Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Lazerle Hemoroid Tedavisi

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
HEMOROİD ( BASUR ) makat bölgesindeki damarların genişlemesi yani varisidir. Hemoroidin ana nedeni kabızlıktır ve kalıtımsal özellikte taşımaktadır. Hemoroidli hastaların çoğunda uzun süren kabızlık vardır ve ailede birçok hemoroidli şahıs bulunmaktadır...

LAZER İLE TEDAVİ: 1990 yılından beri ABD'de uygulanan ve ülkemizde ilk defa Türkiye Hastanesinde contact Nd yag laser ile yapılan ameliyatlar çok iyi sonuçlar vermektedir. Anal fissürde kas gevşetici işlem yapılmaktadır...

LONGO + LAZER İLE TEDAVİ: Yeni geliştirilen bu yöntem (longo) ile hemoroid tedavisinde daha etkin sonuçlar alınmakta, ameliyat sonrası şikayetler en aza indirilmektdir...

WWW.CERRAH.NET

Cerrahi tedavi gerektiren bir çok hastalıkla ilgili bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hastalıkların tanı ve teşhis belirtileri, kullanılan tedavi yöntemleri, yapılması gerekenler, kontrol işlemleri hakkında tüm merak ettiklerinizi bulacaksınız.
Loporoskopik cerrahi uygulamalar:safra kesesi, fıtık, apandist gibi. ayrıca diğer cerrahi mudahale gerektiren hastalıklar: kıl dönmesi, guatr, mide, kalın bağırsak, meme hastalıkları... ...
1990 yılından beri ABD'de uygulanan ve ülkemizde ilk defa hastanemizde contact Nd yag laser ile yapılan ameliyatlar çok iyi sonuçlar vermektedir.

Anal fissürde kas gevşetici işlem yapılmaktadır.
1. ve 2. Derece hemoroidler laser ile kurutulmakta ( Laser koagulasyonu)
3. ve 4. Derece hemoroid memeleri laser ile alınmaktadır. (Laser eksizyon)
laser_once_sonra1.jpg
laser_once_sonra2.jpg

laser_once_sonra3.jpg
laserprob.jpg

Laser tedavi Öncesi ve 1 ay sonrası görüntüleri.........
Ameliyat genel anestezi altında 5 ile 15 dakika arasında sürmektedir. Ameliyat sonrası ağrı klasik ameliyata göre yok denecek kadar azdır. Hastalar aynı gün taburcu ediliyor. Ameliyat sonrası üçüncü gün ile onuncu gün arsında dışkılama esnasında yanma hissi oluyor. Kabızlık tedavi edilirse ameliyat sonrası nüks(tekrarlama) yok. Hemoroid ameliyatı nekadar erken safhada yapılırsa ameliyat sonrası daha rahat olur.
Hemoroide eskiden beri çeşitli tedaviler uygulanmaktadır. Skleroterapi (iğne ile kurutma),bant ligasyonu(boğma) ve cerrahi yöntem. Skleroterapi ve bant ligasyonunda nüks(tekrarlama) oranı çok yüksektir.Klasik cerrahi yönteminde ameliyat sonrası çok fazla ağrı ve sancı oluşması nedeni ile hastalar ameliyattan kaçmaktadır.
Darülaceze cad. Nadide Sok No 7 Şişli İstanbul
Tel; (0212) 314 14 14

Bir de böyle alternatif tıpla iyileşenler var bakın:
Eğer siz de benim
gibi 36 yıldır hemoroid(basur) hastası olsanız,ilaçla tedaviniz yok
dense...Fistülünüzü ya lastikle boğarak çürütüp koparacağınız veya lazerle
kesip yarayı yakacağız deseler ve bunun için de 1 milyar 300 milyon lira
isteselerdi...Hem parası çok,hem ızdırabı çok bir işten,patlıcanın,yeşil
sapları kaynatıp suyunu içerek beş günde parası
yok,ızdırabı yok bir şekilde kurtulsaydınız,bu başlığa az bile derdiniz.
36 yıldır devamlı sanki tuvalet ihtiyacı var gibi bir hisle
yaşamanın,üstelik ağrı ve kanamanın olmasının ne demek olduğunu ancak bu
derdi çeken bilir.
Allah,sebep olandan razı olsun.Gazetede anlatıldığı gibi, 10 adet
kemer patlıcanın yeşil sap kısmını 10 bardak su ile kaynatıp, bu sudan
sabah akşam bir bardak içtim.Beşinci gün sonunda basur diye bir derdim
kalmadı.
Sevincimden sokaklarda bağırıp bu derdi hala çeken kardeşlerime
duyurmak istiyorum ve ilaçla tedavisi yok denilen bu hastalığın çaresini
patlıcanın sapına yerleştiren Yüce Rabbime sonsuz şükürler olsun diyorum."

tedavi bizzat uygulanmıştır, test edilmiştir

HEMOROİD (BASUR) hastalığının ilaçla tedavisinin olmadığını, mutlaka cerrahi müdahele gerektiğini bildiren gazetelerde sık sık ilanlar görürsünüz.

