İlişkilerde En İyi Burç ?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
bence yengec erkegi hem romantik hem evcil ve duygusal o yüzden erkekte en cok begendigim burc yengectir

ben oğlak
eşim yengeç
herkese bi yengeç tavsiye ederim:))))

eşim akrep burcu.
gerçekten zor bir insan, arada huysuzlukları olur. kendine çok güvenir,herşeyin doğrusunu o bilir.bu yüzden zıtlaşırız arada.
akrep erkeğine çapkın deseler de hiçbir yanlışını görmedim.:nazar:
ileride iyi bir baba olacağına da inanıyorum.
sorumluluk sahibidir.
kısaca zor , ama idare etmesini becerirsen iyi bir eş, iyi bir baba olur.

canım sana Allah kolaylık versin.. benim eşim de akrep ve gerçekten fazlasıyla zorluyor.. benim burcum da kova.. öyle zor işlere pek gelemem...bu akrep yönetiminin nasıl altından kalkcaz bilmiyorum... sinsilik huyunu 4 seneden sonra yeni keşfettim ve şokunu hala atlatamadım.. sinsi yalanları var.. genelleme yapmıyorum tabiki ama akrepin sinsi olduğu söyleniyor zaten.. kısacası zoru ve aksiyonu sevenlere tavsiye ederim..

Ben yengeç eşim Aslan.Zıt kutupların insanı.Ama yinede beni kendine çekmeyi başarıyor.Keşke o yengeç olsaydı diyorum.Yani aslanla uğraşmak zor ve yorucu.

valla en iyi burcu bilmiyorum da en kötü ikizler erkeği bence çeken bilir:roflol:

hiç bilem...gamyoncuiremsu
ne var yani hiç büyümeyen bir çocuk gibiyse...
biraz inatçıysa...
aşırı meraklıysa...mirmirmirmir

Bana göre (ikizler burcuyum) yengeç, aslan burçları eş diyebilmek gibi bir lüksüm yok ama iyi bir partner değiller. Bu olaya burçlar açısından bakıyorsan senin burcunda çok önemli. Genel itibarla burçlar hakkında az çok bişeyler duyuyoruz bu yüzden nişanlım yengeç burcu diye seviniyordum (evcimen felan filan diyorlar ya) şimdi hayatımın hatası diye bakıyorum. Çünkü nişanlımlada sabitlendi de, arkadaş olarak bile gördüğüm yengeçler başta herşeyi kabullenip sonradan herşeye itiraz edebiliyorlar, başta ılıman görünüp sonradan benim dediğim diyebiliyorlar (bu birazda yetişme tarzıyla alakalı)

Hala hangi burç, acaba anlaşabilirmiyim ya da anlaşamazmıyım diye bakmıyorum ama (sonradan sözünden dönmeyen biri olmadığı sürece) artık erkekte NE İSTEMEDİĞİMİ ya da NE İSTEDİĞİMİ çok iyi biliyorum. Acı bir tecrübe ile sabitlendi ama iyi oldu :)

Şu burç iyi şu kötü diyecek kadar çok tebrübem olmadı ama arkadaş iken çok iyi anlaşıyorum, iş sevgiliye döndümü bütün dengeler dönüyor sanırım :)

ben ikizlerle
kovalarla
terazilerle çok iyi anlaştığımı biliyorum

canım sana Allah kolaylık versin.. benim eşim de akrep ve gerçekten fazlasıyla zorluyor.. benim burcum da kova.. öyle zor işlere pek gelemem...bu akrep yönetiminin nasıl altından kalkcaz bilmiyorum... sinsilik huyunu 4 seneden sonra yeni keşfettim ve şokunu hala atlatamadım.. sinsi yalanları var.. genelleme yapmıyorum tabiki ama akrepin sinsi olduğu söyleniyor zaten.. kısacası zoru ve aksiyonu sevenlere tavsiye ederim..
ben başak eşim akrep ...sana katılıyorum insanı çok yoruyorlar

Canım benim de sevgilim akrep ben kovayım. Çok zor gerçekten de akrep erkeği. Biz 5yılımızı bitirdik ben de bazı özelliklerini yeni yeni çözüyorum. Kıskançlık çok fazla, yönetmeyi çok seviyor. Ya çok sinirleniyor ya da hep gülüyor, ortası yok yani. Güldüğü anlar daha fazla ama. Bide çok şakacı. Senin eşin de öyle mi??

Canım benim de sevgilim akrep ben kovayım. Çok zor gerçekten de akrep erkeği. Biz 5yılımızı bitirdik ben de bazı özelliklerini yeni yeni çözüyorum. Kıskançlık çok fazla, yönetmeyi çok seviyor. Ya çok sinirleniyor ya da hep gülüyor, ortası yok yani. Güldüğü anlar daha fazla ama. Bide çok şakacı. Senin eşin de öyle mi??

evet canım, biraz fazla sessizdir ama şakayı , espriyi çok sever... ancak çoğu şeyi içlerinde yaşarlar. kapalı bir kutu gibi... bi de akrep erkeği hayatında mutlaka bir spor dalıyla uğraşmış ya da uğraşıyordur.. genelde atletiktirler.. bilmem sizinkiler de aynı mı??

