22 gün sonra hamilelik belli olurmu acaba

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayatla içiçe
kızlar günaydın. nasılsınız umarım hepiniz iyisinidir. moraller güzeldir. ben karışığım biraz da.laparoskopi olalı 22 gün oldu bugün ve ben hala beklemedeyim. doktorumun dedine göre operasyon sonrası herşeyim normale dönmüş. acaba hamile kalmışmıyımdır. 22 gün geçti .çok merak ediyorum. test almak istiyorum ama korkuyorum. yine hüsrana uğrarsam.sanki kasıklarımda hafif bi şişlik var. ama ağrı falan yok. tanıdığım gebe bayanların ilk zamanları kasıklarıında hafif şişlik vardı.yani hemen öyle karın falan şişmiyor. benimki bir umut işte. ne bilim meraktan ölecem .bi bilginiz varmı konuyla ilgili.yardımcı olursanız çok seviinirim. beklemek canımı sıkıyor artık .ne zor şeymiş ya beklemek . bişey çıkmazsa bu ay 2. aşılamam yapılacak . allah hepimizin yardımcısı olsun. ne dersiniz bi test alıyımmı .sabredemiyorum artık. mirmirmirmir

canım bence sabretmelisin ... adetin geçtimi peki...

en son 4 ağustos ta adet oldum kızlar onun için dedim acaba yapıyım mı test.3 gün sürdü adetim. üzerinden 1 hafta geçti. ya nebiliyim işte. meraklanıyorum.

canım daha çok erken beklemelisin... bi dahaki adet döneminde adet görmezsen o zaman şüphelen ama şimdi daha çok erken...

canım sultanın dedigi gibi çok erken .ama çok çok meraklanıyorsan git bi test al artık napalım.bilirim böyle durumları al al varsada cıkmaz büyük ihtimalle ama umut işte dimi:1hug:

kızlar günaydın. nasılsınız umarım hepiniz iyisinidir. moraller güzeldir. ben karışığım biraz da.laparoskopi olalı 22 gün oldu bugün ve ben hala beklemedeyim. doktorumun dedine göre operasyon sonrası herşeyim normale dönmüş. acaba hamile kalmışmıyımdır. 22 gün geçti .çok merak ediyorum. test almak istiyorum ama korkuyorum. yine hüsrana uğrarsam.sanki kasıklarımda hafif bi şişlik var. ama ağrı falan yok. tanıdığım gebe bayanların ilk zamanları kasıklarıında hafif şişlik vardı.yani hemen öyle karın falan şişmiyor. benimki bir umut işte. ne bilim meraktan ölecem .bi bilginiz varmı konuyla ilgili.yardımcı olursanız çok seviinirim. beklemek canımı sıkıyor artık .ne zor şeymiş ya beklemek . bişey çıkmazsa bu ay 2. aşılamam yapılacak . allah hepimizin yardımcısı olsun. ne dersiniz bi test alıyımmı .sabredemiyorum artık. mirmirmirmir

canım geçmiş olsun .dr'un nasıl hamile kalmana izin verdiki daha çok yeni olmuşun sen ameliyat walla şaştım kaldım en azından ilk ay bekletmeliydi seni.laparastkopiyi sana araştırma amaçlımı yaptı dr'un?araştırma amaçlıda olsa şaştım kaldım:1shok:

beklemek çok canını sıktıysa kan testi yaptır derim sonuç kesin olur

canim kardesim 4 agustosta regl oldum diyorsun sonra acaba mi diye kendini sikintiya sokuyorsun daha yeni yumurtlama donemine girmisin once biraz calis sonra adetinde gecikme olursa bildigin testti yap emi canim kolay gelsin:CüvCüv:

kızlar hepinize günaydın .ilginiz alakanız için çok teşekür ederim. ama hepiniz bilirsiniz bu durumları. insan bekledikçe heyecanlanıyor.ve acabamı diye düşünüyor.hüzün yaprakları canım.ben laparoskopiyi tedavi amaçlı oldum. araştırma amaçlı değil.tüplerimin ikiside tıkalıydı , yapışıklık vardı ve sağ yumurtalığım yerinde değildi. hem tanısal amaçlı hemde tedavi amaçlı oldum. yani laparoskopiyle birlikte herşeyim normale döndü. doktorumda bana bu ay beklemedesiniz .cinsel perhize de gerek yok. rahat olun.bir sonraki adetinde görüşelim.dedi.bu ay ki adetimde gidemedim işten izin alamadım.bir sonrakinde gidicem yaklaşık iki hafta sonra adet olcam (inşallah olmam ) .o zaman tekrar gidicez doktora ve 2.aşılamam yapılacak.hayırlısı allahtan.şimdilik böyle bekliyorum .çok sıkıcı oluyor.

Canım + ağustos regl tarihim diosun sen yumurtlama zamanındasın şuanda o yüzden bi dahaki adet dönemini beklemelisin derim ben

X