İlişkilerde En İyi Burç ?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
ben oğlak burcuyum,eşim koç burcu...
ve koç erkeği evlenilebilecek bir erkek diyebilirim...
ama yinede eşinizi burçlara göre seçmeyin derim...
sevgiler...

ben kova burcuyum eşim ise oğlak ...tipik bir oğlak..ben anlaşabiliyorum fakat burçlara göre iki anlaşamıyan burçmuş...bence en iyi eş oğlak erkeği...sositososito

evet canım, biraz fazla sessizdir ama şakayı , espriyi çok sever... ancak çoğu şeyi içlerinde yaşarlar. kapalı bir kutu gibi... bi de akrep erkeği hayatında mutlaka bir spor dalıyla uğraşmış ya da uğraşıyordur.. genelde atletiktirler.. bilmem sizinkiler de aynı mı??

Valla canım benimki sessiz değil, hep konuşur ve aşırı derecede neşelidir. Çevremizdeki insanlar gelse de neşemizi bulsak derler. Ve benim sevdiğim hiç bir spor dalıyla uğraşmıyor. Onun ilgisini çeken şeyler teknolojik şeyler. Teknoloji manyağı diyebiliriz:) Ama her ne olursa olsun, ondan başkasıyla anlaşamazdım ve kimseyi onun kadar çok sevemem.

Balık burcunun iki cinsi varmış :) Biri işe yaramazmış :) Benim eşim balık ve ben onu çok çok çok çok seviyorum. Harika bir dost mükemmel bir eş, kadın ruhundan anlıyor, sevgisi gözlerinden okunuyor, sakin, sevgi sözcüklerinde çok cömert, kolay eğitebiliyorsunuz -tatlicadiarzu-
Huzur dolu bir yuva için balık diyorum :asigim:

evt kesinlile öyle birde şu inatları ve kıskançlıkları olmazsa ve birde terk ettikleri zaman dönmeyi bilselerr.. Benim aşkım balık ben oğlak.. İyi bir birliktelik tek sebep ikimiznde yükselenin yay olması :1no2: yay kadını ne kadar erkeğine baglısada yay erkeği o kadar sadakatsizdir..:kızgın:

zodyakın 2 problemli çocugu vardır biri yengeç aşırı inatcı dedim dedik evcimen ama sıkıcı tiplerdir geçmişe çok takılırlar ve kabuguna çekilirler biride başaktır başaklar evim dagılcak die misafir çagırmazlar

vallahi yengeçlerin duygusal (ya erkek dediğin duygusalmı olurmuş, salga sümük ağlayan erkek karizma çizdirir -tatlicadiarzu- ), evcimen (evcimen değilimdir), inatçı :roflol: ve sayamıcam birsürü kötü özelliğini gördükten sonra iyi yönleri devede kulak kalıyor, o yüzden bişey diyemicem :)

başaklarda bayan olarak denk geliyorda erkek olarak pek denk gelmedi sanırım

yengeçler sıkıcıdır çünkü Yılmaz Erdoğan'ın da dediği gibi iyi insanların eğlenceli olmak gibi bir takıntısı yok. " iyiler sıkıcıdır " yerimseniben

bence en iyi eş yengeç ve boğa erkeklerinden çıkar. :1closedeyes:
tabii bu benim görüşürüm... yerimseniben

ben boga nişanlım balık.genelde güzel anlaşırız ama tabi kıskançlığı olmasa daha da iyi olucak

ben Koçum nişanlım da İkizlergamyoncuiremsu ikizlerin özelliğini pek taşımıo ama anlamdım-tatlicadiarzu- Burçlara göre eş seçilmez bencede :1closedeyes: belki yükseleninin özelliklerini taşıyodur bilemezsinsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeylaelaelaelaelae

ben yengeç eşim boğa.......mutluyuz.......çok şükür...çok ortak noktalarımız var...ortak hedefler...aynı zevkler.....bilmem geyt iyiyiz yani...ama ben işin burçta bittiğine inanmıyorum...herşey var insanın üstünde... aile yetiştirmesi,eğitim,sağlıklı büyüme koşulları,büyüme çağının nasıl geçtiği...yani kişinin karakterini az yada çok arttırıp eksilten nedenlerde var.....hepsi harmanlanınca.karakterler oturuyor......ortaya aynı burçlara sahip 2 çift gelsin birbirleri hakkında farklı şeyler söyleme imkanları yüksek....

