Sevdigi uzakta olanlar buyrun..

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Bugün ki kadar hic koymadi uzakta olusun caniminici..
Bugün ki kadar hic istemedim, dokunmak istedigim ellerini..
Bugün ki kadar hic aglamadim daha önce..
Bugün cok özledim seni bitanem..

Her gecen gün sevdiginin uzakta olusu, yüregine nakis gibi isleyen bayanlar..

Buyrun burasi sizin yeriniz..
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

off bacim offfffffffffffffffffsenağlamasenağlamasenağlama

senağlamasenağlamasenağlama

senağlamasenağlama

ilk defa bu kadar cok koydu...
Allah'im sen kimseye kaldiramayacagi yükü vermezsin..
Sana yine sükrediyorum..
Ama cok özledimsenağlamasenağlama

senağlamacanım bu yazın benım bugunku yasadıklarıma oyle uydukı anlatamam sankı benı ozetledın evet BUGUNKI GIBI HIC OZLEMEDIM AGLAMADIM YANIMDA OLMASINI ISTEDIM BUGUN ONU DAHA COK SEVDIM AYRILIK ACISINI DAHA COK YASADIMsenağlamasenağlama sagol ellerıne saglık

ağlayarak daldım içeri direk:çok üzgünüm:
burası tam benim yerim
bıktım hasretlikten bıktımmmmmmmmmmmmm
özlem, adın kalleş olsunsenağlama

ya bende çok özledim bitanemi ya çook 2 haftadır konuşamıyoruz da offffffff ooofffffff

Kuzenimin durumu öyle ben evliyim hadi kendimi geçiim kuzeniminki askerde malesef onun öyle halada bitmedi askerliği:KK43:

valla benım sevgılım yok ama oyle guzel yazmısın kı ellerıne saglık ama sevdıklerım var

özledim artik onunla konusmayi ama küsüm hala ona Çok üzgünüm çoook
hatasini iyice anlasin :jeyyar:

eveeeeeeeet ben coooook ama cooooooooook ozledım bır sesını duysam son kez bır kere iiiiiiiççççççççiiiiiiimmmmm aaacccccccııııııııyoooooooorrrrrrrr içim yanıyor tarıfı ımkansız bır ozlem

sevdıgımı ozledım hemde okadar cok ozledımkı
ellerını gozlerını sesını
halını tavrını msjlarını
senı sevıyorum demesını
hayallerımızı
her gece her sabah onunla uyanmayı
herseyıyle onu COOOOk OZLEDIM
ne kadar ozlesemde ozlemım dıncekmı bılmıyorum
anlatılcak tarıfı olcak bısedegıl
ozlemımle beraber ıcım acıyo
allah kımseyı ayırmasın

Amiiin...
Benim ilk aşqııım su ana kadar sevdigim tek kişi bi tanecik kahramanım babamdıııı onu çoooooooook özlüyoruuum Mekanı cennet olsunnsenağlamasenağlamasenağlama

anammm amma uzulmussunuz bee
durun aglamayın yaw, gecıyo bı aglayın ıkı aglayın
bı sure gecıyo

sonra yıne aglarsınız sureklı aglamayınn

benim eşim astsubay...yaklaşık iki aydır mecburen ayrıyız... eşim tuncelide görev yapıyor ve hamile olduğum için onun yanına gidemedim çünkü kendisi terör bölgesinde... allah ım sabrını veriyor bana çok şükür...onu çok özledim...sevdiğim herşeyim eşim canım kocam... seni ölümüne seviyorum...

hala uzak bana...ama artik gönüldende uzaklasiyor sanki ona üzülüyorum en cok senağlama

bende esimi cok ama cok özleidm, anlatmasi cok zor kelimeler yetmiyor askim gülüm snei cok özledim ne zaman kavusacagiz allah bilir, ah su vize bir ciksa bir daha ayrlimayacagiz ama isde vize bir türlü cikmadi askim snei cokkkkkkkkkkk özledimmmmmmmmm

X