Doğrudur. Basur hastalığını tam tedavi edebilen bir ilaç henüz bulunamamıştır. Amerika ve Almanya gibi dev ilaç Endüstrileri, Hindistan Japonya gibi nebati menşeyli ilaç üretenler de maalesef bugüne kadar bir çare bulamamışlardır. Halbuki yapılan yapılan bir istatistiğe göre insanların %35 i bir diğerine göre de %55 i bu dertten muzdariptir.

Bugün tatbik edilen cerrahi yöntemler:

1-Fistülü lastikle boğup çürüyen kısmı koparmak.

2-Bıçakla veya lazerle kesip dikmek.

3-Lazerle eritmek veya yakarak kotarize etmek.

Bulunduğu yerin hassasiyeti ve Enfeksiyonlara müsait olması nedeni ile bilhassa hanımlarda problem olmaktadır.

Halbuki Ecdadımız bunu doğal bir yolla Ağrısız,sızısız kesip biçmeden tedavi etmeyi başarmış. Şahsen ben de bu hastalıktan böyle kurtuldum. Bana yapılan tavsiye patlıcan saplarını kaynatıp içmem şeklindeydi. Kaç tanesi ne kadar suda ne kadar kaynatılıp ne kadar içilecek belli değildi.

Aşağıda tarif edeceğim kaynatma ve kullanma tariflerine lütfen aynen uyunuz. Kaynama süresinin azlığı-çokluğu,tencere kapağının açılmadan kendi kendine soğuması. Beş gün sürecek tedavinin perhiz ve Antibiyotik ile aynı zamanda yapılması çok mühim. Bunlara aynen uyulduğu taktirde Allah ın izni ile beşinci günün sonunda ne fistül ne ağrı ne kanama yani BASUR diye bir derdiniz kalmayacak.

TEDAVİNİN TARİFİ

10 adet patlıcanın (Bostan patlıcanı olmasın) yeşil sap kısmını patlıcandan ayır. Temizce yıka; bir tencerede 10 bardak suyla kaynat. Kaynamaya başlayınca tencerenin kapağını kapat.* Alevi iyice kıs, yarım saat * yavaş yavaş kaynasın sonra ocağı kapat. Kapağı açmadan * kendi kendine soğusun. Soğuyunca içindeki sapları at. Sarı rekli suyu buzdolabına koy.

-Akşam yatarken aç karnına 1 su bardağı iç.

-Sabah Kalkınca aç karnına 1 su bardağı iç.

10 bardak su olduğuna göre bu tedavi 5 gün sürecek. Bu 5 gün içinde Sirke, Turşu, Domates, Bulgur, Çilek, Acı Biber yasak sonra hepsi serbest. Demir sandelyeye, taşa oturmak bunlara çıplak ayakla basmak ebediyyen yasak.

Hamilelikten dolayı oluşan veya yakın bir zamanda meydana gelmiş Hemeroidlerde perhizi de aynı zamanda yapmanız şartı ile tedaviniz bu kadardır.

Eski Hemeroidlerde fistülün içinde muhtemelen iltihap vardır. Bu yüzden vucut onu geri çekemez. Doktorunuza danışarak uygun bir antibiyotik ile bu iltihabı bertaraf etmelisiniz. Böylece patlıcan suyunu, perhizi, antibiyotiği aynı zamanda tatbik etmelisiniz.

Allah ın izni ile zahmetsiz, masrafsız, anadan doğmuş gibi bu dertten İnşallah kurtulursunuz . Tek borcunuz sadece hayır dualarınız. Siz de etrafınızdakilere duyurarak onların da kurtulmasına vesile olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Patlıcan sapını denedim ve cok iyi geldi. 2. gündee kanama gitti.. hassaslık azaldı.
5 gun devam ettim. ve cok rahatım. bu bilgiye iyi ki ulaşmıısım cok tessekkur ederım. ve tavsıye ederim.. önemli olan tarıfe uymak ve o gun süresince dikkat etmekk..

Son düzenleme:
benim de hemoroid sorunum var bu gün doktor ameliyat olmam gerektiğini ilaçla tedavi olamayacağımı söyledi. Ameliyat için 1 ay zamanım var ve ameliyat olmadan patlıcan sapını denemek istiyorum inşallah ameliyata gerek kalmaz. Bu gün eve giderken patlıcanları alıp söylenenleri yapıcam inşallah faydası olur. :Saruboceq:Sonucu yazıcam:gitme:

arkadaşlar patlıcan saplarını denedim tarifi aynen yaptım ve denilenlere aynen uydum fakat sadece bağırsakları çalıştırdığını anladım hemoroid de bir iyileşme yok. Acı, yanma, kanama devam ediyor. Lazerle ameliyat olmaya karar verdim.

Merhabalar, oncelikle yazdiklariniza cevap verip yazi sonunda da size KALICI,AGRISIZ,KESIN ve NET CAREYI BILDIRMEK ISTERIM.

