İdrar Testi Yaptım

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Arkadaşlar bugün 9.günüm. Dayanamayıp idrar testi yaptım. İkinici çizgiyi göremedim maalesef. Gerçi bu kesin gebe olmadığım anlamına gelmiyor ama umudumuz azaldı.

slm kızlar bende dün sonucumu aldım malesef meleklerim tutunmamış annelerini bırakıp gittiler testımın sonucu 1 çıktı bugün sabah kalktıgımda koyu kahverengi bir kan gelmişdi çok bu ne demek oluyor bilen varmı

bonadea 12. günü bekle ve kan tahlili yaptır canım ALLAH tan hayırlısını iste inş. hamişsindir..
duyguseli üzülme canım hakkında hayırlısı olsun ,bundan sonra ALLAH seni sevindirsin inş.canım,ilk denemenmiydi?..

Sağolun arkadaşlar. Hala kanda çıkma ihtimali var ama artık bu ihtimal düşük sanırım

Sağolun arkadaşlar. Hala kanda çıkma ihtimali var ama artık bu ihtimal düşük sanırım

dur bakalım ya,acele etmişsin..benim bi arkadaşım 2 aylık hamileyken idrarda negatif çıkıyordu..hiiiiiiç belli olmaz bu işler..sen bence bi daha idrar testi yapma,sabret bak 3 gün kalmış,direkt kan testi yaparsın..inş tutmuştur...kaydirigubbakcemile2

ay canım 9.gün test yapılmaz sende bunu biliyorsun neden yaptın bu kadar erken?
niye umudun azalsın ki?

<en erken 12. gün yaptırmalısın.hem herkesin idrarda pozitifi görme süresi değişiyor.Kiminin idrarda çok geç çıkarmış zaten.

Hakkında hayırlısı.12. gün kan testini bekliyoruz biz.

inş hamıssındır arkadasım hakkında hayırlısı rabbım inş kucagını bebısle doldursun

dur bakalım ya,acele etmişsin..benim bi arkadaşım 2 aylık hamileyken idrarda negatif çıkıyordu..hiiiiiiç belli olmaz bu işler..sen bence bi daha idrar testi yapma,sabret bak 3 gün kalmış,direkt kan testi yaparsın..inş tutmuştur...kaydirigubbakcemile2

ay canım 9.gün test yapılmaz sende bunu biliyorsun neden yaptın bu kadar erken? niye umudun azalsın ki?
<en erken 12. gün yaptırmalısın.hem herkesin idrarda pozitifi görme süresi değişiyor.Kiminin idrarda çok geç çıkarmış zaten. Hakkında hayırlısı.12. gün kan testini bekliyoruz biz.

mrb umudunu kırma bn 15 gunde ıdrarda baktıgımda hala tek cızgı vardı ama kanda bhcg yuksek ıdı ve sonuc pozıtıf dı ınsallah senınkıde pozıtıfdır

8. günde idrar da üstelik erken gebelik testinde negatif sonuç aldım..11. günde kan testim 60 dı...şu an 13 haftalık hamileyim....yani umut devam ediyor senin için hala...

Arkadaşlar bu yazdıklarınız bana çok büyük moral ve umut oldu. Gönülden teşekkürler.

Son düzenleme:
sakın üzme kndini ve idrarada güvenme en iyisi 12sini bekle ve beta hcg baktır canım umarım bebişin sana sımsıkı tutunmuştur..hayırlı haberlerini bekliyoruz

böyle ol işte ne öyle hemen bi ümitsizlik havası
neden olmasın değil mi,olacak inşallah Allahın izniyle ben inanıyorum çok yakınsın

Bonadea umarim sonuç beklediğin gibi pozitifdir rabbim yardimcin olsun dua ile..

bonadeacim canim arkadaslarinda dedigi gibi herkesin idrarda testi pozitif gorme sureci farklidir bence kan testini bekle yada bugun bir tast daha al yap ucuz bisey zaten icin rahatlamis olur belki..kimbilir bu sefer ikinci cizgiyi gorursun belki...umudunu yitirme sakin...

X