Aşılama aşılama sonrası adet

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

nisan-nur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2007
508
2
slm kızlar. ben bu ay ilk ke aşılama yaptırıcam arkadaşlar. ve ilkinden çok da umutlu değilim. neyse aşılamadan sonra bebek olmazsa eğer adetiniz normal gününde mi geliyo yoksa erken veye geç gelme durumu oluyo mu?
Daha önce aşılama yaptıranlardan yardım bekliyorum...............

slm kızlar. ben bu ay ilk ke aşılama yaptırıcam arkadaşlar. ve ilkinden çok da umutlu değilim. neyse aşılamadan sonra bebek olmazsa eğer adetiniz normal gününde mi geliyo yoksa erken veye geç gelme durumu oluyo mu?
Daha önce aşılama yaptıranlardan yardım bekliyorum...............

canım bende geçen ay yaptırmıştım aşılamayı ,ve ben erken adet oldum,yanlız kanamam çok azdı...umarım seninki tutarda hamiş kalırsın....:CüvCüv:

arkadaşlar merhaba ben bir şey sormak istiyorum ya bilgisi olan arkadaşlar lütfen bi fikir verin ayıı 11 nde aşılama yaptırdım 26 sında test yaptırdım sonuç negatif ama bugün ayın 30 ama ben hala adet olmadım kasıklarımda da zaman zaman batma oluyo sizce problem ne olabilir

arkadaşlar merhaba ben bir şey sormak istiyorum ya bilgisi olan arkadaşlar lütfen bi fikir verin ayıı 11 nde aşılama yaptırdım 26 sında test yaptırdım sonuç negatif ama bugün ayın 30 ama ben hala adet olmadım kasıklarımda da zaman zaman batma oluyo sizce problem ne olabilir

aşılamadan sonraki adet ya çok erken yada çok geç olur...benimde geçen ay yapıldı aşılamam ve çok erken oldum adet....

canım cok tsk ettım bende suan beklemedeyım asılama oldum sonuc2 eylulde baklım ksımet

Ben bu ay ilk defa aşılama yaptırdım normal adet tarihime göre 8 gün önce oldum ve acayip kanamam oldu..

canım ilk önce inşallah isteiğin sonuca varırsın ben adet tarihimden 10 gün önce oldum ve 1,5 gün sürdü ve çok azdı ama 2 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım inşallah tez zamanda hamile kalırsın..

X