Arkadaslar yukarida sunulan yontemler ve buna benzer diger karisimlar vs. sadece gecici rahatlama saglayan yontemlerdir.. Yenilen gidalar ile diskinin yumusamasi, zeytinyagi vs surulmesi belki sadece gecici bir rahatlama saglar. Kabizlik vs gibi durumlarda yeniden nuksedecektir. Yukarida sayilan urunleri kullanin, zeytinyagini da surun , bu yontemle basurdan kesin kurtulan bir insanoglu taniyamazsiniz! Hele ki ileri evrede olan bir hemoroid vakasi icin bu cozum degildir.
Ayrica Lazer ameliyatı ya da farkli tur ameliyatlar basura çözüm değildir. Tekrardan nuksederler...Ameliyat sonrası kanamalar, oturamamalar, kabus gibi geçen haftaları ve çekeceğiniz ızdırap dolu günleri operasyon geçiren insanlardan dinleyebilirsiniz! (operasyon evet 5-10 dk suruyor ama sonrasini bir de cekenlere sorun isterseniz!)
Piyasada agizdan alinan hicbir urun basura tamamen cozum getirmez sadece diskiyi yumusatarak sizi rahatlatir. Ama tamamen kurtulamazsiniz. Piyasada basur haplari satiliyor maalesef bilgisiz,ilimsiz satilan bu haplarin tek yaptigi diskinizi yumusatmak (oda yapiyorsa) ama hapi biraktiginizda bagirsak tembelligi yasiyor ve hazimsizlik cekiyorsunuz. Bir de millete 3 ay kullandiriyorlar, yazik..
Kabiz olmamak icin ugrasmak, özel diyet yapmak vs gecici cozumlerdir ve en ufak bir ihmalde yeniden nükseder.

**"Reklam yapiyorsunuz,para tuzagisiniz" diye yirtinanlara simdiden sesleniyorum,"Asilsiz birsey soylemiyoruz, bu sıkıntıyı TAMAMEN gideren yontemi sunuyoruz. Basurla ilgili konusan prof.lerin videolarina bakin bitkisel urunleri kotuler,piyasadaki sahtekarlardan dem vurur herkesi korkutur ve konu doner dolasir kendi yontemlerine gelir (yuzde yuzu sekli ne olursa olsun operasyondur,tıpta ameliyattan baska basura cozum yoktur! zaten dogal olarak da bir doktorun bitki ihtisasi olmasi beklenemez ) . Cerrah adam bitkisel cozum var der mi? Bu emekliye ayrilmasi demek!? Bitkisel urun adi altinda satis yapan sahtekarlarin oldugu kesindir, ancak bizler sugune kadar yanina gelen hastasinin "Hocam bir bitkisel ürün mevcut, basurumu tamamen iyilestirecegi soyleniyor" diyen bir hastaya ONAY VEREN BIR DOKTOR gormedik, goremeyiz de. Birinci Sebebi ise bir doktorun (dogal olarak) bu alanda ihtisas sahibi olmamasidir!!!! Ve hep bir gard alma pozisyonunda bahsi edilen bu sahtekarlar yuzundendir. Ancak piyasada bu sahtekarlarin olmasi, BASURA HANGI EVREDE OLURSA OLSUN KESIN! SON VEREN BIR URUNUN OLMADIGI MANASINA GELMEZ! -ki Cok basit bir yol sunuyoruz ve diyoruz ki "bitkisel urunle hemoroid tedavi edilmez" iddiasina hodri meydan diyoruz ve bunu da ispatliyoruz. Ancak yukarida sunulan bitki ve uygulamalarla sonuc elde edemezsiniz.."

Sicak su banyosu istemiyoruz, özel bir diyet de istemiyoruz,3 ay 1 ay kullan demiyoruz. birsey ye-yeme ic-icme demiyoruz. Sadece diyoruz ki ameliyat gibi bir faktorun altina girmeden once iyi dusunun ve urunu size soyleyecegimiz sekilde deneyin ve duaci olun.. Herkes burada doktor! oldugu icin atip tutmadan, urunu denemeden,sonuclarini gormeden, ögg kaka bögg demeden once insafli olsun.
"yaa ne alemsiniz gidin doktora olay bitsin" diye yorum yazan adam da ne basur olmustur ne de basurlunun halini biliyordur! Cunku doktorda sonuc operasyondur! ameliyat sonrasi yasanan sıkıntıları, kesinlikle tekrar nuksedecegini (yuzlerce vaka biliyoruz), cekilen zahmet,masraf ve aciyi bilmeyen adamlar ya burada doktorluk yapar, ya karalar, ya da atip tutar. Biz sizi anliyoruz.

"1. evreden sonraki hicbir hemoroid vakasi iyilestirilemez" diyen Op. Dr. unvanli adamlar var youtubede!!! BU DUNYANIN EN BUYUK YALANI,YANILGISIDIR! Ardindan olay patliyor : Muayenehanemizde sadece 10dkda bogma, kurutma yontemiyle basura cozum buluyoruz!
Umarim anlatabilmisizdir!
*Basurunuz hangi evrede olursa olsun (4. evre de dahil) iyilesmesi ve bir daha ayni yerde nuksetmemesi mumkundur(bicaksiz, agrisiz,herhangi birsey yemeden,cerrahi operasyon olmadan ve SADECE EN GEC 12-14 GUNDE!!!)
*1000den fazla hemoroid hastasinin %95inden fazlasinda TAM ve KESIN COZUM elde ettik. Cok basit bir yontemle dogru soyleyip soylemedigimizi anlayabilirsiniz. Urunu soylenilen sekilde kullanin! kullandirin!

