İlişkilerde En İyi Burç ?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
ben hangi burc en iyidir bılmem ama ben boğa burcuyum eşim ikizler :nazar: ve bız cok ıyı anlasıyoruz ve o cok anlayıslı bır es :98:

ben ikizler eşim başak burcu ve uyumluyuz .ama bence erkekler hangi burçdan olurlarsa olsunlar düz mantık oldukları için bizi sinir edecek bişey muhakkak yapıyorlar

erkek hangi burçtan olursa olsun... sanki bir kadın isterse yani cilveli işveli bir eş ona herşeyi yaptırabilir ve istediği şekle sokabilirmiş gibi geliyor:) ama bir yerde okumuştum burçlar içinde ennnnn az çapkın olanı ve sadık olanı başakmış....eski sevgilim akrepti ve mükkemmel ötesi bir yapıdaydı.. ve çok sadık ve dürüsttü.... ALLAH hayırlı eşler versin...... şöyle mülayim sessiz tamam karıcım diyen bir eş inek burcu bile olsa ne farkeder:):):)

kızlar bende kova burcuyum eğlenceli neşeli gezmeyi çok sever kova kızı espridende anlar bu yüzden seviyorum burcumu :) yükselenim terazi de bana naziklik kibarlık katmış keşke katmasaydı çevrem odunlarla dolu çok afedersiniz ama 20 yaşında ve bekarım evlilikte erken tecrübe kazandığım bazı şeyler oldu,ben ateş grubuyla iyi anlaştığımı düşüyorum özellikle yay burcuyla eski sevgilim yaydı amaaaan nasıl kıskançtı sahipleniyodu ama bana göre de o da her haltı yiyodu gözlemledğim kadarıyla ama bana saygı duyardı oda ayrı mesele..arkadaşlık olarak yayın iyi olduğunu düşüyrm ama gelgelelim koçlarla bi türlü AŞK yaşayamıyorum nedense :S yengeçlede çıktım ama onuda bi türlü sevemedim olmadı bu burçların uyum söz konusuna inanıyorum gerçektende doğru çıkıyo,mesela annem akrep çok sahiplenici vede çok kıskanç insan hiç evladını çok kıskanır mı kadın kıskanıyor beni abartmıyorum valla bılla gelemiyorum baskılara o yüzdende onlada anlaşamıyorum ::KK1:

evlı degılm ama tanıdıgım tüm boga burcu erkekler sakın ve anlayıslı, ınatları olsada... sanırım ben boga burcu ıle cok uyumlu olurum :21:

sakınlık benım ıcın cok önemlıde :KK8:

X