Ben akrebim nişanlim yengeç :nazar:
annem herkese yazik oldu çocuğa deyip dolaniyorkaydirigubbakcemile3
düşmana ne hacet annem varkenkaydirigubbakcemile

benim burcum başak
nişanlımın burcu terazi
ben titiz düzenli
o rahat

ama ben bunun burçlardan çok kişiliğiyle ilğili olduğunu düşünüyorum
benim babam başak
bukadar dagınık biri olamaz galiba
sürekli arkasını topluyoz yaa
:nazar: :nazar:

şimdi bir açıdan bakarsak;

koç: sabırsız, bencil gamyoncuiremsu
boğa: inatçı, dediğim dedik :1closedeyes:
ikizler: havai, yüzeysel :eek:
yengeç: kinci, aşırı duygusal senağlama
aslan: kibirli, kendini beğenmiş :dilcikar:
başak: dırdırcı, alıngan
terazi: dengesiz, kararsız :emir_bebek:
akrep: saymaya gerek var mı nereden başlasam :) saplantılı, sinsi
yay: değişken, kimseye bağlanmayan özgür ruh -tatlicadiarzu-
oğlak: sıkıcı, katı :1ninca:
kova: ukala, inatçı laelaelaelaelae
balık: arkadan vurur, önce ben der

diğer bir açıdan:
koç: heyecan verici, enerjik
boğa: sebat eden
ikizler: eğlenceli, genel kültürü gelişkin
yengeç: anlayışlı, ilgili
aslan: centilmen, partnerine düşkün
başak: özenli, ailesine düşkün
terazi: arkadaş canlısı, kibar
akrep: sadık, tutkulu
yay: enerjik, gezmeyi seven
oğlak: mantıklı, sorumluluk sahibi
kova: akıllı, pratik
balık: hissetmeyi bilen, anlayışlı

Hangi açıdan bakıldığına göre değişiyor yani. Her burcun iyi yanı da var kötü yanı da (boğanın iyi yönünü bulmakta çok zorlandım gerçi) Bundan gerisi bireysel tercih. Nasıl bir hayat istiyorsanız ve nasıl birşeyler istemiyorsanız ona göre seçersiniz artık :kahve:

ben yay- nişanlım yengeç. o benden daha duygusal ve evcimen. beni tanıyanlar sakın ezme onu diyolar:)))))

Balık burcunun iki cinsi varmış :) Biri işe yaramazmış :) Benim eşim balık ve ben onu çok çok çok çok seviyorum. Harika bir dost mükemmel bir eş, kadın ruhundan anlıyor, sevgisi gözlerinden okunuyor, sakin, sevgi sözcüklerinde çok cömert, kolay eğitebiliyorsunuz -tatlicadiarzu-
Huzur dolu bir yuva için balık diyorum :asigim:

Bana göre (ikizler burcuyum) yengeç, aslan burçları eş diyebilmek gibi bir lüksüm yok ama iyi bir partner değiller. Bu olaya burçlar açısından bakıyorsan senin burcunda çok önemli. Genel itibarla burçlar hakkında az çok bişeyler duyuyoruz bu yüzden nişanlım yengeç burcu diye seviniyordum (evcimen felan filan diyorlar ya) şimdi hayatımın hatası diye bakıyorum. Çünkü nişanlımlada sabitlendi de, arkadaş olarak bile gördüğüm yengeçler başta herşeyi kabullenip sonradan herşeye itiraz edebiliyorlar, başta ılıman görünüp sonradan benim dediğim diyebiliyorlar (bu birazda yetişme tarzıyla alakalı)

Hala hangi burç, acaba anlaşabilirmiyim ya da anlaşamazmıyım diye bakmıyorum ama (sonradan sözünden dönmeyen biri olmadığı sürece) artık erkekte NE İSTEMEDİĞİMİ ya da NE İSTEDİĞİMİ çok iyi biliyorum. Acı bir tecrübe ile sabitlendi ama iyi oldu :)

Şu burç iyi şu kötü diyecek kadar çok tebrübem olmadı ama arkadaş iken çok iyi anlaşıyokaydirigubbakcemilerum, iş sevgiliye döndümü bütün dengeler dönüyor sanırım :)
canım zodyakın en problemli 2 burcu vardırr biri yengeç aşiri inatcı evcimen ama sıkıcı dedim dedik kaydirigubbakcemilebiride başak burcu 2 si zodyakın en problemli çocukları die anılırkaydirigubbakcemileÇok üzgünüm çoook
ben ikizlerle
kovalarla
terazilerle çok iyi anlaştığımı biliyorum
..........................

zodyakın 2 problemli çocugu vardır biri yengeç aşırı inatcı dedim dedik evcimen ama sıkıcı tiplerdir geçmişe çok takılırlar ve kabuguna çekilirler biride başaktır başaklar evim dagılcak die misafir çagırmazlar

ben terazi,eşim kızgın boğa.ne yaparsın anlaşıp gidiyoruz.şaka bi tarafa her eve lazım bi kızgın boğa

Balık burcunun iki cinsi varmış :) Biri işe yaramazmış :) Benim eşim balık ve ben onu çok çok çok çok seviyorum. Harika bir dost mükemmel bir eş, kadın ruhundan anlıyor, sevgisi gözlerinden okunuyor, sakin, sevgi sözcüklerinde çok cömert, kolay eğitebiliyorsunuz -tatlicadiarzu-
Huzur dolu bir yuva için balık diyorum :asigim:

huzur icin ben de balik derim
ben yengecim o balik
bilmiyorum anlasamadigimiz cok fazla sey var
ama anlastigimiz zamanlarin tadina doyum olmuyo simdikaydirigubbakcemile3

X