Not: Bu iddiada bulunan yani "1. evreden sonraki hicbir basur rahatsizligi tedavi edilemez ancak operasyon lazimdir" diyen tum cerrahlara elimizden geldigi kadar yaziyoruz. Hatta coguna urunumuzu BEDAVA gondermeyi teklif ediyoruz. AMAA Tek bir sart kosuyoruz, iste yazdiklarimizdan sadece birkac satir :

PARA ISTEMIYORUZ, SADECE BUNU ISPATLAYACAGIZ VE SIZ DE "TAMAM DOGRUDUR" DIYECEKSINIZ???
"bitkisel urunle hemoroid tedavi edilmez" iddiasina hodri meydan diyoruz ve bunu da ispatliyoruz. ISPATLAMAMIZ KARSILIGINDA DA SADECE BUNU IDDIA EDEN SIZLERDEN "evet tedavi ediliyormus bunu da xxxx bitkisel urunu yapiyor" diyeceksiniz. Para istemiyoruz. Sadece hastaniz iyilesirse urunumuzun ismini vermeyi kabul ediyor musunuz? Ustelik 12-15 gun icerisinde yapacagiz bunu ne dersiniz? Hem sicak su banyosu da istemiyoruz, özel bir diyet de istemiyoruz. Buraya urun ismini yazip reklam da yapardim ama siz muayenehanenizin reklamini yaptiginiz icin onunuzu kesmeyim :) Ancak bilgi alip iyilesmek isteyen olursa ozelden yazabilirler.
Saygilarimizla..

Evet yukaridaki gibi bir yazının elbette sonuc vermeyecegini biliyoruz cunku bugun "evet ise yariyor" diyen bir doktor kepenkleri indirip kapatir! Cerrahin isi kesmek ve bicmek! Youtubeye girin ve basur ameliyatlarini izleyin. HANGISI ILKEL HANGISI BARBARCA GORUN!
Dunyada henuz bir alternatifi olmayan urunumuz icin bana ozelden ulasabilirsiniz. Sizlere telefonda da bilgi verilebilir. ya da ....adresinden de ulasabilirsiniz. Kullanip ise yaramazsa burada yorum yapma ozgurlugune sahipsiniz! Sahtekardir bir daha almayin deme ozgurlugune sahipsiniz! O kadar iddialiyiz!
Yazik gunah, sigortada bile 1000 kusur tl para oduyorsunuz. Gelin yontemimizi deneyin, ise yaramazsa zaten her halukarda ameliyat olursunuz. Ama kendinize yazik etmeyin diyoruz. Burada birinizi dahi kazanip duanizi alirsak eminim ki digerleri de cesaret edecektir!
Saygilarimizla..

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, oncelikle yazdiklariniza cevap verip yazi sonunda da size KALICI,AGRISIZ,KESIN ve NET CAREYI BILDIRMEK ISTERIM.

Arkadaslar yukarida sunulan yontemler ve buna benzer diger karisimlar vs. sadece gecici rahatlama saglayan yontemlerdir.. Yenilen gidalar ile diskinin yumusamasi, zeytinyagi vs surulmesi belki sadece gecici bir rahatlama saglar. Kabizlik vs gibi durumlarda yeniden nuksedecektir. Yukarida sayilan urunleri kullanin, zeytinyagini da surun , bu yontemle basurdan kesin kurtulan bir insanoglu taniyamazsiniz! Hele ki ileri evrede olan bir hemoroid vakasi icin bu cozum degildir.
Ayrica Lazer ameliyatı ya da farkli tur ameliyatlar basura çözüm değildir. Tekrardan nuksederler...Ameliyat sonrası kanamalar, oturamamalar, kabus gibi geçen haftaları ve çekeceğiniz ızdırap dolu günleri operasyon geçiren insanlardan dinleyebilirsiniz! (operasyon evet 5-10 dk suruyor ama sonrasini bir de cekenlere sorun isterseniz!)
Piyasada agizdan alinan hicbir urun basura tamamen cozum getirmez sadece diskiyi yumusatarak sizi rahatlatir. Ama tamamen kurtulamazsiniz. Piyasada basur haplari satiliyor maalesef bilgisiz,ilimsiz satilan bu haplarin tek yaptigi diskinizi yumusatmak (oda yapiyorsa) ama hapi biraktiginizda bagirsak tembelligi yasiyor ve hazimsizlik cekiyorsunuz. Bir de millete 3 ay kullandiriyorlar, yazik..
Kabiz olmamak icin ugrasmak, özel diyet yapmak vs gecici cozumlerdir ve en ufak bir ihmalde yeniden nükseder.

