Ücretsiz Spor Etkinliği/İstanbul

paytakordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
168
2
arkadaşlar bu etkinlik daha önce varmıydı bilmiyorum ama ben yeni duydum ve hemen size haber vermek istedim istanbul büyükşehir belediyesi spor aş ücretsiz ders veriyor yüzme fitnes plates aerobik vs.
yalnız ders saatleri hafta içi ve en geç saat 5 e kadar çalışan bayanlar faydalamaz ama ev hanımları için süper bir fırsat bence kaçırmayın ben çalıştığım için gidemeyeceğim :eek:klava:
bari siz kaçırmayın bilgi için ders verilen yerler saatler kayıt

http://www.sporas.com.tr/

Güzel ve faydalı bir hizmet, ücretsiz olması daha da güzel ama çalışan hanımlar istifade edemez saatleri uymaz, duyurun için teşekkürler...............

:smiley-cool:

çok teşekkürler arkadaşım.şimdi yürüyor ve spor yapıyorum yine belediyenin semtimize yaptırdığı spor aletlerinde.kışın ne yapacağımı düşünüyodum.bu bilgi çok iyi oldu.

belediyeler ucretsız olarak ozellikle sabah saatlerinde aerobik dersleri ve toplu yürüyüşler düzenliyorlar hoca eşliğinde.gecen sene boyunca umranıye bolgesınde aerobik eğitmenliği yapdım semtiniz hakkında bilgi verirseniz isteyenlere aerobik seanslarının nerde yapıldıgını soyleyebilirim arkadaslar

arkadaşlar istanbul anadolu yakasında oturup kartal hasan doğan spor klübüne giden varmı acaba :/
hafta içi ücretsiz ben kayıt olmaya gittim saglık raporu istendi ve henüz hazırlamadım için başlayamadm önümüzdeki hafta fitnesa gitmeyi düşünüyorum bakalm

Nesnebilimcii şu andada gidiomusun acaba etkisi oldumu bide :) ben fitnessa gdiorm hftda 2 gün ama yeterli olurmu bilmiorm :-)

Ben ismekteki kursa gidiorum saatleride çalışan bayanlarada uygun akşam 7de.Hala kayıt alınıomu bilmiorum ama yakacıktaki spor merkezine alınıor sanırım bende oraya gidiorum

bende ümraniye çakmaktaki spor tesisini duydum yüzme veya fitnes istiyorum fakat ücretsiz mi onu öğrenmek istiyorum.nete baktım kimi para veriyorum yazmış kimi ücretsiz demiş anlayamadım....giden varsa yazsın lütfen

X