hızlı bronzlaşmak için ne yaparsınız?

M

mecbur

Ziyaretçi
bnm tenim çok eyaz 60 faktrlük kremlerle geziniyorum ama lekesiz ve hızlı b şekilde bronşlaşmak istiyorum ne yapabilirim??????????????????????

Çok beyaz tenin varsa birden güneşe çıkmanı önermem
uzun süre kalırsan acıdan duramazsın
en sağlıklısı kısa sürelerde,yavaş yavaş güneş altında kalarak bronzlaşman.

sana tavsıye etmem ama ben kakao yagı kullanmıstım sonuc cok guzel olmustu ama beyaz tenlıymıssın korkarım ben :)

BENDE KAKAO YAĞI KULLANDIM.HEM GÜZEL YANDIM (ayrıca açık tenliyken) HEMDE ACI ÇEKMEDİM

kesinlikle zeytinyağı evet bildiğimiz zeytinyağı,ama beyaz tenli olduğun için adım adım güneşlenmelisin yani ilk gün 20 dakika sonra 30 dakika,önce güneşe alışmalı tenin veee zeytin yağı mucize gibi,süper bronzlaştırıyor ve ayrıca cildi koruyup yumuşatıyor,güneşe çıkmadan önce koruyucu kremini sür sonra güneşlenirken zeytinyağı

kararmak isteyenlere - kakao yagı
turuncumsu bi bronzluga kavusmak isteyenlere havuc yagi tavsiye ediyorum :nazar:

bnm tavsiyemde kakao + havuc yağı ama arkadaş su sıkın demiş bence denemeyin bile denizden havuzdan cıktıgınızda bile çok kurulanmanız gerekio o damlalar güneşte kurursa Güneş lekesi oluyo Bu Adını vermiyim şimdi bi dergidede yazıodu geçen hafta daha !

arkadaşlar doğal yöntemlerle de bronzlaşabilirsiniz.gazetede okumuştum çok vardı ama aklımda kaldığı kadarıyla demlediğiniz çayı pamuk yardımıyla cildinize sürün.bronzlaştığını fark edeceğimizi yazıyordu.

kakaoya cikolataya alerjisi olanlar kullanmasın.bronzlaşmasına bronzlaşıosunuz ama bi sürü sivilceyle hiç hoş durmuo.

nasıl yani ya çayı sürüp güneşe mi çıkıyoruz canlar, yoksa sürüp bırakıyor muyuz??? ya denize gitmeye vaktim yok naapıcam ben brozlaşmak için yaa.. kremlerle brozlaştığımda da çok çirkin duruyor...

ben susam yagi diyorum baska birsey demiyorum.yagin hem kendinden 40 korumasi var hemde yavas yavas bronzlastirdigi icin dahada kalici oluyor.

kakao havuç ve susam yağını karıştırmak en iyisiiii.. müthiş oluyo çikolata gibi..

cola cilde zararlı diye bılıyorum, asitli sonuçta, ama ben de zamanında çok sürdüm ve evet işe yarıyor :) zeytinyağı ise vucuttaki tüyleri besliyor, daha da uzun ve sert çıkmalarına neden oluyor, haberiniz olsun.

cildime kola sürcek kadar delirmedim kızlar daha.. sakın kimse sürmesin ne kadar zararlı bişey ve leke yapıyor..

ben de dove nın urununu kullndım bır sure de cok ucuz du guvenemıyorum cıraktım sımdı

baska bır urun varmı gunese cıkadan bronzlastıran

bende çok beyaz tenlıyım ve sarısınım. bugune kadar kakao yagı havuc yagı bronzlastıcı yağ hepsını denedım. ama gecen yaz yazlıktakı komsumuzdan aldıgım yağ ile hıc olmadıgım kadar bronzlastım. tarif şöyle:
1 litre zeytınyagının ıcıne 2 adet ham ceviz atıyorsun.
ham ceviz dediğim yeşil kabuklu oluyor.oldugu gıbı atıyorsun soymak flm yok.şişenın agzını kapatıyorsun ve içindekı cevız tamamen içinde eriyene kadar bekliyorsun.bu da yaklasık 1 yıl sürüyor. ben bu yağla guneslendım acayıp guzel yandım.oyuzden yazlıktan donerken aynısını yaptım.bu yaz gittiğimde yağım hazır olacak:KK9:
ancak tavsıyem dırek bu yagı surup gunese cıkma sakın..kendını kolla,ılk 1 hafta gunesten korun herzamankı gbı, sonra sadece bu yagı kullan.cok memnun kalacaksın cnm.

X