**"Reklam yapiyorsunuz,para tuzagisiniz" diye yirtinanlara simdiden sesleniyorum,"Asilsiz birsey soylemiyoruz, bu sıkıntıyı TAMAMEN gideren yontemi sunuyoruz. Basurla ilgili konusan prof.lerin videolarina bakin bitkisel urunleri kotuler,piyasadaki sahtekarlardan dem vurur herkesi korkutur ve konu doner dolasir kendi yontemlerine gelir (yuzde yuzu sekli ne olursa olsun operasyondur,tıpta ameliyattan baska basura cozum yoktur! zaten dogal olarak da bir doktorun bitki ihtisasi olmasi beklenemez ) . Cerrah adam bitkisel cozum var der mi? Bu emekliye ayrilmasi demek!? Bitkisel urun adi altinda satis yapan sahtekarlarin oldugu kesindir, ancak bizler sugune kadar yanina gelen hastasinin "Hocam bir bitkisel ürün mevcut, basurumu tamamen iyilestirecegi soyleniyor" diyen bir hastaya ONAY VEREN BIR DOKTOR gormedik, goremeyiz de. Birinci Sebebi ise bir doktorun (dogal olarak) bu alanda ihtisas sahibi olmamasidir!!!! Ve hep bir gard alma pozisyonunda bahsi edilen bu sahtekarlar yuzundendir. Ancak piyasada bu sahtekarlarin olmasi, BASURA HANGI EVREDE OLURSA OLSUN KESIN! SON VEREN BIR URUNUN OLMADIGI MANASINA GELMEZ! -ki Cok basit bir yol sunuyoruz ve diyoruz ki "bitkisel urunle hemoroid tedavi edilmez" iddiasina hodri meydan diyoruz ve bunu da ispatliyoruz. Ancak yukarida sunulan bitki ve uygulamalarla sonuc elde edemezsiniz.."

Sicak su banyosu istemiyoruz, özel bir diyet de istemiyoruz,3 ay 1 ay kullan demiyoruz. birsey ye-yeme ic-icme demiyoruz. Sadece diyoruz ki ameliyat gibi bir faktorun altina girmeden once iyi dusunun ve urunu size soyleyecegimiz sekilde deneyin ve duaci olun.. Herkes burada doktor! oldugu icin atip tutmadan, urunu denemeden,sonuclarini gormeden, ögg kaka bögg demeden once insafli olsun.
"yaa ne alemsiniz gidin doktora olay bitsin" diye yorum yazan adam da ne basur olmustur ne de basurlunun halini biliyordur! Cunku doktorda sonuc operasyondur! ameliyat sonrasi yasanan sıkıntıları, kesinlikle tekrar nuksedecegini (yuzlerce vaka biliyoruz), cekilen zahmet,masraf ve aciyi bilmeyen adamlar ya burada doktorluk yapar, ya karalar, ya da atip tutar. Biz sizi anliyoruz.

"1. evreden sonraki hicbir hemoroid vakasi iyilestirilemez" diyen Op. Dr. unvanli adamlar var youtubede!!! BU DUNYANIN EN BUYUK YALANI,YANILGISIDIR! Ardindan olay patliyor : Muayenehanemizde sadece 10dkda bogma, kurutma yontemiyle basura cozum buluyoruz!
Umarim anlatabilmisizdir!
*Basurunuz hangi evrede olursa olsun (4. evre de dahil) iyilesmesi ve bir daha ayni yerde nuksetmemesi mumkundur(bicaksiz, agrisiz,herhangi birsey yemeden,cerrahi operasyon olmadan ve SADECE EN GEC 12-14 GUNDE!!!)
*1000den fazla hemoroid hastasinin %95inden fazlasinda TAM ve KESIN COZUM elde ettik. Cok basit bir yontemle dogru soyleyip soylemedigimizi anlayabilirsiniz. Urunu soylenilen sekilde kullanin! kullandirin!

Not: Bu iddiada bulunan yani "1. evreden sonraki hicbir basur rahatsizligi tedavi edilemez ancak operasyon lazimdir" diyen tum cerrahlara elimizden geldigi kadar yaziyoruz. Hatta coguna urunumuzu BEDAVA gondermeyi teklif ediyoruz. AMAA Tek bir sart kosuyoruz, iste yazdiklarimizdan sadece birkac satir :

PARA ISTEMIYORUZ, SADECE BUNU ISPATLAYACAGIZ VE SIZ DE "TAMAM DOGRUDUR" DIYECEKSINIZ???
"bitkisel urunle hemoroid tedavi edilmez" iddiasina hodri meydan diyoruz ve bunu da ispatliyoruz. ISPATLAMAMIZ KARSILIGINDA DA SADECE BUNU IDDIA EDEN SIZLERDEN "evet tedavi ediliyormus bunu da xxxx bitkisel urunu yapiyor" diyeceksiniz. Para istemiyoruz. Sadece hastaniz iyilesirse urunumuzun ismini vermeyi kabul ediyor musunuz? Ustelik 12-15 gun icerisinde yapacagiz bunu ne dersiniz? Hem sicak su banyosu da istemiyoruz, özel bir diyet de istemiyoruz. Buraya urun ismini yazip reklam da yapardim ama siz muayenehanenizin reklamini yaptiginiz icin onunuzu kesmeyim :) Ancak bilgi alip iyilesmek isteyen olursa ozelden yazabilirler.
Saygilarimizla..

