Kese oluşmamış:(

gerekli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
237
1
41
Merhaba..
Daha önce üye olmama rağmen bu ilk mesajım. Sadece yazılarınızı takip ederek bilgi edinmeye çalışıyordum. Ama bugün gerçekten çok ihtiyaç duydum. Son adet tarihm 6 Temmuz du. 4 ağustos ve 6 ağustos ta kan testi yaptırdım değerler sırasıyla 99,39 ve 226,81 di. Pozitifti yani. Dün akşam saatlerinde çok hafif bir kanama oldu ve doktora gittik. Kese oluşmadığını söyldei. O an çoookk üzüldüm. Belki yumurtlaman geç oldu , bu bir dış gebelik değil bence hamileleik devam edecek dedi. Kese oluşmaması umudumu kırdı. Arkadaşlar en geç ne zaman oluşur kese?:KK43:

Son düzenleme:
canim o kanama yerleşme kanamasi olabilir belki geç döllenme olmuştur .inşlallah'ta öyledir.zaten şuan daha 1 haftlik bi geçikmen olmuş 3 ,4 gün dha bekleyip tekrar doktora git bence ozaman keseyi kesin görürsün hem keseyi görmen için adet günün en az 10 geçikmelidir, haa bide aşağidan baktirisan görürsün yukarda 10 gün geçsede biraz zor görülebilir.

Canım yüreğim biraz olsun ferahladı. Çok teşekkür ederim. Doktor pazartesi tekrar görmek istedi beni. İnşallah sonuç iyi olur.

canım bende senin gibi erken gitmiştim kese gözükmüyo ama dış gebelikte yok demişti bir hafta sonra gene bakarız dedi ve keseyi gördüm suan 12 haftalık hamileyim üzme kendini canım benim herseyin hayırlısı ama bence senin kesende daha gözükmedi stres yapma canım umarıım hamilesindir haber verirsin canım....stres iyi gelmez hayır olsun de bekle canım

Darısı başımıza inşallah diyelim cnm. İşin kötü yanı günlerdir kendi kendime doğum stresi yapıyorum. Korkuyordum. İYüce Rabbim in gücüne gitti demek. Önce bebek bir yaşama yeteneği kazansın değil mi? Daha bebek görülmemiş,kalp atışları başlamamış nasıl doğuracağımı düşünüyordum. Rabbim hepimize hayırlısı olacağı şekilde nasip eylesin inşallah.

canim benim insallah en kisa zamanda hamile kalirsin tekrar...boyle birseyi duymamistim hic ne diyecegimi bilmiyorum...

bende ilk gittiğimde göremedik ama rahim kalınlığına bakmıştı,bayağı kalınlaşmış demişti..seninkine baktımı..??bide b hcg 1500 lerdeyken falan ancak görünüyor..stres yapma bence çünkü b hcg güzel artmış...:)))

Darısı başımıza inşallah diyelim cnm. İşin kötü yanı günlerdir kendi kendime doğum stresi yapıyorum. Korkuyordum. İYüce Rabbim in gücüne gitti demek. Önce bebek bir yaşama yeteneği kazansın değil mi? Daha bebek görülmemiş,kalp atışları başlamamış nasıl doğuracağımı düşünüyordum. Rabbim hepimize hayırlısı olacağı şekilde nasip eylesin inşallah.

olsun canım benim öyle seyler düşünmen normal her hamile yasar o endişeleri kendini öyle seylerle sartlandırma herseyde vardır bir hayır gelmediysede gelecegi zamanı vardır sen öyle kötü seyler düşünme senin o düşündüklerini bizde düşünüyoruz canım gayet normal Allah içimizden geçenleri iyi bilir....onu içinde tam anlamıyla hissetsen ve görsen inan çok ama çok rahatlıycaksın aklına öyle seyler gelmiycek sen içini rahat tut canım hayırlısı olsun inş hepimizkaydirigubbakcemile5 için

hiç üzme kendini, bak doktorda dış gebeliğe ihtimal vermemiş... Allah'ın izniyle 2 hafta sonra falan görünür...

canım erken daha merak etme ..değer 1500 lere gelsin o zaman görülür inş..hayırlı olsun..

Merhaba..
Daha önce üye olmama rağmen bu ilk mesajım. Sadece yazılarınızı takip ederek bilgi edinmeye çalışıyordum. Ama bugün gerçekten çok ihtiyaç duydum. Son adet tarihm 6 Temmuz du. 4 ağustos ve 6 ağustos ta kan testi yaptırdım değerler sırasıyla 99,39 ve 226,81 di. Pozitifti yani. Dün akşam saatlerinde çok hafif bir kanama oldu ve doktora gittik. Kese oluşmadığını söyldei. O an çoookk üzüldüm. Belki yumurtlaman geç oldu , bu bir dış gebelik değil bence hamileleik devam edecek dedi. Kese oluşmaması umudumu kırdı. Arkadaşlar en geç ne zaman oluşur kese?:KK43:

yazdıklarını ookuyunca aynı 3 hafta öncekı halım geldı gözümün önüne.tıpkı senın gıbı pozitifti ama 2 gün sonra hafıf kanamam oldu hemen doktora gıttık kese yoktu yada gec yumurtlama dedı.düşük tehlıkesıde olabılır dıye ıstırahat verdı progestan kullandım ama son gunlerde kanamam arttı ve düştü bebegım 7 haftalıkkensenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:1hug:a.s.:1hug:.ama senın ıcın aynı riskler söz konusu dahi olamaz belkııde bu sadece bır yerlesme kanamasıdır kendıne stres yapma ve sakın tempolu yürüyüşler evde temızlık yada ilişkiye girmeyın.bebegın saglıklı saglıklı yerlessın ve 9 ay sonunda hayırlı ve saglıklı bır bebegın olsun inşallah

canım keseyı gormek ıcın henuz cok erken degerlerıne bakılırsa gebelık daha yenı olusmus olmalı kanamaya aldırma nıca arkadas tanıyorum kanaması olan oyle hemen kotuye yorma fakat dınlen yorma kendını gecsın bıraz daha zaman benım bhcg 4000 küsürlere geldıgınde kese gorunmustu hıc tasa etme bak guzelde katlamıs

Arkadaşlar öncelikle hepinizin kandilini kutluyorum.
Bugün tekrar gitiik doktora çok küçük kese göründü. Haftaya cumartesi tekrar gideceğiz inşallah. Bakalım ne olacak? Hala tedirginim.
Rabbim hepimize gönlümüzce hayırlı evlatlar versin inşallah.

Arkadaşlar öncelikle hepinizin kandilini kutluyorum.
Bugün tekrar gitiik doktora çok küçük kese göründü. Haftaya cumartesi tekrar gideceğiz inşallah. Bakalım ne olacak? Hala tedirginim.
Rabbim hepimize gönlümüzce hayırlı evlatlar versin inşallah.

sagol canım benim seninde kandilin mübarek olsun..inş hersey hayırlı olur seninde için rahatlar bol bol dua edelim bu aksam umarım bir problem yoktur ve hamileligin tadını çıkarmaya baslarsın sende sıkıntı yapma canım benim....herseyin hayırlısı :CüvCüv:

Merhaba kızlar. Çok şükür bebeğimin kalp atışlarını gördük bugün.2 haftadır epey stres yaşadım boş gebelik mi dış gebelik mi diye? Rabbim hepimze hayırlı evlatlar nasip eylesin tamamına erdirsin inşallah. Fakat bugün öğrendimki Rize de epidural normal yapılmıyormuş. Çok üzüldüm. Öyle telkinde bulunuyordum kendime. 1 yıldır buradayım. Küçük bir şehir burası. :KK43:

Merhaba kızlar. Çok şükür bebeğimin kalp atışlarını gördük bugün.2 haftadır epey stres yaşadım boş gebelik mi dış gebelik mi diye? Rabbim hepimze hayırlı evlatlar nasip eylesin tamamına erdirsin inşallah. Fakat bugün öğrendimki Rize de epidural normal yapılmıyormuş. Çok üzüldüm. Öyle telkinde bulunuyordum kendime. 1 yıldır buradayım. Küçük bir şehir burası. :KK43:

Çok sevindim darısı başıma :) Ben de 4+5 hamileyim, geçen hafta kese görünmedi, yarın tekrar gidiyorum dr a. Kendimi şartlamak istemiyorum, burada çok değişik olaylar okudum ama yarın görebilmeyi umut ediyorum :)

Çok sevindim darısı başıma :) Ben de 4+5 hamileyim, geçen hafta kese görünmedi, yarın tekrar gidiyorum dr a. Kendimi şartlamak istemiyorum, burada çok değişik olaylar okudum ama yarın görebilmeyi umut ediyorum :)

Canım inşallah darısı başına. Ben de 2 hafta boyunca kendimi şartlamamaya çalıştım ama pek beceremedim. İnsan heveslenmeden edemiyor. Umuyorum ki bugün gözükecek inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz..

Merhaba..

canım kendimden örnek vereyim;
bugün 698.33 değerim.doktorum cuma günü keseyi görmek için beni çağırdı.
ANLADIĞIM KADARIYLA 1.000 i geçmesi lazım

Canım inşallah darısı başına. Ben de 2 hafta boyunca kendimi şartlamamaya çalıştım ama pek beceremedim. İnsan heveslenmeden edemiyor. Umuyorum ki bugün gözükecek inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz..

Göründü minik kedim :) 10 gün sonra kalp atışlarını duymaya çağırdı dr umuz. İnşallah ondan da güzel haberlerle gelirim. Ben testimi ilk yaptırdığımda b-hcg 156 çıkmıştı. O zaman İzmir'deydim. Gittiğim aptal dr, karın ultrasonu ile bakıp bana "sen hamile falan değilsin, git hayatına devam et" dedi. Meğer 1500'ün altında görünmezmiş.

Benim internetten bile kolayca bulabildiğim bu bilgiyi nasıl bilmez bir uzman? Nasıl canım sıkılmıştı başta, hamile olduğuma bile sevinememiştim. Neyse ki, bugün içim rahatladı.

Darısı görünmeyenlerin de başına...

cok cok sevindim, insallah saglikla kucagina alirsin canim. Yuregini artik ferah tut ve tadini cikar hamileligin.
Ece

X