bebegım 5hafta 2 gunluk kalp atısı duyulurmu

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
doktorum benı cagırdı kalp atısı ıcın.bana erken gelıyo ama doktorun bı bıldıgı vardır dımı.eger duymazsam uzulucem sıce gıdıyımmı

canım kesen bile görünmeyebilir bence.ben 6 haftalıktım ultrasonla görünmedi vajinal bakıldı çok azcık ve varla yok arası bi karaltı şeklinde görebildik.çok çok zor yani.dr bildiği vardır elbet.belkide dış gebelik olup olmadığına bakıcaktır.inşallah bebişinle iyi haberlerini alırız canım :)

canim iyi bir dr dikkatle baktiginda keseyi gorebilir ama kalp atisini duyman icin bir iki hafta beklemen gerek...cunku o daha cok kucuk...bir de bu dr un ultrasonu nasil yaptigina bagli bence ,cunku vajinal ultrasonda karindan bakilana kiyasla gebelik kesesi daha erken gorulebiliyor.benim dr um ilk 3 ay vajinal bakti..bu senin icin de bebek icin de daha iyi dedi...

doktorum benı cagırdı kalp atısı ıcın.bana erken gelıyo ama doktorun bı bıldıgı vardır dımı.eger duymazsam uzulucem sıce gıdıyımmı

BENCEde gitme tatlım 5+4 de gittim daha kalp başlamamıştı.6.haftayı doldursun.derim ben.belkide göremezsen üzülürsün.:1shok:

şuan gittiğinde yanlızca keseyigörebilirsin[B oda aşadan bakarsa tabi kalbini ancak 6. hafta itibariyle görebilirsin şeker hayırlısı olsun inşallah[/B]

arkadslar bebegım 7 hafta lıkmıs ve kalp atısları duyuldu rabbıme bın sukur.cok az bı akıntı var oda gecıcek bılıyorum.cok mutluyum.masallah subhanallah dıyın heeeeeeeeeee.........

subhanellah barekellah maşallah............................................hayrolur inşşşşşşşşşşşşşşş canımmmmmmmmmmmmm

Merhaba arkadaşlar bende bu Cuma doktora gitmeyi düşünüyorum evde test yaparak hamile olduğumu öğrendim kendi hesabıma göre cuma günü 5 hafta 3 günlük olmuş olucak gittiğimizde keseyi goremezmiyizki ??

Bnm kesem alttan 5 +2 de goruldu ama bebise dair uz yok pzt gunu ins kalbini duyarim 6 gun ksldi sabirsizim dun kahve akinti korkutunca vajinal ultrasonla bakildi.

X