Evet yukaridaki gibi bir yazının elbette sonuc vermeyecegini biliyoruz cunku bugun "evet ise yariyor" diyen bir doktor kepenkleri indirip kapatir! Cerrahin isi kesmek ve bicmek! Youtubeye girin ve basur ameliyatlarini izleyin. HANGISI ILKEL HANGISI BARBARCA GORUN!
Dunyada henuz bir alternatifi olmayan urunumuz icin bana ozelden ulasabilirsiniz. Sizlere telefonda da bilgi verilebilir. ya da bir_tebessum@hotmail.com adresinden de ulasabilirsiniz. Kullanip ise yaramazsa burada yorum yapma ozgurlugune sahipsiniz! Sahtekardir bir daha almayin deme ozgurlugune sahipsiniz! O kadar iddialiyiz!
Yazik gunah, sigortada bile 1000 kusur tl para oduyorsunuz. Gelin yontemimizi deneyin, ise yaramazsa zaten her halukarda ameliyat olursunuz. Ama kendinize yazik etmeyin diyoruz. Burada birinizi dahi kazanip duanizi alirsak eminim ki digerleri de cesaret edecektir!
Saygilarimizla..
Nedir ablacım nasıl bi ürün bu bilgilendirirseniz sevinirim

Merhabalar. Lazerle hemoroid ameliyatı olan var mıdır? Olan yada bilgisi olan biligilendirebilir mi?

arkadaşlar patlıcan saplarını denedim tarifi aynen yaptım ve denilenlere aynen uydum fakat sadece bağırsakları çalıştırdığını anladım hemoroid de bir iyileşme yok. Acı, yanma, kanama devam ediyor. Lazerle ameliyat olmaya karar verdim.
Merhaba
Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba

EN ETKİLİ YÖNTEMLER

1- HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI + PAMUK = TAMPON VEYA FİTİL
2- ZEYTİN YAĞI + PAMUK = TAMPON VEYA FİTİL
3- HİNT YAĞI + PAMUK = TAMPON VEYA FİTİL
4- ELMA SİRKESİ + PAMUK = TAMPON VEYA FİTİL
5- ÇÖREKOTU YAĞI + PAMUK = TAMPON VEYA FİTİL

BU YÖNTEMLER BAŞKA YERDE ZOR BULUNUR DEĞERİNİ BİLİN
Hemoroid için elma sirkesi topikal kullanımı

Okurlarımızın hemoroid için elma sirkesi kullanın en popüler yolu topikal olduğunu. elma sirkesi ile bir pamuk batırın ve hemoroit için sirke uygulamak için kullanabilirsiniz. Diğerleri hemoroit bir gecede kompres olarak elma sirkesi batırılmış pamuk kullanacaktır. Pek çok okuyucu bu sokabilir bildirdi. ısırgan riskini azaltmak için, su ile sirke sulandırmak. Her iki eşit parçalar kullanın. Ayrıca sirke kuruduktan sonra hemoroid bazı hindistan cevizi yağı veya hint yağı kullanabilirsiniz. Bu yağlar aynı zamanda yatıştırıcı ve iyileştirici vardır.

Hemoroid için elma sirkesi iç Kullanımı

Bazı insanlar elma sirkesi alarak içten hemoroid ile yardımcı olduğunu bulmak. Tipik bir elma sirkesi tonik bir veya iki kez günde bir bardak su içinde elma sirkesi 1 yemek kaşığı olduğunu. Bu elma sirkesi topikal kullanımı ile bağlantılı olarak yapılabilir.

Hemoroid için Elma sirkesi Sitz Banyo

Bir elma sirkesi oturma banyosu hemoroid tedavisi için yatıştırıcı bir yoldur. (Eczanelerde bulunur) bir oturma banyosu için elma sirkesi 1/2 fincan ekleyin ve 10-20 dakika birkaç kez bir gün bekletin.

Hemoroid için Elma sirkesi Buz Küpleri

Son olarak, en iyi şekilde elma sirkesi buz küpleri olabilir hemoroid için elma sirkesi kullanmak! Birlikte 1/2 su bardağı su ve 1/2 su bardağı elma sirkesi karıştırın ve buz küpleri yapmak. Bir gün bir alanda "buz" birkaç kez buz küpü kullanın. Buz ağrı yardım ve elma sirkesi şifa özelliklerine ek olarak şişme azaltacaktır. Bir mini buzluk varsa, bu ideal olacaktır.

https://translate.googleusercontent...s.html&usg=ALkJrhg-hvuqQAij3m_W1vupoxC_fn0Nhw

Ben ilk hemoroid için ACV denedik ve yaktılar ... more gibi, onları ciddi tahriş tarafından kötü yapılmış. Yani bir gün için hindistan cevizi yağı kullanarak geri aşağı cilt sakinleştirdi. Çok yatıştırıcı, ama aslında hemoroid geri gitmek yaptığı bulamadık. Yani cadı fındığı ve yarım boyutu küçüldü ilk uygulama çalıştı !!! Bir sonraki uygulama birkaç saat sonra tam anlamıyla neredeyse geri gitmek lazım. geri ait olduğu yere kadar olacak benim 3 uygulama tarafından eminim! Bu yaklaşık 8 saatlik bir süre içinde tüm idi. Ben tamamen geri olacak emin yarın (24 saat sonra) değilim. Ben çok bu ilaç bir gitmek vermek öneririz.

