizimde böyle bir problemimiz ortaya çıktı dr iki taraflı varikosel amelyatı olması gerektiğini söyledi. biz biraz tereddütlüyüz açıkçassı. çok basit bir amelyat denmesine karşın çok iyi bir dr un yapması gerekirmiş kızlar. sizler hangi hastanede ve kimde tedavi göreceksiniz dr memnunmusunuz kafanızdaki üm sorulara cevap veriyorlarmı birde fiyatı yazarsanız sevirim. geçmiş olsun

a.s.Merhaba arkadaşlar benimde eşim varikosel ameliyatı olanlardan bundan 7 yıl önce eşim askere gitmeden önce varikosel nedeniyle çocuk sahibi olamadığımızı öğrendik,daha eşim askerliğini bir süre yaptıktan sonra askeri hastanede bu ameliyatı oldu çift taraflı vardı hemde kendisinde, çok şükür ameliyat başarılı geçti ve hemen izne gelir gelmez hamile kaldım ben....dilerim bu durumda olan bütün arkadaşlar en kısa zamanda dileklerine kavuşurlar.geçmiş olsun

kızlar bizimde böyle bir problemimiz ortaya çıktı dr iki taraflı varikosel amelyatı olması gerektiğini söyledi. biz biraz tereddütlüyüz açıkçassı. çok basit bir amelyat denmesine karşın çok iyi bir dr un yapması gerekirmiş kızlar. sizler hangi hastanede ve kimde tedavi göreceksiniz dr memnunmusunuz kafanızdaki üm sorulara cevap veriyorlarmı birde fiyatı yazarsanız sevirim. geçmiş olsun

cevap verecek kimse yokmu :uhm:

eşim salı günü çift tarflı varikosel ameliyatı olucak.Basit gibi görünen ama aslında riskli bir ameliyat olduğunun farkındayız ama mecburuz da yaptırmaya.Kısa sürede yanıt verecek alternatif bir tedavi bulamadık çünkü.

sizler hangi hastanede ve kimde tedavi göreceksiniz dr memnunmusunuz kafanızdaki tüm sorulara cevap veriyorlarmı birde fiyatı yazarsanız sevirim

sersoy 79, benim kaynım gecen sene ağustos ayında varikosel ameliyatı oldu. Ve ameliyattan 1 ay sonra eltim hamile kaldı. Ameliyatı vakıf gureba devlet hastanesinde oldu. hastane ile ilgili iyi yada kötü bişey diyemem. Sadece fikir vermek için yazdım. Geçmiş olsun.

benim eşim ameliyat olacak önümüzdeki ay varikoselden... varikosel ameliyatından önce ve sonra hamiş olan varmı arkadaşlar merak ediyorum birbirimizle paylaşırsak bilgilerimizi daha olur ne kadar sonra bebiş oluyo veya bekleyenler??????:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım arkadaşımın eşi varikosel ameliyayı oldu. Yaklaşık 4 ay sonra hamile kaldı. Şuan çok sağlıklı bir kızları var. Sakın kafaya takma Allah nasip ettimi olur. Burdan mutlu haberlerini de alırız.

benim eşim de salı günü çift taraflı varikosel ameliyatı olucak.Bizim umudumuz var, bu yüzden hiç düşünmeden karar verdik bir an önce olsun bitsin dedik.Ameliyattan 2 ay sonra bile hamile kalanlar olduğu gibi değerlerin düşmesi sorunu yaşayanlar da var.Endişeliyseniz ameliyat konusunda daha zamanınız var nasıl olsa, içinize sinmezse ertelersiniz.

Size bişey sormak istiyorum.Eşinizin varikosel ameliyatı olmasını gerektiren neydi? Sperm sayısının az olduğu için mi yoksa başka sebep mi?Çünkü benim eşiminde sperm sayısı 7 milyon çıktı.Yakında doktora çıkacak.Biz ilaç tedavisi uygular diye düşünüyoruz. Ama varikoselde olabilir mi acaba. Bunu biz kendimiz anlayabilirmiyiz? Sizin eşinize doktor ilaç tedavisi uyguladımı yoksa direk ameliyat mı dedi. Ayrıca bu ameliyat ne kadar tutuyor?Yazarsanız çok sevinirim.

Çok geçmiş olsun.Neden 2 kere ameliyat oldu?Sonrasında sorun mu yaşadı?

bilmiyorum ki neden oldu..ilkinde neden olduğunu bile bilmiyorum
ağrısı vardı sonra yapamamışlar yine ameliyat gerekti.ama şimdi iyi
sporcu benim kardeşim bide..sorun olmaz inşallah..
hala olmak isterim yürekten :asigim:

mrb kızlar eşim 1.5 yıl önce türkiye nin en iyi hastanelerinden birinde varikosel ameliyatı oldu ameliyattan 3 ay sonra üstüste 3 aşılama da geçirdim sonuç maalesef negatif hala bekliyoruz artık ramazandan sonra umudumuz tüp bebekte

Arkadaşlar bu sabah eşim başka bir üroloğa göründü ve çift taraflı varikosel teşhisi konmuş.biri 1.dereceden diğeri 3.dereceden..şu an tahlilleri yaptırıyor..ekg falan..1 veya 2 hafta sonra ameliyat olması düşünülüyor...

cevap verecek kimse yokmu :uhm:

merhaba arkadaşım benim eşimde geçen sene aralık ayında tek taraflı varikosel ameliyatı oldu.ameliyat öncesi sperm düşüklüü yaşamıştıkki sayı gerçekten düşüktü. ameliyat sonrası 4 ay bekledik tekrar test yaptırdık ve sayı fırlamıştı.herşey süper dedi doktor sayı normalinde üstünde bebeğiniz olmalı dedi şu an klomen tedavisi görüyorum ben. biz haznedar yaşam hastanesinde yaptırdık. o zman 600 ytl idi galiba canım bilgine...

bu arada arkadaşlar benim bi arkadaşım varikosel ameliyatı eşi olması gerekiyomuş ameliyat hazırlığı yaparken bebiş olduğunu öğrenmişler bu haber moralimi çoooooooook yerine getirdi sizinle paylaşmak istedim

X