bebekler nasıl uyuyor?

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
923
16
43
ya kızlar benim bebeğim ilk 4 ay çok iyiydi uykusu gelince beşiğine yatırıyordum 9 buçuk tan gece 3 e 4 e kadar uyuyordu 15 gün annemin yanına gittik şehir dışına orada düzeni bozuldu beşikte sallandı ayakta sallandı falan eve gelince düzelir dedim ama fena halde alışmış şimdi sadece mememde uyuyor gece de zırt pırt uyanıyor 9 da yatırıyorum saat başı uyanıyor ve gene meme istiyor doymuyor olamaz çünkü hem kilosu iyi hem de gündüz 3 saatte bir emiyor napcam ben bir fikri olan?-tatlicadiarzu-

canım bende 1 haftalıgına şhir dışındaydım,uyku konusunda çok dikkat ettim evde nasılsa öyle devam ettirdim böylece bebegimde çok şükür bi degişiklik olmadı..
sen kendi kendine uyuyan bebegini ayakta ve beşikte sallamakla biraz kötü etmişsin:KK43: bebekler bişeylre okadar çabuk alışıyorlarki tahmin edemezsin ama evde bikaç gün geçtikten sonra yavaş yavaş eski düzene oturur bence,azıcık aglamasına katlanırsan hallolmayacak bişey degil sıkma canını...
gece sürekli uyanması bence alışkanlıgı degiştigi için degildir,bebeklerde zaman zaman olur ,benimbebegimde bazı geceler uzun uyuyor bazende zırt prt uyanıyor
uykularının rutine girmesi için biraz daha zamana ihtiyaçları var annesi idare etcez artık:)

evet canım uyku düzeni değişiyor bizimde son 1 aya kadar kaçta yatarsa yatsın sabah 5-6 kadar uyur emer tekrar uyurdu şimdi gece sık sık uyanıyor gündüzleride değişti gözlerini kapattı uyudu diyorum 5 dk. olmadan tekrar ağlayarak uyanıyor

benimki 2 yasina girecek 2 ay sonra hala duzeni bozuk uykusunun.ve geceleride emiyo.nasil birakicam gece uykuya yeniliyorum agladikca nefesim daraliyo benim.:çok üzgünüm:

Ay kizlar ya benimde icim rahatladi dogrusu benim fistikta bir haftadiir gece har saat basi uyaniyo aglayarak deli oluyodum bende ayyy iyi duzelcek yani olemi ohh rahatladim yaaaa

benımkıde su 15 20 gundur cokk fena bısey oldu cıktı basımıza delırtıyo benı sadece gece olsa ııyı gunduzde aynıııı diş etleri kıpkırmızı olmuş diş cıkarıcak sanırsam

X