Sadece hamamelis ile bir pamuk doyurabilecek. Ben aloe olan bir cadı ela marka kullanılmıştır. Üzerinde çok iyi hissediyor. Bana onun çalışma söyler sızlamak yok. Ben I onunla oturdu her zaman daha sonra pamuk doyurmak o işlemi tekrarlamak doyurabilecek sonra yaklaşık 5 dakika oturup yeniden izin istiyorum. Sadece o zaman hemoroid pamuk topu koymak otur. Çok uzak çok iyi! Ben de sorunu içeriden kaynaklanan eminim ve ele alınması gereken çünkü sipariş olduğunu çevrimiçi hamamelis fitil buldunuz.

İyi şanslar! Ben bu kimse yardımcı olur umarım

https://translate.googleusercontent...ALkJrhitXnPAmrRAm_T6tgDhIon6c-SU2g#witchhazel

01/15/2015 tarihinde Thomas (Colorado, ABD) tarafından gönderildi

[YEA] Merhaba! Ben 26 yaşında bir Colorado erkek ve son zamanlarda benim ilk hemoroid var duyuyorum.Önce ne yapacağımı bilmiyordum, ben ne olduğunu bilmiyordum, ben biliyordum tüm şeylerin yanlış olduğuydu.

Yani, araştırma bir sürü sonra ben başlangıçta bir iç hemoroid olarak başlamış bir hemoroit, olduğunu öğrendim, ama birkaç gün sonra dış oldu. Öğrendiğim kadarıyla, aslında denir çoğu harici hemoroid temelde bir kan pıhtısı olan hemoroid, tromboze. bilmek önemli şey hemoroit için iki parça olmasıdır, gerçek kan pıhtısı (genellikle rahatsızlık kökünde, esasen sizin rektumda pıhtılaşmış kan damarı bulunuyor), ve çevresinde şişmiş hemoroid dokusu. Ben daha aşağı biraz ne anlama geldiğini açıklayacağız.

Yani, burada ne yaptım:

1) Ben vero & fındık ile aloe içeren ilaçlı mendil ile birlikte, Walgreens bulabileceğiniz Hazırlık H hemoroit kremi ile başladı. NOT: Benim tecrübeme göre, Hazırlık H hiçbir şey, kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey yapmadı, ve aslında hemoroid iltihaplı ve kötü yapılmış gibi hissettim.

2) Elma sirkesi hakkında çok şey okudum, bu yüzden bir vuruş verdi. Ben hemen hemen, pamuk topları var ACV onları batırılmış ve sürekli emmek için sürekli temas yanı sıra yeterli ZMA oldu böylece tekrar sağ hemoroid onları sıkışmış. BU BÜYÜK OLDU! Yaklaşık 30 dakika içinde ben rahatlama hissettim, ve ben yaklaşık bir hafta boyunca kullanmaya devam etti.

İşte ben o ölçüde hemoroit şişliği azaltır, ve hemoroid tromboze değilse birçok durumda, sadece ACV ile gidecek çünkü normal bir dış hemoroid ile harikalar çalışır, ACV öğrendik budur. Ancak, benim durumumda, ben farklı ne her gün değerlendirmek mümkün oldu. Ben ACV kullanmaya başlamadan önce hemoroid bozuk para, yumuşak büyüklüğünde oldu ve sadece düz kadar rahatsız. Ne ACV bir hafta sonra öğrendim ağır şişmiş hemoroid dokusu azaltır, ancak ben bir tromboze veya kan pıhtısı hemoroid vardı çünkü tamamen bunun dikkat almadı olmasıdır.

Eğer bir tromboze hemoroid varsa Peki, nasıl biliyor musunuz? Benim durumumda kan pıhtısı hemoroid siyah fasulye büyüklüğünde, hala, rengi biraz mor zordu ve ben çok baskı sadece o küçücük fasulye gibi hemoroit orada olduğunu söyleyebilirdi, küçüktü.

Oradan, ben teknik olarak şişmiş hemoroid dokusu oldukça fazla gitmişti çünkü, kan pıhtısı giderilmesi için nasıl anlamaya benim odak açık. Yani bir çok araştırma yaptım ve bir krem veya hap şeklinde gelir At Kestanesi denilen şey buldum. Temelde bu süper eski okul, kan pıhtısı bir form varis, tedavi etmek için yüzlerce yıldır kullanılmaktadır doğal bitkidir.

Eğer benim gibi olsaydı, At Kestane okuyun ve "do cehennem? Ben ne olsun" gibiydi ve ben bir Vitamini Shoppe de bulmak mümkün oldu ve ben onlar dışında hemen hemen her eczaneden satmak söylendi Walgreens veya zincirler gibi büyük Walmart.

Ben de iki 200mg hap her gün sürdü ve bazı farkı görmeye başladık At Kestanesi özü, kullanmaya başladı. Ben de Castor Oil kullanılan ve bölgeye doğrudan uygulandığı, bu hemoroit kurtulmak / şişme çok fazla bir şey yoktu, ama bunu gerçekte ve daha az fark hissediyorum yapmak.

