hızlı bronzlaşmak için ne yaparsınız?

bende bronzlaşıyorum ama sonra da hemen soyuluyorum leke filan oluyor biçok şey dnedim ama sonunda biçok yağın olduğu bir karışım aldım onunla süper oluyor ne leke ne soyulma ne after sun ohhhh sür tamam .haa bide böyle denizden sonra cildi kurutmuyor çok yumuşak oluıyor cilt.öneririm kızzzlarrrr

iyi ki bu işlerden anlayan süper bi katarım varrrr:))))mısır çarşısı ankarada hatta en son facebookta kampanya yaptılar orda da bu yağ ile ilgili bi kampanya vardı.

iyi ki bu işlerden anlayan süper bi katarım varrrr:))))mısır çarşısı ankarada hatta en son facebookta kampanya yaptılar orda da bu yağ ile ilgili bi kampanya vardı.

nasıl bişi o yağ içinde neler var kızılayda bulabilirmiyimki canım yardımcı olursan sevinirim

bende bronzlaşıyorum ama sonra da hemen soyuluyorum leke filan oluyor biçok şey dnedim ama sonunda biçok yağın olduğu bir karışım aldım onunla süper oluyor ne leke ne soyulma ne after sun ohhhh sür tamam .haa bide böyle denizden sonra cildi kurutmuyor çok yumuşak oluıyor cilt.öneririm kızzzlarrrr

nasıl bir yağ o dediğin ben aşim için almak istiyorum o çok beyaz ve her yıl bronzlaşayım derken yazık yanıyor acı çekiyor onu bu sıkıntıdan kurtarmak istiyorum araştırma yaptığımdan haberi yok süpriz yapmak istiyorum ama hala bişi bulamadım yardımcı olursan sevinirim nerde bulabilirim adı içeriği konusunda bilgi verebilirsen

Solaryum merkezinden alacağınız bir kaç seans solaryum sizi yaza hazırlamaya fazlasıyla yetecektir. Kesinlikle en hızlı ve en etkili yöntemdir. Cilt kanseri olurmuyum diye merak edenler için söyliyeyim her şeyin aşırısı zarardır. Her yıl 50 dk. - 100 dk. solaryum ışınına maruz kalmakla hiç kimse cilt kanseri olmaz. İzmir'de bronzlaşma garantisi veren merkezler var internette görmüştüm. Bence kısa zamanda bronzlaşmak için en etkili yöntem solaryum. Yaz geldi vakit kalmadı.

nasıl bişi o yağ içinde neler var kızılayda bulabilirmiyimki canım yardımcı olursan sevinirim

evet canım zaten kızılayda ...sakarya da mısır çarşısı lokman hekim adı .kakao yağı gibi bronzlaşmaya yardımcı ürünler var .o tarz yağllar .bende sormuştumda etken maddeleri fazlaymış ve doğalmış .kendileri hazırlıyolar ben yıllardır ordan alışveriş yaptığım için güveniyorum her soruma da cevap alabiliyorum

X