Cilt Bakımı Ürünleri la roche possay? neutrogena

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
diğer marka hakkında bi bilgim yok ama yaklaşık 1 haftadır neutrogena kullanıyorum,şimdilik bi şikayetim yok...

2sinin ürünlerini de hiç kullanmadım şahsi 1 fikrim yok, ama bu forumdan ve başka birkaç forumdan la roche possayden memnun olmayan baya insan vardı.

la roche posay kullandıklarımın içinde en iyisi ve nutrigena yla kıyaslanamaz bilee..ben effeclar k serisini almıştım düzenli kullanımda çok iyi sonuçlar werdigini duydum aldım hakkaten baya farkedilir güzellikte bi cilde sahibim şuan ..kullanmaya dewam edicem

birde avene diye bir marka var o da güzel la roche posay gibi o da termal su içerikli onu da tavsiye edebilirim

la roche dan memnun olmayan mı var walla benim okuduklarımda herkes pek bi memnundu bende alıcam ilk fırsatta.

la roche possay effeclar serisinden yüz yıkama jelini kullanıyorum, kesinlikle harika bir ürün
bugüne kadar kullandığım en iyi yüz temizleme jeli bence, yüzünüz karma / yağlı ise tavsiye ederim

Son düzenleme:
La Roche bence de..Yeni kullanmaya başladım ama daha şimdiden çıkmaya yüz tutam sivilcelerimi kuruttu :)

la roce posay affetın tonıkını kullandım gozeneklerımı kucultsun dıye aman aman da bısey olmadı ben bıse anlamadım bıde pahalı zaten
artık tester olmadan almak ıstemıyorum boyle pahalı urunlerı paralarıma yazık yaa

X