Ben akrebim nişanlim yengeç :nazar:
annem herkese yazik oldu çocuğa deyip dolaniyorkaydirigubbakcemile3
düşmana ne hacet annem varkenkaydirigubbakcemile

ben akrebim sevgilim yengeç..
herkes sevgilime sen cennete gideceksin diyor -tatlicadiarzu-
haklılar mı bilemicem kaydirigubbakcemile3

yengeç erkeği kuzu gibidir ya..
yemeğini yesin,iki güzel söz duysun,sonra sarılsın otursun..
höz-zöt,abuk kıskançıklar,kabalıklar hiçbiri yoktur..
arada sıkıcı olabilir evet,buna katılıyorum..

bide yengeç erkeği çok ilgi bekliyo sen ona ilgi gösterme küser çok naziktir.ama iidir.bende zamanında çok ezdim kocamı gerçi bende yengeçim ama şimdi kıyamıyorum:)

ben akrebim sevgilim yengeç..
herkes sevgilime sen cennete gideceksin diyor -tatlicadiarzu-
haklılar mı bilemicem kaydirigubbakcemile3

yengeç erkeği kuzu gibidir ya..
yemeğini yesin,iki güzel söz duysun,sonra sarılsın otursun..
höz-zöt,abuk kıskançıklar,kabalıklar hiçbiri yoktur..
arada sıkıcı olabilir evet,buna katılıyorum..

kızlar ben de akrebm sewglim yengeçç:asigim:
ya çk şirin,güwenlr,kuzu gibi hehe ama sıkıcı oluo ewt bazen walalaelaelaelaelae
annem başak burcu.çok kawga ederz bu arada annemleenaniknanik
annem wala nasl sabredio bu çock seninle dio banalülülülülülü
ama ben onu çook sewiorum hahaŞeniz

Her ilişki farklı değil mi? e kişiler de farklı,o zaman bir formül gibi genellemelerle en iyiyi aramak niye?

Burçların daha iyi anlaşabildikleri ve daha az uyuştukları olarak ayırım yapılıyor.Ben kova harika derim,yengeçle anlaşamam ilişkide ,öbürü berbat der,yengeçle geçinir hangi birine göre karar vereceksiniz ki?

Herkes kendine özel,her ilişki kendine has..
:1closedeyes:

evet her ilişki farklı bu genllemeler sadece güneş burclaruyla yapılıyor cogu zaman lakin yükselen, ay burcu,venüs-mars uyumu 1-5-7- ve 8. evlere olumlu bir gezegenin düşmesi vs. vs. acılar sekstiller kareler karsıtlar o kadar deirnki bu iki kisi arasındaki uyum konusu iste buna sinastri analizi deniyor ah bir cözebilsem tamolarak neleryorumlıycam :)))

kesinlikle yengeç özelliklerindede yazar zaten en iyi eş bu burçtan çıkar diye çok romantik ve duygusaldır evine çok bağlıdır gereksiz kıskançlıkları yoktur vs..kesinlikle yengeçler diyorum ben :KK12:

kesinlikle yengeç özelliklerindede yazar zaten en iyi eş bu burçtan çıkar diye çok romantik ve duygusaldır evine çok bağlıdır gereksiz kıskançlıkları yoktur vs..kesinlikle yengeçler diyorum ben :KK12:

katılmaktayım akrep olarak yengeç takıntım olduğu halde gittim kova buldum :KK70:
öncelikle gayet ılımlı soğukkanlı her şeyin üstesinden gelir güçlüdür kolay yıkılmaz duygular önemlidir onun için ama mantık daha bir ağır basar mantıken bakar olaylara yengeç gibi duygusallık beklemeyin derim sevgi sözcüklerini de çok kullanmaz:) laf ağzından bir kere çıkar inatçıdır ayrıca dediğim dediktir haklıyım diyorsa haksız olduğu halde tamam geri dönüşü yok kızıp gitseniz arkanızdan gelmez çünkü gururludur. Birazcık entellektüelseniz eğlenceliyseniz iyi anlaşırsınız bir de ben çok kıskancım kısıtlayıcıyım sadece bu sorun oluyor aramızda... Ben deliririm sayarım dökerim ağlarım sızlarım o yine sakindir kendime geldiğimde eskisi gibi oluruz sen istediğin kadar kısıtla umrumda olmaz der sen delirirsn bağırırsın sonra kendine gelirsin diye bir de konuşur sıpa:KK9::KK9::KK9: en iyisi hiç boğmamak derim kıskanclıgında dozu fazla kaçtı mı kovalar da kaçar söyliyim ben çürüyeceğim içime ata ata kaç zamandır

Son düzenleme:
Ben yengeç burcuyum sevgilimde akrep. Yazılan yorumların hepsini okudum, hepiniz birbirinize uyan çiftleri bulmuşsunuz diyebilirim. Akrep erkeği gerçekten çok zor. Ama zor olanı seviyorum, sabırlıyım özellikle ona karşı çok sabırlıyım. Çok inatçıyımdır birde, ama karşımdaki o olunca inadımdan vazgeçebiliyorum. Onun 1 sözü yada 1 gülüşü beni sevindirebiliyor. Allah'a şükür hala ona çok bağlıyım, çevremdeki herkes soruyor sıkılmadın mı hiç diye. Bende sıkılmadım sıkılacak bir davranışta bulunmadı diyorum. Ama maalesef biz her allah'ın günü uzun uzun mesajlaşmıyoruz, o çalıştığı ve bende okuduğum için böyle şeylere zaman ayıramıyoruz. Ama mutluluğumun sebebi o diyebilirim...

X