Cilt Bakımı Ürünleri Oksijenli su...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

burser.16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
121
1
kızlar oksijenli suyla kolundaki tüyleri sarartıp iyi sonuç alan var mı ben de denemek istiyorum ama korkuyorum kötü bişey olur diye
paylaşırsanız çok sevinirim a.s.

ya bn oksijenlli suyu yüzüme sürüyorum hiçde istediğim gibi sararmıyo bana da yardımcı olursanız çok sevinicema.s.

ben lisedeyken yapardım.koluma sürüp güneşe çıkardım.
ablamda sarıya dönmüştü ama bende pek etkilemedi.
benim tüyler daha koyu ondan etkilemedi galiba.
birazda saçımda denedim hafif kızıl yaptı.ama saçı yıprattığını duymuştum bi daha yapmadımyerimseniben

eğer siyah saçlıysanız sakın saçınıza sürmeyin ben sarışınım sürünce saç rengim daha da açılıyo siyah saçlı bi arkadaş sürdü berbat bi sarı oldu hani deriz ya bişey sarısı die aynı öyle kız gitti sonra saçını boyattı siyah tüylü olanların kollarına da etki etmiyo sanırım kumrallara ve sarışınlara etki ediyo kolunuza sürmenizi tavsiye etmem yine bi arkadaşım kolunu bu şekilde sararttı sonra tüyleri almak zorunda kaldı berbat bi şekilde parlıyo güneşte çok dikkat çekiyo

valla bende yapmıştım bir dönemler ama tüy sarartma geçici bir çözüm,bende de sarardı,ama sonra farkettimki,koldaki tüylerde tıpkı saçlar gibi sürekli uzuyor ve uç kısımdan incelip kendiliğinden yok oluyor(bu nedenle biz uzamadığını hep aynı boyutta kaldığını sanıyoruz)sonuç itibariyle,sarı tüylerin dibi yine eski renginde çıkmaya devam etti ve ne kadar sürdü hatırlamıyorum ama (belki 1 hafta yada 2)eski halini aldı,geçici çözüm işimi görürür derseniz,su kıl rengini bir ton açıyor,kolay gelsinyerimseniben
ha eklemden geçemeyecem,oksijenli su yakmıyor,normal su gibi,yalnız,yoğun maruz kaldığında deride hafif beyazlıklar görebilirsiniz,korkacak bişey yok,sonra kendiliğinden geçiyor

Son düzenleme:
bence aldırın gitsin kızlar...ben aldırıyorum zaten çok geç çıkıyo diğer yerlere göre ..bence kusura bakmayın ama sarartılmışı çok itici duruyo öyle kalsın daha iii tabi siz bilirsiniz..

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!arkadaşlar oksijenli suyu cildinize sürmeyin. oksijenli suyu cildinize sürerseniz hem cildiniz beyazlar hemde tüyleriniz sararır ama cildinizin yapısını bozar. çok zararlı bir şey sakın denemeyin! kimyasal olarak ta açıklayabilirim isteyenler varsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!arkadaşlar oksijenli suyu cildinize sürmeyin. oksijenli suyu cildinize sürerseniz hem cildiniz beyazlar hemde tüyleriniz sararır ama cildinizin yapısını bozar. çok zararlı bir şey sakın denemeyin! kimyasal olarak ta açıklayabilirim isteyenler varsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katılıyorum sonuçta oksijen suyunu amacına göre kullanmak gerekiyor içinde olan maddeler malum..
Bu arada Merve avatarındaki dudakların maşallahı var :) varmıdır bu işin sırrı ? :)laelaelaelaelae

Çok uzun yıllar önce ne kadar zararlı olabileceğini düşünmeden (Ortaokul:KK70:)saçlarımın rengi sararsın diye kullanmıştım ve bayağı etkisi olmuştu.

sasrtmıor ya:KK43:( bide amonyakta aldım internette yazıyor..2-3 kaşık oksijenli su+2-3 dAMLA amonyak damlatın sartartın diye..banamısın demiyor bide boşuna para verdik:KK43:(((

he her yer kara kıllar kollar sarıdan da öte ne hoş ne dogal degil mi sonra daha da köklensin güçlensın alrıdın gitsin kadın dedigin kılsız olur (artı bilgi hele erkekler daha nefret ediyo saratma muhabbetınden bilginiz olaaa)

arkadaşlar selam olsun ben de az önce aldım oksijenli su, göğüslerimin arasında çıkan siyah tüylere süreceğim, işe yarar mı? ya bi de şu erkeklerin sinir olma durumu nasıl oluyo :KK17:

X