5-6 aylık bebek anneleri

ozzytoygar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
191
0
5-6 aylık bebeği olan anneler bebeklerin gece uyku düzenleri nasıl kac kez uyanıyorsunuz?benin oğlum sabaha kadar canıma okuyor 11 de emziriyorum 12.30 da uyanıyo 2.30 da 4.30 da ve 6.30dan sona da uyumuyo.calışıyor oluncada cok zor oluyo akşam 11 de önce 100cc devam maması+milupa tahıllı mama yapıp veriyorum bide emziriyorum dier günde muhallaebi yapıyorum sona emziriyorum ama yok yine hep aynı saatte uyanıyo cocuk.gündüzün acısını cıkarıyo.sizde nasıl durum?
bu arada uzun oldu ama kilosuda öyle cok fazla değil yani7600 bu ay sadece 200 gr almış.

benimki 5 aylık saat 20:30 21:00 gibi emzirip uyutuyorum eğer bir problemi yoksa 00:00 a kadar uyuyor (gazı varsa kaka yapmamışsa çok yorgun değilse çok yorgunsa bazen de canı isterse zırt pırt uyanıyor ama 12 den sonra sızıyor)o zaman milupanın gece tahılından içiriyorum 3 saat daha uyuyor 3 te emziriyorum 5 te emziriyorum 7 de uyanıyor 1 saat takılıp 8-8 buçuk gibi tekrar uyuyor 10 10 buçuk gibi de uyanıyor.

ya benimkide öyle 9 gibi yatıyo emzirip yatırıyorum obur şey 11bucukta yiyo 2 de 4 te 6 da ve sonra 8e kadar savaş ediyoruz yatakta arkadaşların bebekleri akşam 9 da yatırıyolar sabah 6 ya kadar hayret ediyorum

benımkı 3gun sonra 5aylık olucak aynı promlemlerı bende yasadım ıyı doymadıgı ıcın sık kalktıgını dusunuyorum mesala ben 7.30 8.00arası milupa nın muhallebısını verıyorum.saat10.00gıbı eger uyanmadıysa devam maması verıyorum oyle yapınca az kalkıyo eger10gıbı uyanmıssa emzırıyorum 1saat sonra devam maması verıyorum boyle yapınca gece 2defa kalkıyo

bizimkinin öyle düzenli bir saati yok. bazen oluyor saat başı bazen oluyor 3 saatte bir kalkıyor gece. 11-12den öncede uyumuyor maalesef. gün içindede 2 kere 1er saat uyuyor. oda bende zombi gibiyiz. benim kızıma az uyku az süt yetiyor maalesef

Maşallah diyeyim o zaman ben oğluşuma benim oğlumun bi problemi yoksa akşam 9 930 gibi yatiyor gece 3 4 gibi bi emziriyorum 5 30 6 ya kadar
bazende hiç uyanmadan sabah ediyor ama akşam uyutana kadarda anam ağliyor ağlkamsi mahvediyor kenmdinide benide uykuya geçememe sorunu var yani uykusu var ama uyuyamiyor deli oluyor iş ki uyuyana kadar

oğlum henüz 2,5 aylık ama gece çok güzel uyuyor.10 da yatıyor sabah 5-6 gibi uyanyor.emiyor uyuyor tekrar saat 9 a kadar.

benim oğlumunda doğduğundan beri uyku düzeni aynı. akşam saat 10-11 gibi uyur. saat gece 3-4 gibi kalkar emziririm sonra saat 6 da tekrar kalkar yine emziririm saat 7 de tekrar uyanır ve bir daha saat 9,5- 10 olana kadar uyumaz benide uyutmaz kerata.ne yapayım alıştım artık:1closedeyes:

benimkide en gec 9 dauyuyor işte ama 11 de başlıyor.demek bütün bebekler aynı neyse sağlıkları yerinde olsunda biz uykusuz kalalım cok zor ama dayancaz artık.bi zaman gelecek düzene girecektir dimi kızlar.teşekkürler yorumlar için

Bizde beş aylık olduk ama gaz problemimiz hala sürüyor ben umudumu kestim bitmeyecek:KK45:o yüzden uykumuzda tam saat oluşturmadık çok sık uyanıyor her yediği gaz oluyor atana kadar akla karayı seçiyoruz denemediniz şey kalmadı ama nafile gece her saat başı uyanıyor geçer mi sizce

bende sıkıntı 5 buçuk aylık bır kızım var gece her saat kalkıyo mamada fazla ıçmıyo geçe hep kucak istiyo yada ayakta sallanmak sabaha kader hıç uyutmuyo beni gunduzde tek başına yatmıyo yada kucağımda uyuyo yada ayağımda sallıyorum ne zaman yatağına koysam o zaman hemen kalkıyo neden boyle 15 20 gundur boyle oncelere yatıyordu acıkınca kalkardı mamayı ıçıp gıne uyurdu :KK43:

X