Kekler - Pastalar Süper kabaran kek...

gxuxlsu

sifaa nın yazdığından :)
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
3.119
4
YUMURTALARLA ŞEKER ÇIRPILIR,1BARDAK SÜT ,1BARDAK YAĞ İLAVE EDİLİR VANİLİN PORTAKAL REÇELİ 1 PORTAKALIN SUYU EKLENİR BİRAZ DAHA ÇIRPILIR,PORTAKAL KABUĞU RENDELENİR,KABARTMA TOZU VE KAŞIKTAN DÖKÜLDÜĞÜN DE ÜST ÜSTE YIĞILMASINI SAĞLAYACAK KADAR UN İLAVE EDİLİR HAMURUN Bİ KISMI KALIBA DÖKÜLÜR KALAN KISMINA DA KAKAO İLAVE EDİLİRR ODA DÖKÜLÜR.ÜZERİNE CEVİZ ,FINDIK KONULUR.PİŞMEYE HAZIR....

4YUMURTA
1BARDAK ŞEKER
5KAŞIK PORTAKAL REÇELİ
1PORTAKAL SUYU
1BARDAK SÜT
1BARDAK ZEYTİNYAĞI
1PAKET VANİLYA
1PAKET KABARTMA TOZU
UN

Kalip yağlanir,firin 175 dereceye ayarlanip biraz isitilir

kek001ve3.jpg
İŞTE BÖYLE OLUYORR ARKİDAŞLARRR

aşkolsunn arkidaşlarr azeri kadar becerikli deilm amma bende bu basit keki yaptımm insan bi övgü yağdırır süpersinn falan filan yazarrr :eek: sırnaşık şey

aşkolsunn arkidaşlarr azeri kadar becerikli deilm amma bende bu basit keki yaptımm insan bi övgü yağdırır süpersinn falan filan yazarrr :eek: sırnaşık şey

çok güzel olmuş arkadaşım süpperrsin sırnaşık şey
gerçekten görüntüsü çok güzel canım çekti gece gece cokacimcoook

e canim sende masallah beceriklisin ,bukadarkabarmis keki kim yapabilirki ,ancak becerikliler yapar dimi yanisırnaşık şey
ellerine saglik gercekten cok guzel gozukuyo, guzelde kabarmis, bende lazim oldugu zaman kekini yapatim kaydirigubbakcemile5

ay canim kiskancak ne var ,sizde cok iyisini yapabuilirsiniz, biz koyoruzki ,sizde yapin diye, bak yavas yavas harekete geciyosunuz, zamanla yaparsin insallah kolay gelsina.s.

dene tatlı rüya böyle daha hafif oluyorr ben hep böyle yaparımm anneşim den öğrendimm

Ayyy Gülsuuuuuu.
Canimsin yaaaa.Cok tesekkür ederim
bu süper iltifatin icin.Ay vallahi kizardim
bak.Cok mutluda oldum ayrica.
Öptümmmmm.

X