Aynı dönemde, online Hem-Rölyef adında bir ürün buldum. Ben ve bir satıcı olmayacak, ama o kadar çabuk hemoroid bayıltır çünkü ben şiddetle, bir şişe almak sadece var tavsiye! Ben Honduras bir yolculuk için sol 7 gün önce Hem-Rölyef bir şişe aldı ve 2 hapları günde 3 kez alarak başladı. Ben gezisinde geldiğim zaman, ben bile hissetmedim, benim hemoroid fark etmedi ve bunu düşünmek ne zaman,% 100 gitmişti, onu kontrol ettim.

Hem-Rölyef, yukarda bahsettiğim At Kestanesi ile birlikte birçok farklı doğal otlar birleştirir ve ben gerçekten bir haftadan az bana sonuç verdi. Ben sadece At Kestanesi ile sıkışmış eğer Tamam olurdu varsayalım, ama hepiniz bu hemoroid uzakta kısa sürede gitmek istiyorum, okuma ve gerçekçi $ 40 Hem-Rölyef onları uzağa gitmek için o wayyyy değer olduğunu biliyorum.

Yani burada benim kurşun noktaları hemoroid kurtulmak içindir:

- Eğer yormak zaman 6 "uzun boylu kutu veya tabureye kadar ayaklarınızı koyun çömelerek doğal arınmak oldu, bu sadece daha az gerginlik ve kas iterek koyar..

Elma sirkesi -Kullanım dış hemoroid şişme rahatlatmak için. dışarı almak, yaklaşık bir saat için iş hakkında gitmek, bir pamuk batırın ve orada o kadar sopa.

her Caster Yağ -Kullanım ve günlük normal aktiviteler sırasında rahatsızlık sooth.

ilaçlı mendil kullanarak tut ve temiz o bölgeyi tutun. Hemoroid çok hızlı bir şekilde sürekli ele alınmadığı takdirde nöbetini.

Bazı Hem-Rölyef veya At Kestanesi içinde -Invest. Bu son derece hemoroid ile ilgili kan pıhtısı yardımcı olacaktır.

-Hemen Hasta ve tek kişi sen değilsin biliyorum. Ben bazı insanlar% 75 kendi hayatında en az 1 hemoroid almak duydu ve bana güven ettik, onlar emmek.

benim deneyim ve bilgelik yardımcı olur. Şerefe.

Hindistan cevizi yağı (bir fitil olarak kullanılan) bir kaç gün içinde çatlaklar iyileşti ve olağanüstü serinlik hissi vardır. Bu hemen bir rahatlama oldu! Bu aynı zamanda çevredeki tahriş olmuş cildi yatıştırır. Ben o bölgede kuru kalmak gerekiyor çünkü akıllı dışarıdan bir nebze kullanmak bulabilirsiniz. Hiçbir beri çatlaklar ile ilgili sorunlar!

08/03/2014 tarihinde Banjara (Hindistan) tarafından gönderildi

[YEA] Merhaba, ağrı giderici ve hemoroid şişme hindistan cevizi yağı için kefil olabilir. Ne yaptım, küçük bir pamuk topu almak ve cömertçe hindistan cevizi yağı daldırma oldu. Sonra yerleştirdi ve iki gün içinde şişlik ağrı çok aşağı dramatik gitti ve nereye biliyorsun. Ben bu iki gün içinde herhangi bir kan olmadı. uyurken geceleri yaptım.Ben de günde bir kez yaptım ve minderleri / giysi boyama gelen yardımcı olmak için sıhhi ped giydi. Bir ped ve dinlenme karşı olarak pijamaları giymek olabilir. Bu çalışır !!! Ve böylece elma yok. bir iyileşti kadar beyaz un / tatlılar ve alkol hayır diyoruz. :)

04/08/2012 tarihinde Simmy (Toronto, On, Ca) Gönderen

[YEA] Sadece benim deneyim paylaşmak istedim ve umarım birisi o ben muhtaç iken burada yayınlanan bilgi kullanılan aynı şekilde kullanacaktır. Nedeniyle kabızlık bir gün, 23 Mart tarihinde çok kötü bir dış hemoroid var.Sadece bir kez! Btw, asla beyaz kuru Çin pirinç yemek asla! Çok ... Dışarıda fasulye boyutu gibi, orada gördüm ve ne zaman neyse, korktum! Yani, araştırma başladı ve ben çareler süzülmüş sonra AVC ilk yerel çalıştı.

Ben her gece Hindistancevizi yağı fitil kullanılır: Ben sadece onları uçları biraz daha ince, normal bir fitil şeklinde, vermek freezer- koymak, sarma plastik folyo hindistan cevizi yağı devirdi. Ben onun tarafından yemin edebilirim, çok iyi çalıştı! Her akşam ben keten tohumu bir yemek kaşığı ile su dolu bardak içiyordum. Ben keten tohumu sadece onları yumuşak ve yutmak için çok kolay olsun 5-10 dakika ılık suda bekletin. Bathsits, ılık su (ben, hemoroit beğenmedim başında sıcak su yaptım). Ben de hemoroid gitmişti 1 Nisan ile 27 Mart tarihinde (Dr. önerilir) Proctosedyl krem kullanmaya başladı. Belki üç gün sadece, çok fazla krem kullanmak vermedi ama en iyi sonuç ben hindistan cevizi yağı aldım inanıyorum. Umarım bu yardımcı olur. Simmy

X