Maske Tarifleri Elma Sirkesi srnce yzm kzaryor...

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

sevda.68

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2008
22
0
merhaba arkadaslar
ben yüzüme temizlenmesi icin elma sirkesi sürüyorum. Ama sürdükten sonra yüzüm kizarmaya basliyo. alerji degil ama.
acaba bu normalmi yani herkeste olan biseymi yoksa bendemi bi sorun var :sm_confused:

merhaba arkadaslar
ben yüzüme temizlenmesi icin elma sirkesi sürüyorum. Ama sürdükten sonra yüzüm kizarmaya basliyo. alerji degil ama.
acaba bu normalmi yani herkeste olan biseymi yoksa bendemi bi sorun var :sm_confused:

Canım seyreltiyorsun di mi suyla? Aman ha cildini mavfedersin.yasakkelime 1/4 ölçüsünde kullan. Yine devam ederse biraz daha seyrelt. Her gün kullanma. Günaşırı dene bakalım.yerimseniben

bende suyla seyrelttiğim halde yüzüm kızarmıştı..bende birdaha sürmedim...buzdanda kızarmıştı kesedende..bnm cildim hassas heralde..

Belki de cildiniz hassastır :nazar:
Suyla seyreltip sürün direk sürmeyin...
Eskiden ben de elma sirkesi sürerdim bazen kızarırdı yüzüm ama bişi olmazdı kaydirigubbakcemile3
Yine de çok dikkat etmek gerek..

bende elma sirkesi kullanıyorum. ilk sürdüğümde kızarıyo. merak etme kötü bişi değil.

valla size bi sır weriyim arkdşlar :jeyyar:ben haftada bi kere suyun içine elma sirkesi döküp buhar yapıyorum yüzüme sabah akşamda yüzümü seyreltilmiş elma sirkesiyle siliyorum artık siwilcelerim çıkmıyo siyah noktalarım yok önceden silwice lekeleri wardı artık oda yok walla bana dua edersiniz kesin deneyin asla pişman olmazsınızz yapıp düzelme gören arkdşlar kesin beni haberdar edin hihoyyyt

benimde rosense gül suyu kızarıklık yapıyordu ve cıkmıyordu arkadaslarım atesin mi cıkmıs ne olmus cildine diyorlardı sonra bıraktım.iyi gelmedi kiminede iyi geliyor

valla size bi sır weriyim arkdşlar :jeyyar:ben haftada bi kere suyun içine elma sirkesi döküp buhar yapıyorum yüzüme sabah akşamda yüzümü seyreltilmiş elma sirkesiyle siliyorum artık siwilcelerim çıkmıyo siyah noktalarım yok önceden silwice lekeleri wardı artık oda yok walla bana dua edersiniz kesin deneyin asla pişman olmazsınızz yapıp düzelme gören arkdşlar kesin beni haberdar edin hihoyyyt
Denemek lazım. CADIARZU

Duymuştum bunu ama denemedim fisfisfis
Haftada 1 kez deniyeyim bakalım...
Ama sanki buhar gözenekleri açyor gibime geliyor... benneyaptımki

:eek:kızlar ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorumm sengözlerimebaksanab cildim çok güzel oldu sabah kalktığımda cildim ışıl ışıl oluyo ve parlıyo:sm_cool: şimdiye kadar hiç bir yan etkisini görmedim ama her cilt farklı tabi gamyoncuiremsu:1rolleyes:

evet iii gelio benimde cildmi felaket yakmıstı hatta yüzümü kagıtla havalandırmıstım 10 kıpkırmızı gezmiştimmm

ewet gözenekleri açıyo ama tonikle bunuda önleye bilirsin saf gül suyula sil yüzünü böle bir sorunun kalmaz güwen bana :)

dene memnun kalacağına eminim ama biraz uzun bir süre yap bide düzenli tabi hadi kolay gelsin canım

evet süperr delikafadulden

Bende doğal elme sirkesini suyla seyreltmeden yüzüme sürmeyordm.ilk başlada sivilceleri kuruttu,yüzümü canlandırırdı çok iyi geldi.daha sonra markettem aldığm yüzümde bir sürü sivilce çıkarttııı :KK43: ilk olan memleketten özel ev yapımıydıı

kızlarr elma sirkesi her insanın cildine iyi gelmez.. buhar banyosunun içine eklediğiniz elma sirkesinede dikkat edin çok fazla eklersenin nefes alamaz, rahatsız olursunuz.buhar banyosunun ardından tekrar seyreltilmiş elma sirkesiyle silerseniz cildinizi(tabii sonra durulayacaksınız)ardından da hakiki gül suyuyla silin(tonik etkisi görecektir)cildiniz 1 ayda bebek cildi gibi olur...
bu işlemleri mümkün olduğunca, gece yatmadan yapmaya dikkat edin. sağlıklı ve güzel günlere...hihoyyyt-tatlicadiarzu-:lepi:

X