Yüzdeki tüylere doğal çözüm..

canım benımde öleydı ben lazere gttım ve suan hıcbısey yok sakın cımbız falan vurma ben hıcbısey vurmadan lazere basladım ve kurtuldum sende öle yap:)

suzikim danoshumkaydirigubbakcemile5 iğneli epilasyon mu yaptırdın yoksa lazer mi CADIARZU
ne zaman yaptırmıştın sen gülüm
nası pahalımı piyasa fiyatı ?

Doğru acıyor ama kesin çözüm.Ben yaptırdım çok da memnunum tertemiz oldu.İyi bir uzman bulursanız tavsiye ederim çünkü işi bilmeyenler iz bırakabilir.Zaten bir süreden sonra senas süreleri kısalıyor ve seans araları da uzuyor.

İstanbulda tavsiye edebileceğin bir yer var mı canım
aslında doğru söylüyosun belli süreden sonra alışır insan ve zamanla biteceğini bilmekte güzel...
dişimi sıkıp yaptırmam lazım

Son düzenleme:
İstanbulda tavsiye edebileceğin bir yer var mı canım
aslında doğru söylüyosun belli süreden sonra alışır insan ve zamanla biteceğini bilmekte güzel...
dişimi sıkıp yaptırmam lazım
Benim uzman olan bir arkadaşım var kendisi işinde gayet iyidir.Ama Ankara'da yaşıyordu.Eşinden boşanıp buraya gelince kendi evinde yapıyordu.Ona yaptırdım.

canim cilt cok onemli helede yuz cok hassas oyle her duydugunuzada inanmayin allah korusun daha beter edersiniz sahsen ben herseyi uygulamam yuzume gozume yani cok korkarim

arkadaslar tesekkur ederim oncelikle:) evet o karısımda seker de var ve besleyebilir eledim bunu:)
ozlem24 seninde dediğin gibi bende her uygulamayı yapmaktan cekiniorum yüzüme.
ağda ve ip uygularsam her zaman uğrasmak zorunda kalıcam ve almak icinde uzamasını beklicem bu sefer daha cok göze batacak, bunuda istemiorum...en iyisi suanda oksijen ve amonyakla sarartmak...daha soora bikaç sene sonrada iğneli düşünüyorum ama dediğim gibi cekiniyorum korkuyorum bi yandan kurtulmak icin de istiyorum...bu tür karısık duygular:) iğneli epilasyon yaptıran (yüzüne tabi. ) arkadaslar bilgi yardım bunun gibi seyler istiyorum:)
kusura bakmayın tatildeyim biraz gec oluo cevap vermem:)

evet bence de ince tüyleri ağda, cımbız, ip vs ile almayın. Mavi ışık epilasyon diye bişi var, onu deneyebilirsiniz. Seans ücreti ne kadar bilmiyorum ama...

Benim de çenemde çok fazla var.Şu an kalın ve siyahlar.
Bu kadar kalınlaşmadan önce 6 ay kadar iğneli epilasyona gittim.
Tamam faydası oldu,azaldı inceldi hatta deri altı bile temizlendi.
Ama çok acıyor ya.İlk seansta acımadı ama.
Normalde canım tatlı değildir.
Ama her seansta hüngür hüngür ağlıyordum.Bırakmak zorunda kaldım.
Yapan kişiden mi makineden mi bilmiyorum ama benim inanılmaz acıdı.

Arkadaşlar ben başka bölgelerim için lazere gidiyorum.Yüzdekiler kıl değil tüy oluyor genelde yani ayva tüyü dediğimiz yakından bakmadıkça göze batmayan o zayıf tüycüklerden :) Onları da evet lazer göremiyor ya da çok azını görüyor kesin sonuç alınmıyor.Ama o tüyler sizi gerçekten rahatsz ediyorsa çeşitli yöntemlerle onları kıl haline yani sert hali getirdikten sonra lazer rahatça görüyormuş...O bitkisel karışımı da duymadım ama bu tip şeyler bence sakat.Ters tepebilir vs ne olduğu belli değil ben o karışımlara çok güvenmiyorum açıkçası :1rolleyes:

Arkadaşlar ben lazerli epilasyona güvenmiyorum belirli bizamandan sonra belki yüzümüzde çıkmıyor yüzümüz pürüsüz hale geliyor ama yüzümüzde ya da başka bi bölgede lazerli epilasyon yaptırırsanız bu tüyler içerde birikiyormuş ve .çeşitli hastalıklara sebebiyet veriyormuş.Ben şuanda karınca yumurtası yağı kullanıyorum aktarlarda satılıyor ağdadan sonra onu sürüyorum gerçekten bitkisel ve yüzümde ki tüyleri bayağı bi azalttı ve incelltti 2 ay a yaklaştım hala kullanıyorum fiyatı ise 15 ytl sakın 15 ytl üzerini vermeyin fiyatı 15 ytl

arkadaşım iğneli epilasyon yaptırmıştı
off fena acı çekiyodu yaa nası dayanıyosunuz bende istiyorum ama yemezler dayanamam ben
ayrıca konuyu açan arkadaşın bahsettiği karışımda şeker var şeker tüyleri besler

bendede var ama dikkatli bakmayınca belli olmuyor arkadaşm aldır diyor ama aldırınceda çöğalacak çok kararsız kaldım kolay çözümü yok galiba

almayın sally hansen sarırtıcı alın ben çok memnunum herkez aldın mı yüzünü dedi hiç belllı değil.

Arkadaşlar ben lazerli epilasyona güvenmiyorum belirli bizamandan sonra belki yüzümüzde çıkmıyor yüzümüz pürüsüz hale geliyor ama yüzümüzde ya da başka bi bölgede lazerli epilasyon yaptırırsanız bu tüyler içerde birikiyormuş ve .çeşitli hastalıklara sebebiyet veriyormuş.Ben şuanda karınca yumurtası yağı kullanıyorum aktarlarda satılıyor ağdadan sonra onu sürüyorum gerçekten bitkisel ve yüzümde ki tüyleri bayağı bi azalttı ve incelltti 2 ay a yaklaştım hala kullanıyorum fiyatı ise 15 ytl sakın 15 ytl üzerini vermeyin fiyatı 15 ytl

yüzümdeki tüyleri sirli ılık ağdayla temizliyorum ya da kuaförde sir yaptırıyorum... ama arkasından karınca yumurtası yağı sürmeye gelince elim varmıyor... zaten cildim karma.. yağlı bölgelerde sivilce çıkıyor bazen... sanki bu yağı - hele bi de düzenli olarak- kullanırsam cildimi bozar diye düşünüyorum... deneyenler bu konuda paylaşım yapabilir mi?

arkadaslar benimde favori bolgemde var onceden iple ala ala sertlesmişti iğneli epilasyona gidiyorum 2, seansta tüğ haline geldi 5. seansım şimdi baya azaldı seansım 40 dk falan suruyo ve 20 ytl gibi bi miktar oduyorum bence iple falan uğrasmayın bi yıl içinde tamamen kurtulabilirsiniz cokta acııyo valla ayda bi gidiyom cok memnunum tavsiye ederim
aaa dk.sı 50kuruş yani ben bugun adanada sordum 1ytl dk.sı iğne altın rengi ama altın deilmiş.ucu altın iğne ve gümüş iğneler varmış.altın soymetal gümüş yarısoymetal olduundan mı acaba.normal iğne 12ytl imiş sizde kalıo giderken onu götürüosunuz hastalık kapmamak için.siz hangi iğneden aldınız acaba,çok fark oluo mudur iğne türüne göre.keşke bn de dk.sı 5o kuruşa yapan bulabilsem yaaa :)CADIARZU

1 kez soğuk ağda bandıyla aldım favori bölgemi, daha da tüy müy çıkmadı köse miyim neyim kaydirigubbakcemile3

ankarada önerebileceginız bı iğneli epilasyoncu var mı arkadaşlar benı de bu dertten bı kurtarın özelime yazarsanız çok sevinırım

evet bence de ince tüyleri ağda, cımbız, ip vs ile almayın. Mavi ışık epilasyon diye bişi var, onu deneyebilirsiniz. Seans ücreti ne kadar bilmiyorum ama...

mavi ışık denilen yer bir güzellik merkezi ve IPL lazer kullanıyorlar ben cok pişmanım erkek sakalı gibi yaptılar 18 seans oldu daha kötü oldu yüzümm.. :KK43:

ben de saratıyorum..almayın yüzünüzüü ben ce de sivilce yapıyor hep

X