humana stil tea anne sütünü artıran çayın fiyatı nedir kızlar

selcanefe

herşey güzel olsun
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
493
32
nette araştırıyorum bulamadıjm hiç reklamını dahi bulamadım bilgi almak için gerçekten işe yerıyor muuu

umarım biraz fikir olura.s.

http://www.bebeshop.com.tr/bebek/product_info.php?products_id=1862

Humana Still Tee - Anne Sütünü Arttıran Bitki Çayı
[200 gr] 17,00 YTL 15,90 YTL

Yazar: ayşe kıray Tarih: 24 Ağustos 2007, Cuma

3 aydır kullanıyorum gerçekten çok etkili hem kilo aldırmıyor hemde çok hoş bir tadı var, ayrıca yorgunluğunuzu da alıyor. adı üzerinde tam bitkiselll.. kesinlşkle tavsiye ederim.

Değerlendirme: [5 üzerinden 5 yıldız!]

Kullanıcı Yorumları

Yeni yorum ekle>>

merve
kesinlikle arttırıyor:
humana still-tee'yi bebeğim 15 günlükken kullanmaya başladım.Sütümde bariz bir artış oldu.Tüm yeni annelere tavsiye ederim.

--------------------------------------------------------------------------------

gonca
super:
bebegım 8 aylık ve tesadufen gorup aldıgım bır urun bu saatten sonra faydası olmaz ama deneyeyım dedım ve sonuc mukemmel herkese tavsıye edıyorum artık bebegım ve ben daha mutluyuz

--------------------------------------------------------------------------------

emel
daha çok yeni:
merhaba bem 4aylık anneyim ve sütüm artık yeetmiyor humanayı daha önceden görmüştüm ama denemedim şimdi kullanıcı yorumlarından sonra denemeye karar verdim bakalım bendede etkili olucakmı

esma
bu fiyata kaçırmayın...:
benim 2,5aylık kızım var ve doğumdan itibaren kullanıyorum eczaneden alıyordum 19ytl fakat bu fiyatı görünce super dedim.yarın bebek arabası alacağız civcivbebeden humanada alacağım.

asuman
humana still tea:
Şuana kadar kullanmadım fakat yapılan yorumlardan sonra kullanmaya karar verdim.Sonuç iyi olursa bu ürüne hayat boyu minnettar kalırım.Sonuçu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

asena
mükemmel sonuc:
bebegım 7 aylık sütüm yetmiyor eyvah dedigimzamanda humana imdadımıza yetişti benim gibi düsünen annelere tavsiyeediyorum.kullanmadan karavermeyin nekaybedersinizki deneyın mükemmel sonucu görün

eczanelere getirttiğimde 17/18 ------ hiper marketlerde 21------ bi çocuk mağazasında 15 ytl ye aldım.

bende işe yaradı. bütün bebe malzemeleri satış mağazalarında var internettende rahatlıkla alabilirsin. eczaneye de getirtebilirsin. bi kere kullan derim. faydasını görürsen devam edersin,

canım ben doğumdan beri kullanıyorum.bir yan etkisini şimdilik görmedim.fiyatı 17 idi şimdi ben 20 ye aldım.tv de reklamı çıktığı için artmış olabilir dedi eczacı.

nette araştırıyorum bulamadıjm hiç reklamını dahi bulamadım bilgi almak için gerçekten işe yerıyor muuu

canım fiyatı 18 ytl ama inan bana çok işe yarıyor benim sütüm çok azdı düzenli olarak onu kullandım bol su içtim ve şakır şakır sütüm geldi bence dene

kızlar hepinize teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi bana ve oğluma da faydası olur en kısa zamanda aldıracağım eşime

En son eczaneden 19 YTL ye aldım ama 15 YTLye satan internet siteleri var..Oradan toplu olarak almak lazım birkaç tane..Daha ekonomik olur..

Bende ilk iki ay kullandım ve çok faydasını gördüm.eğer sütümde bir azalma olursa tekrar kullanırım:) eczaneden 17,5 ytl ye almıştım..

Ben bebeğim doğduğundan beri kullanıyorum günde 2 kez çoook memnunum. En son geçen hafta aldım 19.75..Zaten kutusunun üstündeki fiyattan satılıyor eczanelerde..

ya kızlar benim sütüm geliyo ama oğlum 6 aylık 2 tane dişi çıkmış ısırıyo korkudan zor emziriyorum silikon meme ucu alsam işe yarar mı yani acımaz o zaman dimi bi denesem mi acaba ya

X