Kaçıncı haftada doğum yaptınız?

cocostar

azimli,sabırlı,kararlı
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
3.081
83
kızlar genelde arkadaşlarımdan duyduğuma göre bebekleri hep tarihinde 1 hafta - 10 gün önce doğmuşlar? acaba hep böyle mi oluyor merak ettim. sizler tam zamanında mı, erken mi yoksa geç mi aldınız bebeklerinizi kucağınıza?:kahve:

canımbenim bebişte erken geldi 37. haftamı bitirdim akşamına sancılandım ertesi gün sezeryan oldum
hiç belli olmuyo patlamaya hazır bomba gibi bekliyosun hamileliğin son günlerinde:lepi:

sezeryan olduğu için 9 gün önce oldu.normal olsaydı nasıl olurdu bilmiyorum.

40+5 de suni sancı ile doğurdum bizim kızın çıkacağı yoktuda

a.s katılıyorum benimkininde çokacağı yoktu.40+4. suni sancı dedi,baş aşağı duruyormuş ama aşağı inmemiş.Sezeryana dönebilir dedi.Suni sancıyı gözüm kesmedi.Bende sezeryan oldum.:teytey:

40+4 de doğum yaptım. suni sancı denedik olmadı.sezeryan olmak zorunda kaldım..

Son düzenleme:
36.haftada sezeryanla doğum yaptım.suyum azalmıştı ve bebeğimin kalp atışları hızlı atıyordu..

ben 38 haftalıkken normal dogum sancısıyla gıttıgım hastaneden sezeryanla ayrıldım senağlama

37+1 de son dönem hep az olan suyumun tamamen bitmesiyle acilen sezeryana alındım, tam 20 gün erken geldi

doktorumun kararıyla 40.haftada sezeryan oldum.herhangi bir tehlike yoktu kendisi erken almak istemedi.günü doldu yanikaydirigubbakcemile2

bende 39+3 te epidural sezeryanla doğum yaptım. Doktorun karnımı açtığında ilk söylediği laf kakasını yapmış tam zamanında bebeği alıyoruz olmuştu. Artık son haftalarda riskli durumlarla karşılaşılmasın diye genelde daha önce alıyorlar.

herhalde benimkizimdan baska dogmak istemeyen yoktur cünkü41+3 te dogdu normal dogumla

var canım var benim oğlumda 41+5 te sezaryanla doğdu. acil sezaryana aldılar çünkü bebişim kordona dolanmıştı. allah yavrumu bana bağışladı.allahıma binlerce şükürler olsun.....

X